Best of Beauty 2019

Uma Cosmetics

Ár:   1485 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2015. január 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőrrel teljesen egybeolvadó testszínű Daily Define krém, mely önmagában vagy alapozó alá primerként használható. A benne található  E-vitamin és lótuszvirág kivonat mindennapos védelmet biztosít a bőrnek. Nem ül bele a ráncokba, eyért közvetlenül bedolgozhatjuk a szemkörnyék és nasalis mélyebb ráncaiba is.
Elsősorban érett, száraz, fakó bőrre javasolt, de minden bőrtípusra használható minden korosztály számára.
Nincs magas fedőképessége, teljes felszívódását követően matt finishe van.

Ariel001

2016. augusztus 3.

Fedése szinte semmi, nem is ígéri igaz, de egységes bőrképet sem ad. Selyemfényű, így zsíros bőrön csak még zsírosabb hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

manitia

2016. július 3.

Annyira nem jön be. Ebben a melegben fulladozik alatta a bőröm, pedig elvileg ez egy hidratáló. Nekem ultraszáraz az arcbőröm, de ez még nekem sem elviselhető. Közben beszereztem egy magasabb fedésű bb-t, mert sajnos gyakran vannak pöttyeim, amit macerás ezzel+korrektorral elfedni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Amea

2016. február 25.

Nagyon kellemes kis nude hidratáló, fedése alig van (nem is ígéri), viszont egységesebb bőrképet ad. Szerettem használni, primerként is megállta a helyét, ennyi pénzért meg ajándék.
Ami a leírásban nincs kiemelve: SPF 15 fényvédős, ami ugyan nem túl erőteljes, viszont hasznos.
A matt finish nem igaz, inkább bőrfényű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

A matt finish nem igaz, inkább bőrfényű.

rozsabors

2016. február 17.

Sajnos, nem vagyok elájulva tőle. A pórusokat nem tüntette el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Sajnos, nem vagyok elájulva tőle. A pórusokat nem tüntette el.

CeCeDrake

2016. január 16.

Kombinált bőrre jó! Nem lesz teljesen matt, de nem tocsog a zsírban a fejem a nap végén sem, nekem egész nap ugyanúgy néz ki. Fedése nem túl nagy, de egységesíti a bőrt, a pirosságot eltünteti. Nem ül bele a pórusokba sem. Nevetségesen olcsó ára ellenére nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

martinkitty

2015. szeptember 18.

Nekem zsíros a bőröm, na arra egyáltalán nem jó, csak száraz bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nekem zsíros a bőröm, na arra egyáltalán nem jó, csak száraz bőrre.

beautybaby18

2015. június 30.

Szép bőrképet ad, az illata mennyei:-) nekem önmagában is elég, nem kell alá hidratáló krém. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

andika0604

2015. január 30.

Pár hete rendeltem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egységes, telt bőrképet ad. A márka alapozója alá használom így tényleg egész nap tart a sminkem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

lucintaa

2015. január 15.

Leszek első véleményező. :)
Legelső DD krémem, így nincs viszonyítási alapom. Magáról a krémről pár szót:
Mikor a tubusában meglestem a színét (ugyanis nincsenek árnyalatai, csak egy "natural"), fellélegeztem, hogy jaj, de jó, világos, így az én bőrömnek is jó lesz! Felvittem az arcomra, és teljesen egybeolvadt a tónusával. Fedőképessége tényleg nem magas, így ezt ne várja el tőle senki, bőrhibákra kell a korrektor. És nekem valamiért nem lett matt a finishe, de ez púderrel korrigálható. :)
Összefoglalva, semmi extrát nem tud, de mindennapi használatra alkalmas kis krém. Az ára sem túl vészes (azt hiszem, 1600 forint), így első kipróbálásra egy DD krémhez megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Leszek első véleményező. :)
Legelső DD krémem, így nincs viszonyítási alapom. Magáról a krémről pár szót:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.