Uma Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2014. január 16.

6db jól kihasználható, nude árnyalatú szín 1 palettában. Primer nélkül is fed, de az optimális színhez és tartóssághoz primer használata javasolt. A matt színek minimálisan porzanak, de nem zavaró. Szépen lehet satírozni, tartós.

Színek:

1. Highlighter törtfehér
  2. Matt beige
  3. Fényes krém-barna ezüst mikrocsillámmal
  4. Matt középbarna
  5. Fényes barna ezüst mikrocsilámmal
  6. Matt csokoládé barna

+1db kétvégű applikátor (szivacsos és ecsetes végű)

Uma Eyeshadow Palette Nude szemfesték paletta
Ár: 600 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

itsEffy

2016. december 7.

UPDATE: Miután megvilágosodtam, hogy a fehér valójában highlighter, kipróbáltam, de ahogy a többi színnél is, egyáltalán nem tartós. Egy kis természetes csillogást ad a bőrnek, de nagyon rövid időn belül se híre, se hamva

Maguk a színek szépek (lennének), viszont a pigmentáltságuk, a textúrájuk és a tartósságuk a nullát verik. Önmagukban használhatatlanok, fel kenve alig látszódnak és szinte mindegyiknek ugyan olyan színe van, porolnak, és mire kiteszem reggel a lábam az ajtón, már nincs is semmi a szemhéjamon. Többféle alapozóval próbálkoztam alapként, de nem lett tőle jobb. Végül a napokban rendeltem kifejezetten egy szemhéjra való alapozót (Miyo), de a tartósságukat így se sikerült megnövelni. Egyre ritkábban nyúlok hozzá, sanszos, hogy valaha is elfog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

kesha420

2015. október 21.

Rémálmaimban, ne jöjjön elő többet ez a termék. Nem pigmentált, porol, nem tartós, komolyan egy Barbie készlettel jobb és tartósabb sminket lehet készíteni, mint ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

csokiskex

2014. április 18.

Nagyon jó válogatás, jól elfér a táskámban és árához képest egész jól pigmentált. Tény, hogy van nála erősebb festékem, de annyiért amennyiért vettem szinte több, mint tökéletes. Egy laikus, mint én úgy sem tudja a szemen megállapítani, hogy ez most 5e forintos festék vagy néhány száz forintos, mivel tényleg nagyon szép felkenve is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate