Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2014. január 16.

Smikoey smink készítéséhez 6db jól kihasználható szemfesték 1 palettában. Primer nélkül is fed, de az optimális fedés és tartósság érdekében primer javasolt. A matt színek minimálisan porzanak, de nem zavaró. Szépen lehet vele satírozni, tartósak.

Színek:

1. Matt fehér
  2. Fényes ezüst ezüst-mikropigmenttel
  3. Matt szürke
  4. Fényes szürkés-barna ezüst-mikropigmenttel
  5. Fényes szürkés-fekete ezüst-mikropigmenttel
  6. Matt fekete

+1db kétvégű applikátor (szivacsos és ecsetes végű)

beaata

2016. február 15.

Előző hozzászóló vagyok: sajnos a tartóssága sem az igazi, kb 3 órát bír ki... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

beaata

2016. január 8.

Online vettem a terméket, infókat nem nagyon találtam a pigmentáltságával kapcsolatban, kifejezetten ilyen matt színeket kerestem (fehéret, feketét és középzöldet). A színek nagyon szépek, de sajnos a pigmentáltság a matt színeknél botrányos... :( A fekete matt még csak-csak látszik valahogy, a fehér több rétegben sem fed szépen, a középső zöld sem az igazi. A csillogó színeket nem használom, de azért tettem velük egy próbát, Itt a sötétebb feketés és a világos szürke egész szép, a középső szín, pedig itt sem pigmentált. Az hozzá adott ecet rettentően kemény fejű, kb összekarcolta a bőrömet, mikor a kezemen kipróbáltam a színeket. Hogy valami jót is mondjak, állagra jók a festéket, nem túl porózusak, de nem is krémesek, pont olyan, amilyennek egy szemhéj-púderpornak lennie kell. Azt kell, hogy mondja, nem érte meg az árát :( hasonló árkategóriában a Catrice All Matt paletta jobb, de a fehér ott sem pigmentált és nincs fekete...a mellé vetettem volna ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

halasiedit78

2014. november 20.

Imádom ezt a palettát. Szépen fed, primert azért használok alá, de nem mindig. Jól kihasználható, ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate