Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2014. május 26.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattosító arcpúder UVA/UVB szűrővel.

Extra selymes textúrájú matt finist eredményező,tápláló,hidratáló arcpúder,mely önmagában,vagy folyékony alapozót fixálva is használható.

Kiszerelés: 5 g

mankablogja

2014. május 16.

A makeuplaza.com oldalról szereztem be,egy szín kapható a light,de tökéletesen beleolvad a bőrbe,szépen mattít,és nincs ezer forint az ára.Külön pozitívum az UV-szűrő.
Ár-érték arányban egy szuper púder.Minimálisan porzik.Én nagy púderecsettel viszem fel az alapozó fölé.Az én bőrömön kb.6 óra után fényesedik át,tehát ezzel a részével is elégedett vagyok.
Összességében azt kaptam,amit vártam,így maximális csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Összességében azt kaptam,amit vártam,így maximális csillag.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.