Uma Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Thirteen, Módosítva: 2014. április 9.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

4 az 1-ben bőrhibákat elrejtő, optimalizáló korrektor paletta.

kattja

2016. december 26.

A korrektor része pocsék. Kemény, alig kenhető, eléggé kiül a bőrre, nehéz beledolgozni. Az aplikátor használhatatlan. A highlighter viszont csodás, krémes ls szép fényes, nagyon apró csillámok vannak benne, csak ő húzta fel a pontszámot 0-ról 2-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2016. december 24.

A legjobb korrektorpaletta. A színek erősek és nagyon jól fednek. Az állaguk nagyon krémes, ezért szépen eldolgozható egy szivaccsal (az applikátor kuka...)
Újra fogom venni, a highlighter is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 24.

Újra fogom venni, a highlighter is nagyon szép.

PiciMancsikaaa

2016. november 8.

Imádom ezt a korrektort. Elfér kis helyen, mindig velem van. Jó az állaga, jól fed. A szem alatti karikákat szépen eltünteti. Megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

natulcien

2016. június 22.

Összetevő mániás vagyok, így nagyon fontos, hogy mit kenek az arcomra. Ez a korrektor pedig a legjobb ár-érték arányban, amit valaha próbáltam. A pirosságot szépen tünteti a zöld, a highlightere is csodálatos, pattanásaim szerencsére nincsenek, így a cover up nude színe szemfesték alapként funkcionál, a rózsaszín pedig nekem passzol szem alá. Nagyon szeretem. Kicsi, praktikus, és hihetetlen olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Marshmallow8

2016. január 17.

Semmi rosszat nem tudok róla írni, egyedül talán az applikátor, de az mellékes, a kukában landolt. Leginkább a bőrszínű COVER UP-ot használom, ami teljesen megegyezik a bőrszínemmel és a pattikra pont jó és én ezt használtam eddig a szemem alá is ahová elvileg a REFRESH kéne, majd kipróbálom azt is csak nekem túl rózsaszínűnek tűnt, de szépen eldolgozva nem az. A zöldes ANTI RED pirosság elfedésére van, amit az orromnál alkalmazok általában, mert télen hajlamos kipirosodni (mily meglepő), a HIGHLIGHTER-ét még nem igazán használtam, mert nem nagyon szoktam kontúrozni, de majd kipróbálom és elszórakozok a fény-árnyék hatásokkal. :) De egyébként a legjobb minőségű highlighter, ami eddig a kezemben volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

beautybaby18

2015. május 22.

Nagyon jó, és praktikus korrektor. Elfér a neszeszerben, bárhová magammal vihetem. Szeretem az állagát is, jó, hogy nem folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Hoogie

2015. január 22.

Most rendeltem a mup-ból és nagyon örülök, hogy birtokolhatom!Praktikus, tényleg tudja, amit ígér, krémes, de nem túlságosan, ami nagyon jó. Imádom használni!
Az aplikátor, viszont felesleges szerintem, az az egyetlen dolog, ami nem jó benne. Az ujjammal, vagy ecsettel szoktam felvinni és tökeletesen el lehet oszlatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

martinkitty

2014. december 26.

Engem meggyőzött, szívesen használom. Ez egy jó, és jól variálható krémes korrektor, ecsettel használom, ajánlom. Szép a highlightere, szép a bézs és a rózsaszín is, a zöld meg a piros foltokra.
Annyit hozzáteszek, hogy nekem zsíros a bőröm, ezért néha csúszik rajta ez a korrektor. A catrice pl. nem csúszik, mert az nagyon szárít annak minden előnyével és hátrányával együtt. Ez az UMA bőrbarát, ápol, és nem ragad, ezért érett bőrön is, szem alá is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

varga.stella

2014. december 20.

Nagyon jó termék. Mindig velem van, így nagy baj nem lehet. Szerencsére nincs sűrűn szükségem rá. Szerintem jobb kézzel felvinni, mint ezzel a vacak applikátorral, ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Amea

2014. december 19.

Ez is alapkellék lett. Nagyon jól kihasználható, szépen terül, jól fed és ráadásul remek a csomagolása - ez az én értelmezésemben nem a szépségről, inkább a praktikusságról szól, és ez bizony nem törik, jól zárható, nem folyik, kis helyen elfér, kiválóan utaztatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.