Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling
Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Under Twenty

Under Twenty 2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztítja és ápolja az olajos és kombinált arcbőrt, csökkenti a látható pattanások és mitesszerek előfordulását.

GHettie

2018. szeptember 10.

Kíméletes és jól teljesítő termék, mélytisztításra használom hetente 1-2 alkalommal már jó ideje. Nem irritálja a bőröm, ami nálam plusz jó pont, arcápolási rutinba jól beilleszthető, ajánlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

MolnarBianka

2017. január 18.

Ez a termék olyan semmilyen. Semmit nem csinált az aknémmal,az illata elég érdekes.. Radírozni elég gyengén radíroz. Csak azért használom mert elfogyott az arclemosó gélem,és ezzel helyettesítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Nyufis

2016. november 15.

2-3 hónapja használom ezt a gélt, de nekem sajnos semmit nem segített. Néha meg több miteszer és pattanás jelent meg tőle az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Domi

2016. november 9.

Kèt hónapig használtam a termèket, de sajnos nekem nem segített eltüntetni a miteszereimet,de többet se okozott! Az illata nagyon fura ,de hozzá lehet szokni.Az állaga gèlszerű könnyű radírozni vele a sok szemcse miatt.Ezt a termèket a nagyon problèmás bőrre ajánlanám! Nem várárolnám újra de a tubussal elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

szappanbuborek

2016. szeptember 25.

Nem vártam csodát a terméktől mivel nálam a la roche posay effaclar termékcsalád tartja torony magasan a mércét, ha a pattanások eltüntetéséről van szó. Óriási meglepetésemre ez az arcradír is elég jól felkúszott a la roche posay termékeim mellé. Az első pár héten nem történt semmi érdekes, viszont aztán egy Romániai utazásom során véletlenül más arcradírt vittem magammal. Mire hazaértem a fejemen órási pattanások voltak. (még mindig nem tudom mi volt az oka..) Haza érkezés után egyből bevetettem ezt a kis csodát, remélve a megváltásban.. és csodák csodájára tényleg segített és a csúnyaságokat pár nap alatt eltüntette az arcomról.
A radírozó hatása mindenképp nagyon tetszik, sok benne a szemcse, hatékonyan de nem túl erősen radíroz.
Mattítja a bőröm, de nem szárítja, ami szintén nagy pozitívum.
Az illata is nagyon finom, szeretem.
Ár-érték arányban is szuper szerintem
Mindenképp újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Mattítja a bőröm, de nem szárítja, ami szintén nagy pozitívum.
Az illata is nagyon finom, szeretem.
Ár-érték arányban is szuper szerintem
Mindenképp újra fogom venni :)

emagdi

2016. szeptember 8.

A terméken található utasításnak megfelelően heti 2-3 alkalommal használtam arcradírként. Szerintem jó kis termék, nekem tetszett az állaga is, és az is, hogy viszonylag sok dörzsanyag található benne (sok hasonló terméknél jóval kevesebb a szemcse, amitől az az érzésem van, hogy nem is radíroz hatékonyan).
Szépen megtisztította az arcomat, matt felületet hagyva, de nem szárította túl a bőröm.
Nekem bevált ez a termék, szerintem egy kimondottan jó ár-érték arányú arcradír a zsírosabb-komplikáltabb bőrűek számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

MyBlackberryNight

2016. szeptember 6.

Azért jelentkeztem a teszteléses játékra, mert még 25 évesen, gyógyszerek és állandó odafigyelés mellett is folyamatosan gondot jelent a pattanásos, mitesszeres arcbőröm. Az előbbiekkel még nagyjából fel tudom venni, az utóbbiakkal nagy gondban vagyok - gyakorlatilag 2 naponta újra jelentkeznek, bármit csinálok, vagy bármit csinál a kozmetikusom. Éppen ezért talán már csak a csodát várom.
Sajnos, ez a termék sem csodaszer. 3 naponta használom, mert szőke, fehér bőrű lévén így is állandóan sebes arcom ennél gyakrabban nem bírom. A szaga valami iszonyatos, olyan, mintha tisztítószert kennék az arcomra. Gélhez képest az állaga is fura, nekem túl folyós.
Ami a hatását illeti, mintha az összképen javítana, nem irritálja a bőröm, nem lesz tőle rosszabb. Sajnos, a mitesszerek nem tűnnek el. Összességében egy közepes termék, a bolti árához képest nem rossz (de nem is jó). Az ajándék terméket elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Lauditis

2016. augusztus 29.

Először vettük ezt a arclemosót túlzottan pattanásos durva börre.Nem mondom, hogy rossz azt sem hogy jó. Az illata kellemes , a pattanásokkal megküzd , de nem az igazi, 2 naponta használjuk és valóban elkezdi leszárítani a pattanást , viszont a durva esetek még durvábbak lesznek tölle. Tisztítani tisztít ezért 3* -t kap:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

pudinggie

2016. augusztus 9.

Szeretem használni, ha pattanásom van esetleg, használat után az szépen visszahúzódik. Nem szárít, de tisztít, kíméletesen. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

gabriellabn

2016. július 31.

Már egyre ritkábban használok arcradírt, mivel az eddig általam próbált termékek mind nagyon sűrű állagúak voltak ami nem volt túl kellemes. Ennek az arcradírnak kicsit folyósabb az állaga és sokkal könnyebb lemosni az arcomról is, illetve a szemcséi sem túl durvák, A színe kicsit fura, ilyen rikító kék szinte, de emiatt nem vonok le csillagot, mert egyébként nagyon jó kis cucc, nekem tök szép egyenletes lesz az arcbőröm a használata után és mintha a pórusokat is kicsit összehúzná. Összességében semmi rosszat nem tudok mondani róla, nekem eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.