Best of Beauty 2019

Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. február 24.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, tartós, vízálló szájceruza.

Az összetevők színenként kissé eltérnek, az Ozone nevű összetevői pedig nagyon eltérnek a többitől. Az Urban Decay saját oldalán mindegyik színű szájceruza összetevőit felsorolják külön-külön. Az itt szereplő összetevők a Native színhez tartoznak.

Ár: 1000 Ft (+pk) , Eladó: theo
Állapot: hasznalt, Helyszín: Pécs, fizetés: személyesen, foxpost, posta
SimonHajni

2018. január 2.

nekem a Naked2 és a Manic színű van meg, és szerintem sokkal szebb és krémesebb a legtöbb szájceruzánál, sokat próbáltam már, és nekem még a Mac-nél és a Kylie félénél is jobban tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Silver66

2017. február 4.

A Jilted es egy masik pink arnyalat van,szuper ajakceruzak,pigmentalt,egy mozdulat es kesz is van,tartos,kicsit még nagyitja s a számat,UD ruzzsal egyut.Nagyon jol eltalalt termek,imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

Cannes

2016. július 28.

Nagyon tartós szép színekkel hogy mennyire vízálló azt nem tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyon tartós szép színekkel hogy mennyire vízálló azt nem tudom

Ciprus

2016. július 5.

Hát elég jó de a Dior sokkal tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Hát elég jó de a Dior sokkal tartósabb.

zsonody

2015. március 23.

A Naked 2 gyönyörű nude árnyalat van meg. Egy Youtube bloggeren láttam először és már ott nagyon tetszett, úgyhogy végül muszáj volt megszerezni. Számomra tökéletes választás. A színe természetes, de mégis "szépít", tartós és nem szárítja a számat akkor sem, ha a teljes ajakra viszem fel. Ez utóbbi fontos volt, mivel szeretem azt a hatást, amit az ajakceruzákkal el lehet érni a teljes száj színezése esetén, de az eddig próbáltak közül mindegyikkel akadtak gondok: szárított, pattanást okozott, stb. Ezzel semmi ilyen nincs, nagy kár, hogy Magyarországon nem kapható. Korábban nem értettem az UD-lázat, de a Naked paletta és ez a ceruza is eléggé meggyőző. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

mrsgrob

2015. február 7.

Az Ozone van meg, ami fehérnek látszik, valójában színtelen. Mint minden színtelen szájceruzát, a száj kontúrján és kissé kívülről kell vele körberajzolni az ajakakat. Teljesen színtelen a bőrön. Maga a ceruza nagyon puha, jól siklik. Talán túl puha is, nagyon gyorsan fogy. Hegyezni könnyű a külső részt, csak hogy a belseje túl puha, nem lesz hegyes (bár ennél az átlátszónál ez nem is lényeges) sőt több rákenődhet a pengére mint akarnánk. A többi színnél ez felthetően nics így, az Ozone más összetevőkkel bír mint a többi, de a célja is más kissé.
Összeségében jól ellátja a feladatát de ha elfogy, nem veszem újra, kipróbálok más színtelen szájceruzákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate