Urban Decay

Ár:   $15 és $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   $15 és $32
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Skindinaviával kifejlesztett, tesztelt formula, mely mindenféle bőrtípusra alkalmas, olaj- és parabénmentes, valamint szabadalmaztatott hőmérséklet-szabályozó technológiával rendelkezik. Az alapozót, szemfestéket, pirosítót és korrektort is a helyén tartja, még meleg és párás, vagy hideg és szeles körülmények között is. Az eredmény: simább megjelenésű bőr és élénk smink egész nap (vagy egész éjjel).

Anna-

2020. november 22.

Rohadt drága, de baromira szeretem... Eddig nem volt szívem ilyen drága "löttyre" kidobni a pénzem, de mivel az imádott Sephora saját márkás fixálót nehezebben tudom beszerezni mint ezt, így megrendeltem, és hát sajnos nem fogok tudni lemondani róla. Ebben a maszk hordós időszakban nagyon nagyon jól jön, maszk alatt is a helyén tartja a sminket, illetve úgy amúgy is zseniális. Vendéglátásban dolgozom, így nem árt ha a sminkem kibír egy teljes napot, és ezzel simán képes rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

dorax

2020. október 18.

A legjobb fixáló a piacon. Számos terméket kipróbáltam már, de az UD ebben is viszi a primet. Ugyan az ára a drágább kategóriába sorolható, azt gondolom megéri, hiszen a nagy méretű termékben sok van, napi szinten használom és igy is több hónapig kibirja. Az átbulizott éjszakákat és a hosszú munkanapokat is kibirja, hamar beszivja a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Boriskajuliska

2020. október 12.

Már nagyon untam, hogy a maszkon köt ki a sminkem egy része (teljes sminket készítek covid ide covid oda:) ezért rendeltem meg a kisebb kiszerelést. Illata nincs, finoman porlaszt és hagy maga után ragacsos érzetet. Közvetlenül sminkelés után használom, arra odafigyelve, hogy a szem környékre pici kerüljön, hogy még véletlenül se maszatolódjon el a festék vagy a spirál. Úgy tűnik működik a dolog, mert nem kenődik a maszkra a sminkem, igaz órákig nem szoktam viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

rekabeauty

2020. szeptember 17.

Zsíros bőröm ellenére is nagyon szépen fixálja a sminket. Legjobb fixáló, amit valaha próbáltam. Először a mini verzióját vásároltam meg és most újra vettem a nagyot. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

schnau.adelle

2020. június 4.

Valóban fixálja a sminket, nem úgy mint a Mac Fix+.
Picit ragacsos érzetet ad, amikor felviszem az arcomra. De ez az érzés pár perc után megszűnik.
Aki valóban egy jó smink fixálót szeretne, az imádni fogja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Valóban fixálja a sminket, nem úgy mint a Mac Fix+.
Aki valóban egy jó smink fixálót szeretne, az imádni fogja! :)

tgaldora

2020. május 27.

Az árát picit sokallottam először de néha ki lehet fogni leárazásban vagy "value packban" és így már egészen más szitu mert szerintem sokkal tovább elég mint bármi más fixáló amit eddig használtam. A hatása abszolút tökéletes, minden ott és úgy marad az arcon ahogy az ember felviszi és egyáltalán nem nehezíti el a sminket. Sőt a pórusokat sem érzem hogy eltömítené.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

mlexa

2020. május 19.

A FIXÁLÓ!!! Csupa nagybetűvel! Mindig is motoszkált a fejemben, amikor egy újabb drogériás fixálót vettem le a polcról, hogy "ajjj, nem kéne megvenni, ez sem fog működni, ehelyett már rég összejött volna ezekből egy UD fixáló...". De az könnyen elérhető volt, olcsó, így folyamatosan drogériásak jöttek velem haza, amik nem igazán váltak be. Valamelyik nagyon nem, valamelyik kicsit nem. De most tavasszal végre elhatároztam magam, és megrendeltem ezt a csodát! Hát én tudtam, hogy mindig is erre vágytam :D Éreztem a zsigereimben! 14 órát mozdulatlanul kibír a sminkem! Hidegben, melegben, ha esik, ha fúj! Pedig nekem extra zsíros bőröm van. Az illata szerintem nem zavaró, kicsit agresszívebben spriccel, ezért jó távolról szoktam fújni. De egyébként semmi negatívumot nem tudok rá mondani! Még az ára miatt sem vonhatok le csillagot, vagy mert macerásabb beszerezni, mert tényleg egy álom, ami minden forintját megéri! Mivel nem kell napjában többször fújkálni, mint más fixálókat ezelőtt, így hosszú ideig hű társam lesz. Ha valamikor még is fogyóban lesz, már rendelem is a következőt, mert e nélkül, zsíros bőrűként én már nem tudok élni! Belenézek órák múlva a tükörbe, és nem egy diszkógömböt látok végre! Nekem ez minden pénzt megér! Az új Szentháromságom az Estée Lauder Double Wear alapozóm, Laura Mercier púderem, és ez a termék! Bombabiztosak így együtt! Az esküvőmre rendeltem őket, és tökéletesen beváltak! Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a fixálót a drogériás vacakok helyett! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

doraorsolya

2020. március 24.

Általában hosszú napokon és bulikra szoktam használni, mert csak a kicsi kiszerelést vettem meg.
Nagyon szeretem, tényleg hosszan tart vele a szemsminkem, de egy hosszabb nap végére ezzel együtt is ki szokott fényesedni az arcom.
Néha nem érzem a sminkemet az arcomhoz passzolónak, vagyis inkább eléggé összeálltnak, ilyen esetekben is szoktam használni, ekkor is számíthatok rá és a várt hatást hozza, de a fényesedést itt sem tudja teljesen kizárni nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

BTLaura

2020. március 10.

Csak alkalmakra használtam, nekem tökéletesen megfelelt. Volt húzósabb és kevésbé húzós bevetésen, mindenhol jól teljesített. A bulik végén már azért hajlamos a kombinált bőröm helyenként fényesedni, de messze nem annyira, mint enélkül. A folyadékot szépen porlasztja, nincsenek nagy cseppek, de az illata valahogy nem szimpi, nem a kedvencem. Most keresem a kicsivel szebb összetevős fixálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

piokerface

2020. március 6.

Kevés dolog van, ami nekem nem válik be, de ezt utálom. Néha használom, hátha mégis jó lesz, de sajnos nem. Még akkor is tovább tart a smink, ha nem teszek fixálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol