Urban Decay

Ár:   $15 és $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   $15 és $32
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Skindinaviával kifejlesztett, tesztelt formula, mely mindenféle bőrtípusra alkalmas, olaj- és parabénmentes, valamint szabadalmaztatott hőmérséklet-szabályozó technológiával rendelkezik. Az alapozót, szemfestéket, pirosítót és korrektort is a helyén tartja, még meleg és párás, vagy hideg és szeles körülmények között is. Az eredmény: simább megjelenésű bőr és élénk smink egész nap (vagy egész éjjel).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danyadi77

2022. április 5.

Kis kiszerelést vettem kipróbálni (elég gyorsan el is fogyott), és nagyon meg voltam vele elégedve. Meg fogom venni a nagyobbat is. Szépen porlaszt, egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 5.

lissie16

2021. december 28.

Szuper termék, valóban a helyén tartja a sminket egész nap. A szórófeje is tökéletes, én nem tapasztaltam, hogy egy vékony csíkban fújná ki a terméket, sőt, tökéletesen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 28.

Lia17

2021. november 10.

Az egyik kedvenc setting spray-m. Az igen olajos bőrömhöz képest szépen tart. Én alapozó felvitele előtt és a végén is, mikor elkészítettem a teljes sminket, fújok belőle. Így gyorsan is fogy, és nem a legolcsóbb termék, de teszi a dolgát. A maszk alatt nekem nem teljesít sajnos, de, mint írtam, az én bőröm nagyon olajos.Valószínűleg, normál bőrön a maszk sem okozhat neki problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Dorcikahh

2021. október 4.

A porlasztóját egyszerűen utálom, vékony, erős sugárban permetez. De ennyi a negatívuma. Egyébként nem folyik le az arcomon, hamar szárad, és tényleg sokkal tartósabb tőle a sminkem. Egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Pipere

2021. szeptember 11.

Nagyon szépen porlaszt, nem hagy maga után semmilyen nyomot. Szépen elveszi a porosságot, "egybeolvasztja" kicsit a sminket - persze a jó értelemben. Nekem kiválóan végzi a fő célját tehát remekül tartósítja a sminket.
Ami miatt nem adok 5 csillagot, hogy maszk alatt az alapozóval nem mindig tartott ki - nyilván ez az alapozótól is függ/függöt.
Drága, de szerintem megéri mert sokáig elég és jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Drága, de szerintem megéri mert sokáig elég és jól végzi a dolgát.

vasilissa

2021. július 9.

Nem mondom, hogy csodatermék, de sokkal tartosabb eredmenyt ad mint mondjuk egy Mac Fix+. Ket uveggel volt, de harmadszorra nem vettem ujra , mert ugy ereztem a boromnek nem feltetlen a legjobbak az osszetevoi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

cattitude

2021. július 9.

a matt verziót vettem meg belőle kis kiszerelésben és így is méregdrága volt. kánikulában és esküvőn is teszteltem, a szemsminkemet szépen megtartotta mindkét alkalommal, az arcomon viszont nem volt valami tartós, aláhidratálás/primer után is csúnyán festett a fixáló után a bb-krém az arcomon, plusz össze is gyűlt, meg le is kopott később. a maszkomra is vígan rákenődött az orromról a bb-krém. pattanást, irritációt nem okozott.
még fogom tesztelni, de egyelőre kissé csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

még fogom tesztelni, de egyelőre kissé csalódás.

timzs

2021. április 10.

Nem értem, eddig hogy éltem enélkül. Végre tartós a smink egész nap és a maszk se csupa alapozó vagy korrektor, nem hittem volna, hogy ez lehetséges. Simábbnak tűnik az egész arcom, miután ezt ráfújom. Jó illata is van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

csuyi

2021. január 19.

A Fixáló. A smink egész nap tart, nem maszatolódik. Menyasszonyokra tökéletes, nem volt még panasz. Ragozhatnám még, de azt tudja amit ígér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Lyne

2021. január 18.

Őszintén nem értem, mi ez a nagy felhajtás ezzel a fixálóval kapcsolatban?! Semmivel nem tartósabb a sminkem tőle, sőt.. ! A telefonom, a pulcsim, a maszkom ugyanúgy megfogta az alapozó, (2 különböző alapozóval is teszteltem) mintha be sem fújtam volna.. a szemfestékem és a szempillaspirálom, ami eddig soha nem kenődött el, ezzel a spray-vel, 1-2 óra után vállalhatalan volt! 😱Komolyan mondom, mintha vizet fújtam volna az arcomra! Borzalmas! 😡🤬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0