Urban Decay

Ár:   $15 és $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothyk, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   $15 és $32
Kiszerelés:   30 ml és 118 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Skindinaviával kifejlesztett, tesztelt formula, mely mindenféle bőrtípusra alkalmas, olaj- és parabénmentes, valamint szabadalmaztatott hőmérséklet-szabályozó technológiával rendelkezik. Az alapozót, szemfestéket, pirosítót és korrektort is a helyén tartja, még meleg és párás, vagy hideg és szeles körülmények között is. Az eredmény: simább megjelenésű bőr és élénk smink egész nap (vagy egész éjjel).

Urban Decay Meltdown Makeup Remover Dissolving Spray
Ár: 3900 Ft+ posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
vivienlovesit

2020. január 18.

A létező legjobb fixáló spray! ♡ Könnyed, de érezni rajta, hogy teszi a dolgát.
Hosszú napokon is tökéletesen fixálva tart mindent, nem mozdul el a smink. ♡ 5/5* Zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

A létező legjobb fixáló spray! ♡ Könnyed, de érezni rajta, hogy teszi a dolgát.

Qwerty1234

2019. december 14.

Eleinte csak néha néha használtam. Alkalmakra. félve is talán. Aztán a napokban megláttam, mondom csak elkellene használni, ne romoljon rám. Eleinte is nagyon jó volt. De én most imádom. Nyomatom, ha azt érzem, ezerrel. :D A sminkem egységesíti, fixálja, szép összhatást kapok. Ha úgy érzem, plusszra van szükségem, akkor egy smink alatt akár kétszer is használom. Garantált hatás. :) Sogórnőm magára fújta egyszer, és el volt ájulva, hogy egy átmulatott éjszaka után, maradt még rajta smink :D
Nekem ennél több nem is kellett, mert hasonló tapasztalatom volt nekem is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nekem ennél több nem is kellett, mert hasonló tapasztalatom volt nekem is :)

Marcipancica

2019. november 30.

Sokat kísérleteztem vele és szép, egyenletes eredményt garantál, de nekem nagyon zsírossá teszi a bőrömet sajnos. Kombinált/zsíros bőrre nem ajánlom, ha matt finish a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

katabaksay

2019. november 24.

Életem megmentője ez a setting spray. Szuperül fixál mindent, iszonyatos melegben is helyén tartja a sminket, szuper tartós lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

muszika

2019. november 18.

Én ezt eddig miért nem értékeltem? Kedvenc egyértelműen! Csodásan fixál, egységesíti az összhatást. Csak az a fránya alkohol...
Up.: ismeT visszatertem erre es annyira szeretem, hogy meg az alkoholt is elnezem neki. Biztosan kiprobalom a Morphe valamint az ABH termeket es osszehasonlitom. Meglatjuk! Egyelore verhetetlen😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

JReka

2019. szeptember 26.

A 40 fokos melegben is helyén tartotta a sminkemet. Imádom, még az illatát is. Persze az alkohol mint összetevő nem hangzik jól, de szerencsére a mindenre érzékeny bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Csenge7

2019. augusztus 18.

Ultra tartóssá teszi a sminket, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Ultra tartóssá teszi a sminket, imádom

Lulufej

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem, szépen fixálja a sminket, segít, hogy a T-vonalam ne zsírosodjon át. A benne lévő alkohol miatt kicsit szomorú vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Lizz07

2019. augusztus 12.

Tökéletes lenne, ha nem az INCI elején lenne az a fránya denat. alcohol (vagy nem is lenne benne egyáltalán). Így hiába lesz csodás a sminkem és hiába zsírosodik kevésbé a fejem, nem használom rendszeresen. Vérzik a szívem érte, mert legszívesebben folyton ezt fújkálnám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

pulcsis

2019. augusztus 7.

Ez a legeslegjobb fixalo termek, pont. Egyszer egy buliba mentem el, ahol elromlott a szellozteto rendszer es mindenkirol patakokban folyt a viz. Nyilvan nem szamitottam ra, de 6 ora utan, haza terve meglepetten amuldoztam, hogy a sminkem pont ugyanugy nezett ki mint amikor elmentem. Top *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol