Urban Decay

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   €35
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Teljes fedésű, olajmentes vízálló folyékony alapozó.

Zsann

2019. december 29.

Szépen fed, tartós, más alapozóval plusz púderral használva. De sajnos nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

vikooo

2019. szeptember 25.

Nyar elejen vasaroltam meg, mert vmi miatt kisse elburjanoztak a pattanasok rajtam.
Mindennapos alspozonak nem hasznalom, de ha kijön egy-egy patti akkor ezzel fedem le, es tökeletes egesz napra.
Egy fullsminkes estere viszont tökeletes, tökeletes a fedese, szinte porcelanbört eredmenyez, de en kimondottan zsiros börüeknek ajanlanam. Az ara miatt minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

manetto

2018. november 8.

Nekem sajnos szörnyű ez az alapozó, egyáltalán nem szárazbőrűeknek találták ki. Amikor a Sephoraban felkenték, teljesen el voltam ájulva, mintha photoshopolva lett volna a bőröm, azonnal meg is vettem. Estére már látaszódott, hogy oxidálódik, teljesen sárga lett, és nagyon-nagyon szárított. Kapott még esélyt, de annyira maszkszerű, és annyira nem kap levegőt alatta a bőröm, hogy minden használat után tiszta pattanás vagyok.
Különleges alkalmakkor (pl esküvő)keverek egy kicsit a BB krémemhez, mert tényleg nagyon tartós, a long wear funkciót nagyon jól ellátja.
Sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis ez az alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis ez az alapozó.

kkinga07

2017. december 25.

Nagy volt a lelkesedés a blogszférában iránta, hát, úgy döntöttem, nem nézem az árát, Londonban beszereztem. Csak az 5. boltban találtam megfelelő árnyalatút, de azt mondtam, nem baj, megéri keresgélni. Sajnos nem. Bebarnul, narancsos lesz, oxidálódik, és nem tartósabb, mint egy átlagos alapozó. Annyira reméltem, hogy forradalmi lesz...Ellenben csak drága. Pedig a kiszerelése meg minden olyan menő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Anna-

2017. május 27.

Hát... az árnyalat, amit megvettem... mintha narancs lennék. 30 percet foglalkoztam az árnyalat kiválasztásával, eladó feltett nekem több színt is, 60x megkérdeztem, hogy szerinte jó lesz ez? Hát perszeee...
Magában nem tudom használni, csak ha keverem valami világosabbal. Valahogy nekem annyira nem szép a végeredmény a színtől eltekintve sem. Jobbra számítottam. Ha púdert teszek rá, szörnyű lesz és ha hozzá érek rendesen lejön, pólóra tapad, stb. Amit előttem is leírtak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Ildie

2017. március 16.

Két hónap próbálkozása után visszavittem még úgy is, hogy a 20%-os hétvégén vettem meg.

A 0,5-ös szín tökéletes a Naked Skin szériából, ami a legvilágosabb így ebből is azt választottam. Nos az All Nighter az első pillanatokban egy hullafehér szellemmé tett, majd oxidálódott és sötétebb lett, mint én. Nem jó móka.

A finishe lisztes púder nélkül is, akérmilyen primert vagy sminkfixálót használtam, nem segített ( aszilikonbomba primer egy kicsit igen, de nem eleget)
Zsíros de vízhiányos bőrön.

A tartóssága oké, mondjuk erős a fedése viszont az orrfújást nem bírja így aztán az orromnál nagyon gyorsan látszott a hatalmas különbség.

A 2. csillag kb a csomagolásnak szól, a pumpa okés, és ez a legmentes tartály egy igen jó ötet, remélem követik majd mások is.

Nekem ez egy hatalmas csalódás volt, az a szerencse, hogy a Sephorába mindent vissza lehet vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Zsíros de vízhiányos bőrön.

Surin

2017. január 20.

Ez az alapozó nagyszerû! Már régóta kinéztem, még a hivatalos megjelenése elôtt és novemberben meg is vettem. Kifejezetten jó zsírosabb bôrûek számára. Nagyon szép és egységes a fedése, hosszantartó, amit észrevettem, hogy a nap elôrehaladtával egyre szebben és természetesebben néz ki az arcomon. Sok árnyalata van így szerencsére nagyobb valószínûséggel találja meg mindenki a maga számára megfelelôt. A drogériás alapozóknál drágább árkategória, de mindenképpen megéri az árát. Sôt szerintem a MAC alapozókhoz képest ez jobban megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

médea

2016. december 26.

Már itthon kinéztem ezt az alapozót, nagyon meg akartam venni. Szerencsére pont akkor érkezett meg a római Sephorákba is amikor ott voltam.
Valóban szépen fed, és tartós is, de nekem ecsettel a Sigma F 80-assal is nagyon maszkos a nap előrehaladtával ahogy a bőröm átzsírosodik és mindig leitatom, így mivel gondolom egy kicsit mindig letörlök az alapozóból is már sokat finomodik, és a nap vége felé sokkal szebb lett. (más alapozónál ez pont fordítva van) Ezért vettem egy beautyblendert is, ezzel viszont már nagyon szép, tökéletesen fel lehet vinni, már a felvitelkor is gyönyörű a bőrömön, ha lesz rá lehetőségem, lehet, hogy újra veszem.
A csomagolása tökéletes. Én a régi hagyományos pumpás alapozókat nem nagyon szeretem, mert nagyon sok alapozó nem jön ki, ott marad az üveg falán. De ez egy újfajta airless pumpás megoldás, amit már más márkák, krémek is használnak (nem tudom mért nem szorította ki ez a megoldás a régit?). Nincs ez a hosszú "szívószál" benne, hanem egy kis "dugó" minden pumpálásnál felnyomja az alapozót és így a végére az egész terméket kipréseli az üvegből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Nicool89

2016. október 20.

Szerelem ez az alapozó első látásra! Tegnap kaptam, de ma mar muszáj volt kipróbálni mar alig vártam reggel legyen es vele kezdhessem a napom. Nagyon erős a fedese, púdert utána nem érdemes használni, mert igy is igen bomba erős, es mégsem maszkos hatású. A bőrömbe bele olvad, úgymond eggyé válik. Az ara azt hiszem 37 euro, nem fogom minden nap használni, mert ahhoz túl draga, csak ha tudom hosszú napom lesz, vagy buliba. Gondolkodtam melyik szín lenne jo, igy a tel kezdetével egyre csak fehéredek es ezt az alapozot mással nem akarom keverni. Szoval világosabbat hoztam el es milyen jol is tettem, mert be sötétedik. Ezt mar hallottam róla, hogy kicsit szint változtat es egy idő utan sötétebb lesz. Szoval aki ezt veszi tartsa ezt szem elott jo tanácskent mondom. Rancosabb bőrbe szerintem bele ülne a rancokba, de érdemes kipróbálni vásárlás elott. A csomagolása pedig gyönyörű szep. Imádom tuti ujra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.