Best of Beauty 2019

Urban Decay

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• Finomra őrölt, puha, szinte krémes textúra, mely csodálatos érzést nyújt a bőrön
  • Könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak
  • Matt szín áttetsző, természetes hatást biztosító fedéssel

2 árnyalatban kapható

Anheszenamon

2017. október 15.

Nekem is a Bronzed árnyalatban van meg, és egyszerűen tökéletes ez a termék. Sokkal jobb mint a Bahama Mama bronzosítóm. Imádom, mert annyira pigmentált, hogy egészen kevés termékkel tökéletesen természetes hatást lehet elérni. Nagyon könnyen lehet satírozni, szépen terül a bőrön. Kontúrozáshoz is el tudom képzelni, bár én eddig csak bronzosításra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

natulcien

2017. május 29.

A Bronzed árnyalat boldog tulajdonosa vagyok egy kedves KM-esnek köszönhetően. Meleg tónusú "warm ivory" típusú bőröm van, ami könnyen barnul, így ez a sötétebbik árnyalat tökéletes a számomra, főleg nyáron. Tényleg nagyon finomra őrölt porról beszélünk, ahogy a termékleírás is ígéri. Gyönyörű, természetes árnyalat, amivel nagyon szép végeredményt lehet elérni. Én kontúrozásra használom, egy kontúr ecsettel húzok 1-1 vonalat a homlokom tetejére, a hajtő vonalába, és 1-1 vonalat a járomcsontjaim alá, majd egy kabuki ecsettel dolgozom össze. A csomagolása nagyon egzotikus, különleges hatással bír, és nagyon kis kompakt, kézre álló. Szerintem teljesen áron nem vásárolnám meg, mert ezt az eredményt a The Body Shop honey bronzere is tudja fele annyiért, de kedvezményesen hozzájutva kihagyhatatlan, és kedvenc darab lett. Ha valakinek van lehetősége, kipróbálni vagy beszerezni egyet, nagyon jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

zseni

2017. február 13.

az uj kedvenc bronzositom egesz arcra! egyszerüen nem lehet vele hibazni, annyira termeszetes a szine (en viszonylag feher börü vagyok, es megis a sötetebb 'bronzed' arnyalat van meg, ami tökeletes), nem lehet belöle tul sokat tenni, gyönyörüen eloszlk az egesz arcon egy nagy puderecsettel, alig kell eldolgozni, es egy kis finomabb konturozasra is hasznalhato. megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Szilva86

2017. január 11.

A Bronzed árnyalat van meg és nagyon szeretem. Könnyen eloszlik, és egész nap a helyén marad. Egyetlen hibája, hogy elvileg a csomagoláson 9g-ot írnak, de nálam már pár használat után a tégely alján található körök kezdenek látszani. (Ezt a hibát már több helyen is olvastam)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.