Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Csillogó, pezsgő árnyalatú szemhéjalapozó, mely 24 órás tartást, vibráló színeket és könnyű eldolgozhatóságot ígér.  Az Original Primer Potion Sin árnyalaával szemben enyhébb fedést ad a szemhéjnak.

Nem tartalmaz parabéneket.

vivuss87

2017. szeptember 9.

A SIN után nagy lelkesedéssel rendeltem meg, de megmondom őszintén, szerintem ez gyengébben teljesít. Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy nem 12 órán keresztül tökéletes, csak mondjuk 10,5. Na de na! Ahhoz meg elég drága . Sokkal kevésbé fényes mint a Sin tesója, ami szerintem kimondottan csodássá tette a Naked paletták árnyalatait. Ez már róla sajnos nem mondható el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

greta333

2017. január 5.

Nagyon szuper, nagyon tartós és extrém fényes primer, szinte már metál fénye van. Én önmagában is szeretem használni, nem csak primerként. De alapként, szemhéjpúder alá is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Lilium

2016. december 5.

Én is a mintát próbáltam, nagyon meggyőzött! Most el vagyok látva primerrel, de amikor kezdek kifogyni, biztosan beszerzem. Az ünnepekkor nagy kedvenc lesz, mert tart a végtelenségig, a gyönyörű rózsás pezsgő árnyalat meg hab a tortán.. csak olvadozok amikor ránézek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

CataKatinka

2016. október 7.

Egyszerűen imádom, én nem annyira szeretem a matt szemhéjpúdereket, inkább csillogjon ha már van , a szemfestékeket egész napra rögzíti. A két mintát amik a Naked illetve Naked 3 palettákhoz járt meggyőzött, hogy megvegyem, a négy közül ez jött be legjobban, volt hogy csak önmagában használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

szisz5

2016. április 16.

Húúúúúúú de fényes-csillogós ... abszolút meglepi volt, amikor kipróbáltam a mintát, nem néztem utána korábban. Hétköznapokra, teljes szemhéjra használhatatlan a csillogása miatt, esti, alkalmi sminkek alá tudom elképzelni, alkalom viszont nincs sokszor, a termék meg ahhoz drága, hogy megromoljon a fiókban ... :) szóval én nem venném meg, de ettől függetlenül jó minőségű, tartós, nem csíkozódik, szóval a szokásos UD minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.