Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Szuper ragyogó szájfény ragadós textúra nélkül. Tovább fennmarad az ajkakon, mint más szájfények, mégsem nyúlós, ragadós érzés. Csodás, fantasztikusan pigmentált árnyalatokban kapható. Illata édes-mentholos, ami a friss lehelet érzését is biztosítja.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 6.

Nagyon tetszik benne a mentolos illata és bizsergető érzése. Gyönyörű színe van, szájfényhez képest szuper pigmentált és tartósságban tényleg lekörözi drogériás társait. Ezt a nyomós kiszerelést én személy szerint nem kedvelem, aplikátorral könnyebben lehetne dolgozni vele (de ezért nem vonok le csillagot, mert még ennek ellenére is nagy kedvenc).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 6.

vonkavilmos

2015. május 14.

Rosszul vagyok a szagától és az ízétől. Nem tartós, picit ragacsos, de szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Rosszul vagyok a szagától és az ízétől. Nem tartós, picit ragacsos, de szép.

erika0325

2015. április 19.

Én nagyon szeretem, nekem tetszik, hogy kicsit bizsergeti a számat, szép a színe és viszonylag tartós is. A Flushed szín van meg. ha lesz rá lehetőségem , több színt is beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 19.

rockroka

2015. április 18.

Kedvenc szájfényem, a Midnight Cowboyt szoktam venni belőle. Semelyik másik szájfénnyel még nem értem el ilyen hatást; gyönyörűen fénylik az ajkam, és sokkal nagyobbnak tűnik a szám, emellett kellemes bizsergő érzés is jelentkezik felvitele után. Abszolút nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Nyimuska

2014. február 4.

A Naked2-höz járó van meg. Ez az első szájfényem, mert erősen rúzspárti vagyok, és úgy tűnik, az is maradok. Ragad és két harapásnyi evés után sehol semmi nyoma. Nope nope nope.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Pöti

2013. július 30.

Nekem is a Naked van meg. Fura a viszonyunk. Nagyban nem venném meg, hiába szép a színe. Ennyit sajnos nem ér. Nagyon bizserget, jobban is mint azt szeretném. Nem igazán tartós. Erős 3-as, ennyi pénzért inkább egy Bobbi szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

vivuss87

2013. március 31.

Nekem kettő is van, az egyik a Crush, egy pink, csillámmentes, a másik a Midnight Cowboy, ami tiszta csillámos. Először is kitérnék erre a gyönyörű, igényes csomagolásra, a szinte művészien megmunkált kupakjára, amit többször, aprólékosan átvizsgáltam, de hibát mégsem találtam rajta. A szájfény tényleg nagyon mentolos, de én ezt nagyon, nagyon szeretem, ez nekem nem probléma. Kicsit ragacsos, testesebb szájfény, valóban tartós. Nagyon kedvelem, főleg a mentolossága miatt, de mégsem ér 5 csillagot. Pedig a márkáért oda vagyok meg vissza:) Nekem is palettákhoz voltak, önmagában nem biztos, hogy megvenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

zizitim

2013. március 21.

Naked 2 paletta mellé járt az utazó méretű lip junkie naked árnyalatban. Sajnos annyira erős a mentholos illata, hogy egyszerűen képtelen voltam magamra kenni, mert rosszul voltam tőle. Aki szereti ezt az illatot az lehet, hogy imádni fogja, de számomra sajnos használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).