Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mig, Módosítva: 2012. július 2.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A legendás Naked 2-es kiadása, ecsettel és szájfénnyel csomagolva

Ár: 10000 Ft , Eladó: lingdalma
Állapot: Alig használt, minimális hiányzik belőle!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Vag foxpost!
Ár: 14000 , Eladó: Nicole97
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétellel
JReka

2019. május 21.

Kicsit elfogult vagyok a palettával, hiszen ez volt az első high end palettám. Számomra 5 csillag, minőségi a csomagolás, a színek pigmentáltak, tartósak és még az ecset sem használhatatlan, amit adnak hozzá. Néha amikor rosszakat hallok a palatteról elgondolkozom, hogy nem lehetséges, h esetleg hamisítványról vagy hibás termékről beszélnek?! A színek nem túl krémesek mint pl a too faced palletáiban, de tartósabb ám is.Ami valóban “hiba”, h alig van benne matt szín, de valljuk be kinek ne lenne egy natúr szinekből álló matt palettája is. Azt viszont ki kell emelni,hogy csak a minőségi szintetikus, vagy a természetes szőrű ecsetekkel lehet használni, illetve csak érintve, ekkor a színek önmagukat satírozzák el. Nekem nem potyognak a színek, bár a mélyítővonalban nem is szeretek csillámos színeket használni. A fekete szín már önmagában is megéri nekem, eddig minden más márkát ver.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

braram

2019. május 15.

Update: a sminkelős skilljeimet kellett fejleszteni, a hiba bennem volt :) A tease transition shade-ként, egy elég jó, egy fluffy ecsettel jól felvihető, ill a choppert ujjal lehet potyogásmentesen felvinni :)

Nekem kicsit csalódás ez a paletta, mert egyszerűen nem egységesen pigmentáltak a színei. A tease árnyalatot pl képtelenség szemhéjon visszakapni, a chopper pedig zavaróan potyog.

Nem használtam eddig soha szemhéjprimert, de emiatt a paletta miatt fogok egyet venni, kommentben olvastam, hogy javasoljátok hozzá, hátha úgy jobb lesz.

Nagyon szeretném szeretni, mert gyönyörű a színvilága, de minőségben meg sem közelíti a modern renaissancet (ABH), amivel kapcsolatban a fent említett problémák egyikét sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

hegyikinga1990

2019. január 30.

Sminkesnél jó ha van belőle, ezért nekem mindig van a bőröndben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sminkesnél jó ha van belőle, ezért nekem mindig van a bőröndben.

Lilium

2018. december 28.

Az idei év legjobb vétele, főleg hogy kedvezménnyel vettem valamelyik bécsi Mariannoud-ba. 🙈 A Naked 3 és a Basics is megvan, de talán ennek a palettának az árnyalatai állnak hozzám közelebb. Ha választanom kéne a 2 és a 3 között akkor egyértelműen a 2 lenne a befutó, minőségileg is. A színek pigmentáltsága a többi palettában sem gyenge, de ez tényleg kiemelkedik mind közül. Sajnos a matt árnyalat nagyon kevés benne (mondjuk a 3-ban sincsen több), de jól ki tudom egészíteni a Basics-el. A csillogós, szatén festékek minőségével nincs baj, elképesztő pigmentáltak, gyönyörűen lehet velük dolgozni. Kicsit potyognak felvitelkor, ezért az alapozás mindig a szemfestés utánra marad, viszont nap közben már egyáltalán nem potyog, nincs csillámtenger estére a szemem alatt. Szerintem a must have UD paletta még mindig a Basics marad, mert az kompakt, utazós paletta és a színeivel senki nem lőhet félre, de az új személyes kedvencem ez a paletta lett. ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

ajozan

2018. november 3.

Nagyon szép szinei vannak, de az en borarnyalatomhoz a naked 3 palette jobban passzolt - amit a legnagyobb szerencsere pont a legjobb baratnom kapott karacsonyra, akinek pedig ez a palette ment jobban a szineihez. Mondanom sem kell, csereltunk, es mind a ketten nagyon jol jartunk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Babooca

2018. augusztus 5.

7 év ácsingózás és nyálcsorgatás után végre sikerült rávennem magam, hogy beszerezzem. A nagyon borsos ára miatt mindig inkább háttérbe szorítottam. Az első benyomásaim alapján nekem újra kell tanulnom a sminkelést. Ami mellé természetesen jön az is, hogy hiába van egy jó minőségű palettám muszáj lesz az ecseteimet is professzionálisra cserélni. Negatívumok számomra, hogy iszonyatosan porol, ezt okozhatja a technikám, az ecseteim, amik más palettánál nem tűntek fel. A csillámok akkorák tudnak lenni, hogy napközben félhomályban is kiszúrom az arcom olyan pontjain, ahova nem szándékoztam feltenni. Nap végére kicsit kenődik még Art deco sminkalappal is. Nagyon figyelni kell a mennyiségre, mert a sötétebb színek kellőképp pigmentáltak és nagyon koncentrált marad, ha nem építgeti az ember a színt, hanem egy nagy adagot egyszerre felvisz. Szerintem kicsit sok a csillámos és a szaténfényű szín a palettában, amik felkenve nagyon hasonlóak. Nem szeretném leírni, hiszen ősszel fogom sűrűbben használni, de elsőre azt kell, hogy mondjam, hogy nekem nagyon nehéz vele dolgozni és úgy tűnik gyakorolnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

greta333

2018. július 7.

Szeretem ezt a palettát, annak ellenére, hogy már csak nagyon ritkán használom. Szeretem a hideg tónusú szemhéjpúdereket, és manapság ez már nagy ritkaság. A matt színek mennyisége kevés és nem is produkálnak túl jól. De a csillagó színek mindenért kárpótolnak. Kedvenc színeim: Half Baked, Bootycall (szemzugba, szemöldök alá), Verve és YDK! Csodás színek, csodás formulák. Picit potyog némelyik szín, de ez nálam nem nagy probléma. Csomagolással elégedett vagyok, ecsetet nem használom. Más paletták matt színeivel kiegészítve szoktam használni. Valószínűleg soha nem fogok megválni tőle, alap darab a kollekciómban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

madri

2018. június 11.

Zseniális. Ilyen intenzív, pigmentált és tartós színekkel még nem volt dolgom. Gyönyörű, élénk színek, könnyű felvitel, nekem nem potyog, nem kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

mellcsiii

2018. június 11.

Egyelőre barátkozunk. Régóta nagy vágyam volt valamelyik a három közül, erre esett végül a választásom, mert nem voltak még igazán bevált hideg tónusú színeim. Az összeállítást tekintve magában szerintem kevés, mert nincs sötét matt szín a feketén kívül, így gyakran más palettával együtt használom. A fényes színek szépek, ha nedves ecsettel viszem fel őket, másképp sajnos csak a csillámok kerülnek fel. A lilás crease szín (tease) nagy kedvenc lett, a matt bőrszín (foxy) hasznos, a fényes kiemelő szín (bootycall) pedig gyönyörű szerintem. Az egyedüli eddig, amiben csalódtam az a sötétlila csillámos szín (busted), eddig sehogy nem vettem hasznát, nem elég pigmentált és túl sok a nagy csillám benne, ami nem illik hozzá... jobb lett volna akkor már egy matt lila.
Egyelőre 4est adok, mert a színek szépek és tartósak, majd meglátjuk még hogy alakul a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

DorothyHK

2018. június 5.

Kb 2 éve van meg és mai napig imádom. Az etude house szemhéj primerével használom együtt, így nagyon tartós hatást lehet vele elérni. Az utóbbi időben picit azt érzem, hogy a színek túlságosan egy skálán mozognak, nem nagyon tudom már hogyan variálni őket de ez valószínűleg csak annak a jele, hogy ideje lenne már egy új palettára beruháznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Carmine / CI 75470, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.