Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mig, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   $54

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsozso0907

2020. február 21.

Egyik kedvenc, mindennapos vagy alkalmi sminkre is tökéletes. Jól kezelhető textúra.
Must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Must have!

hheni

2019. november 19.

Évekkel ezelőtt ez volt az első drága palettám, és nem bántam meg. Jól használhatóak a színek, nagyon jó a textúrájuk,és a fekete igazán fekete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Evek ota megvan, hasznalom, szeretem. A szinek jol pigmentaltak, szepen satirozhatok, tartosak, es nagyon szepen lehet vele hetkoznapi illetve alkalmi sminket is kesziteni. Mivel szepen pigmentaltak a szinek, igy keves is eleg beloluk es nekem tartanak siman 12 orat is, mindegy, hogy korrektort kentem fel szemhejalapkent, vagy az urban decay szemhejalapozojat hasznaltam. Az ecset nekem nem jon be, de a semminel jobb. Mondanam, hogy ujravennem, de akkora mennyiseg van benne, hogy szerintem meg vagy ujabb 4 ev, mire elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

cattitude

2019. július 3.

sokáig kerülgettem, órákon át nézegettem, swatcholgattam, mire elhatároztam, hogy megveszem. eleinte egyáltalán nem nyűgözött le a paletta színösszeállítása, sőt, még most se, több hidegebb/taupésabb színnek jobban örülnék benne. meglepően jó sminkeket tudok vele csinálni egyébként napközbenre és estére is, pedig eléggé hideg típus vagyok. a tokja jó minőségű, a tükör is okés. az ecset nem rossz, de nem is jó, ha nincs más kéznél, akkor azért okés. a szemhéjpúderek minősége jó, szépen lehet velük dolgozni (pedig nem vagyok valami ügyes sminkelő), eléggé pigmentáltak és tartósak. összességében jó vásár volt, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Missglamorazzi

2019. június 3.

Nekem az eredeti Naked paletta az örök kedvenc, de mivel azt már nem lehet kapni (vagy nagyon vadászni kell), ezért most ezt szereztem be végre. Szerintem ezek a színek is gyönyörűek, jól passzolnak egymáshoz. Még primer nélkül is bír rajtam egy hosszú napot. Sok utánzat és dupe van, tehát hasonló árnyalatok olcsóbban is elérhetőek, de minőségben legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

JReka

2019. május 21.

Kicsit elfogult vagyok a palettával, hiszen ez volt az első high end palettám. Számomra 5 csillag, minőségi a csomagolás, a színek pigmentáltak, tartósak és még az ecset sem használhatatlan, amit adnak hozzá. Néha amikor rosszakat hallok a palatteról elgondolkozom, hogy nem lehetséges, h esetleg hamisítványról vagy hibás termékről beszélnek?! A színek nem túl krémesek mint pl a too faced palletáiban, de tartósabb ám is.Ami valóban “hiba”, h alig van benne matt szín, de valljuk be kinek ne lenne egy natúr szinekből álló matt palettája is. Azt viszont ki kell emelni,hogy csak a minőségi szintetikus, vagy a természetes szőrű ecsetekkel lehet használni, illetve csak érintve, ekkor a színek önmagukat satírozzák el. Nekem nem potyognak a színek, bár a mélyítővonalban nem is szeretek csillámos színeket használni. A fekete szín már önmagában is megéri nekem, eddig minden más márkát ver.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

braram

2019. május 15.

Update: a sminkelős skilljeimet kellett fejleszteni, a hiba bennem volt :) A tease transition shade-ként, egy elég jó, egy fluffy ecsettel jól felvihető, ill a choppert ujjal lehet potyogásmentesen felvinni :)

Nekem kicsit csalódás ez a paletta, mert egyszerűen nem egységesen pigmentáltak a színei. A tease árnyalatot pl képtelenség szemhéjon visszakapni, a chopper pedig zavaróan potyog.

Nem használtam eddig soha szemhéjprimert, de emiatt a paletta miatt fogok egyet venni, kommentben olvastam, hogy javasoljátok hozzá, hátha úgy jobb lesz.

Nagyon szeretném szeretni, mert gyönyörű a színvilága, de minőségben meg sem közelíti a modern renaissancet (ABH), amivel kapcsolatban a fent említett problémák egyikét sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

hegyikinga1990

2019. január 30.

Sminkesnél jó ha van belőle, ezért nekem mindig van a bőröndben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sminkesnél jó ha van belőle, ezért nekem mindig van a bőröndben.

Lilium

2018. december 28.

Az idei év legjobb vétele, főleg hogy kedvezménnyel vettem valamelyik bécsi Mariannoud-ba. 🙈 A Naked 3 és a Basics is megvan, de talán ennek a palettának az árnyalatai állnak hozzám közelebb. Ha választanom kéne a 2 és a 3 között akkor egyértelműen a 2 lenne a befutó, minőségileg is. A színek pigmentáltsága a többi palettában sem gyenge, de ez tényleg kiemelkedik mind közül. Sajnos a matt árnyalat nagyon kevés benne (mondjuk a 3-ban sincsen több), de jól ki tudom egészíteni a Basics-el. A csillogós, szatén festékek minőségével nincs baj, elképesztő pigmentáltak, gyönyörűen lehet velük dolgozni. Kicsit potyognak felvitelkor, ezért az alapozás mindig a szemfestés utánra marad, viszont nap közben már egyáltalán nem potyog, nincs csillámtenger estére a szemem alatt. Szerintem a must have UD paletta még mindig a Basics marad, mert az kompakt, utazós paletta és a színeivel senki nem lőhet félre, de az új személyes kedvencem ez a paletta lett. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

ajozan

2018. november 3.

Nagyon szép szinei vannak, de az en borarnyalatomhoz a naked 3 palette jobban passzolt - amit a legnagyobb szerencsere pont a legjobb baratnom kapott karacsonyra, akinek pedig ez a palette ment jobban a szineihez. Mondanom sem kell, csereltunk, es mind a ketten nagyon jol jartunk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Carmine / CI 75470, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.