Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   $49
Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új színt, köztük lágy matt és csillogó fémes árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta.

• Hot Spot (matt elefántcsont)
  • Caution (semleges matt bézs)
  • Bang Bang (csillogó pink arany fénnyel és irizáló mikrocsillámokkal)
  • Feelz (lágy matt rózsa)
  • Juicy (meleg őszibarack)
  • Turn On (halvány, fémes csillogású rózsa)
  • Ambitious (metálfényű rózsás réz)
  • Bing (mély, matt mályva)
  • Devilish (matt vöröses szilva)
  • Young Love (fémes vörösáfonya)
  • Drunk Dial (mély, metálfényű burgundi)
  • Privacy (mély, matt barnás-szilva)

Ár: 12000Ft , Eladó: pancsolos84
Állapot: Érintetlen, új., Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalást követően küldöm postával, Foxposttal, vagy személyesen Kecskeméten átvehető.
Ár: 9.500,- Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke,budai régió, posta vagy foxpost
adamirita

2019. szeptember 7.

Először nem tetszett, a színek túl harsányak voltak az elképzeléseimhez képest. De aztán jött a szerelem..minden nap ezt akartam használni 😂Nem olcsó, de aki benne van ezekbe a burgundis,rózsaszínes színekbe annak ez tuti bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

VeghZsuzska

2019. augusztus 16.

Ez a második UD palettám. Igazából először ezt néztem ki, derábeszéltem magam, hogy a Heat jobban nekem való, mint kezdenék ennyi rózsaszínnel, de....aztán csak elcsábultam😅
És milyen jól tettem. Imádom ezt a palettát, csodálatosak a szinei. Egyáltalán nem Barbie sminkek jönnek ki belőle. Nagyon én vagyok, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

schnau.adelle

2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Anne74

2019. június 3.

Néhány hete vásároltam s mondhatom az egyik legjobb és legszebb paletta. A színek csodálatosak, jól pigmentáltak.
Imádom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Imádom... :)

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Ma vettem a Douglasban külföldön. Gyönyörű meg minden, de csak engem zavar, hogy ezt a palettát már Kínában gyártották?
És feltűnt, hogy a minősége is gyengébb a többi Naked palettához képest szerintem a csomagolásnak is és maga a púdereknek is. De nyilván ennek ellenére még kipróbálás nélkül is megelőlegezetten 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Regi23

2018. december 16.

Feelunique-ról rendeltem, kb 1 hét alatt meg is érkezett, nem volt szerencsére semmi gond vele, azóta pedig töretlen a szerelem, csak ezt használom. Hétköznapi sminkek elkészítéséhez is tökéletes, lehet variálni is, hogy éppen rózsaszínes, vagy korallos/barnás árnyalat fele szeretnék menni, alkalmi sminket is szuperul lehet vele csinalni. A matt színek nagyon jól satírozhatók, szépen lehet őket egymásra rétegezni. A csillámosak nem olyan extrém csillogóak, de ujjal felvéve vagy Fixáló spray-vel lehet fokozni a hatást.
Ez az első Urban decay palettám, ezzel a Naked Cherryvel teljesen megvettek , ugyhogy szerintem nem az utolsó. Nagyon megéri az árát, először én is sajnáltam rá a pénzt, de nagyon jó minőségű,tartós színeket tartalmaz a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

claudia.nyilas

2018. november 19.

Első látásra beleszerettem az Urban Decay kampányfotója alapján!!! Utána mindenhol azt lestem mikortól hol lesz elérhető! Először ugye Amerikában kezdték árulni és azt hittem, hogy akkor már világszerete elérhető lesz, de nem így lett! Akkortájt egy ismerősöm Dubai-ban volt, és megkértem, hogy azonnal szerezze ott be nekem! 😊De sajnos ott még nem árusították, így hát kénytelen voltam online megrendelni, ahol a cseresznye illatú all nighter nem is volt kapható ☹️
Na, de a pallettáról: gyönyörűséges a tokjától kezdve! Csodálatos texturájú és színű pan-ek! 😊 de viszont képek alapján abban reménykedtem, hogy finomabb rozsaszínesebb árnyalatok is lesznek majd közötte, de a valóságban inkább pirosas és burgundi, lilás színek! És hogy őszinte legyek nem hétköznapokra való, vagyis elég nehéz vele decensebb, hétköznapibb sminket elkészíteni! 😅 Mondjuk eddig minden nap ezért a palettáért nyúltam, de hogy őszinte legyek finomabb, rózsaszínesebb színeket is elbírt volna a paletta! De maga az egész ettől függetlenül nagyon rendben van, ez csak egyéni preferencia....szóval 5 csillag 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.