Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   $49
Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új színt, köztük lágy matt és csillogó fémes árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta.

• Hot Spot (matt elefántcsont)
  • Caution (semleges matt bézs)
  • Bang Bang (csillogó pink arany fénnyel és irizáló mikrocsillámokkal)
  • Feelz (lágy matt rózsa)
  • Juicy (meleg őszibarack)
  • Turn On (halvány, fémes csillogású rózsa)
  • Ambitious (metálfényű rózsás réz)
  • Bing (mély, matt mályva)
  • Devilish (matt vöröses szilva)
  • Young Love (fémes vörösáfonya)
  • Drunk Dial (mély, metálfényű burgundi)
  • Privacy (mély, matt barnás-szilva)

Ár: 12000 , Eladó: Monika195
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben vagy utalás után postázom
Ár: 12000 , Eladó: szepevelin
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost&készpénzes fizetés, utalás, utánvét

dorax

2021. április 6.

Az egyik kedvenc tavaszi palettám. Odavagyok a szinosszeallitasert, ami ebben a palettaban talalhato. Hozza az elvart Urban Decay minoseget, nem porzik, tartos es a hozza tartozo ecset is minosegi. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Bocse

2020. május 27.

Még karácsony után vettem és majdnem minden nap használom. Azt vettem észre , hogy nem látszik, hogy fogyna belőle és nagyon tartós, egész nap fent van, nem csúszik-mászik. Összességében nem olcsó de az tuti, hogy megérte az árát. Az ecset is meglepően jó minőségű és használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

szepevelin

2020. május 21.

Véleményem szerint állagra ez a legjobb Naked paletta (mindet próbáltam). Itt már látszik, hogy a márka nagyon igyekezett minőségi ecsetet is adni a vásárlók kezébe, hogy tartsák a tempót a többi nagy vetélytárssal. A színválogatás korszakalkotó, amint piacra dobta az Urban Decay, csak ezeket a burgundi árnyalatokat lehetett látni minden más kollekcióban is.
A színek csodásan pigmentáltak, nem potyognak, primer nélkül is megállják a helyüket. Kifejezetten világos árnyalatokat nem igazán tartalmaz, ez egy őszi-téli paletta. Az 1-es és 3-mas paletta mellé azért is választottam magamnak, mert szintén neutrális, bár tartalmaz sok barnás, bordós és szinte narancsosba hajló árnyalatokat mégsem túl meleg vagy hideg az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Bridddzs

2020. május 20.

Gyönyörű színei vannak, nagyon tartós is, főleg az UD szemhéj bázissal. Drága volt, de tényleg jó. Egyedül azt sajnálom, hogy nem használom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

adamirita

2019. szeptember 7.

Először nem tetszett, a színek túl harsányak voltak az elképzeléseimhez képest. De aztán jött a szerelem..minden nap ezt akartam használni 😂Nem olcsó, de aki benne van ezekbe a burgundis,rózsaszínes színekbe annak ez tuti bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

VeghZsuzska

2019. augusztus 16.

Ez a második UD palettám. Igazából először ezt néztem ki, derábeszéltem magam, hogy a Heat jobban nekem való, mint kezdenék ennyi rózsaszínnel, de....aztán csak elcsábultam😅
És milyen jól tettem. Imádom ezt a palettát, csodálatosak a szinei. Egyáltalán nem Barbie sminkek jönnek ki belőle. Nagyon én vagyok, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

schnau.adelle

2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Anne74

2019. június 3.

Néhány hete vásároltam s mondhatom az egyik legjobb és legszebb paletta. A színek csodálatosak, jól pigmentáltak.
Imádom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Imádom... :)

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Ma vettem a Douglasban külföldön. Gyönyörű meg minden, de csak engem zavar, hogy ezt a palettát már Kínában gyártották?
És feltűnt, hogy a minősége is gyengébb a többi Naked palettához képest szerintem a csomagolásnak is és maga a púdereknek is. De nyilván ennek ellenére még kipróbálás nélkül is megelőlegezetten 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Regi23

2018. december 16.

Feelunique-ról rendeltem, kb 1 hét alatt meg is érkezett, nem volt szerencsére semmi gond vele, azóta pedig töretlen a szerelem, csak ezt használom. Hétköznapi sminkek elkészítéséhez is tökéletes, lehet variálni is, hogy éppen rózsaszínes, vagy korallos/barnás árnyalat fele szeretnék menni, alkalmi sminket is szuperul lehet vele csinalni. A matt színek nagyon jól satírozhatók, szépen lehet őket egymásra rétegezni. A csillámosak nem olyan extrém csillogóak, de ujjal felvéve vagy Fixáló spray-vel lehet fokozni a hatást.
Ez az első Urban decay palettám, ezzel a Naked Cherryvel teljesen megvettek , ugyhogy szerintem nem az utolsó. Nagyon megéri az árát, először én is sajnáltam rá a pénzt, de nagyon jó minőségű,tartós színeket tartalmaz a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.