Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   $49
Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 új színt, köztük lágy matt és csillogó fémes árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta.

• Hot Spot (matt elefántcsont)
  • Caution (semleges matt bézs)
  • Bang Bang (csillogó pink arany fénnyel és irizáló mikrocsillámokkal)
  • Feelz (lágy matt rózsa)
  • Juicy (meleg őszibarack)
  • Turn On (halvány, fémes csillogású rózsa)
  • Ambitious (metálfényű rózsás réz)
  • Bing (mély, matt mályva)
  • Devilish (matt vöröses szilva)
  • Young Love (fémes vörösáfonya)
  • Drunk Dial (mély, metálfényű burgundi)
  • Privacy (mély, matt barnás-szilva)

Ár: 7000 , Eladó: NalaGlam
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
8000,- Urban Decay Naked Cherry Eyeshadow Palette
Ár: 8000,- + szállítási költség , Eladó: Kitti11
Állapot: Használt, szép állapotú, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás után Foxpost 1500 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rose23

2022. október 1.

Ez az alap palettám. Barna, kissé zöldes szemem van, és ezek a barnás-szilvás árnyalatok szépen kihozzák a zöldet. Nagyon szuper minőség, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 1.

dorax

2021. április 6.

Az egyik kedvenc tavaszi palettám. Odavagyok a szinosszeallitasert, ami ebben a palettaban talalhato. Hozza az elvart Urban Decay minoseget, nem porzik, tartos es a hozza tartozo ecset is minosegi. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Bocse

2020. május 27.

Még karácsony után vettem és majdnem minden nap használom. Azt vettem észre , hogy nem látszik, hogy fogyna belőle és nagyon tartós, egész nap fent van, nem csúszik-mászik. Összességében nem olcsó de az tuti, hogy megérte az árát. Az ecset is meglepően jó minőségű és használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

szepevelin

2020. május 21.

Véleményem szerint állagra ez a legjobb Naked paletta (mindet próbáltam). Itt már látszik, hogy a márka nagyon igyekezett minőségi ecsetet is adni a vásárlók kezébe, hogy tartsák a tempót a többi nagy vetélytárssal. A színválogatás korszakalkotó, amint piacra dobta az Urban Decay, csak ezeket a burgundi árnyalatokat lehetett látni minden más kollekcióban is.
A színek csodásan pigmentáltak, nem potyognak, primer nélkül is megállják a helyüket. Kifejezetten világos árnyalatokat nem igazán tartalmaz, ez egy őszi-téli paletta. Az 1-es és 3-mas paletta mellé azért is választottam magamnak, mert szintén neutrális, bár tartalmaz sok barnás, bordós és szinte narancsosba hajló árnyalatokat mégsem túl meleg vagy hideg az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Bridddzs

2020. május 20.

Gyönyörű színei vannak, nagyon tartós is, főleg az UD szemhéj bázissal. Drága volt, de tényleg jó. Egyedül azt sajnálom, hogy nem használom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

adamirita

2019. szeptember 7.

Először nem tetszett, a színek túl harsányak voltak az elképzeléseimhez képest. De aztán jött a szerelem..minden nap ezt akartam használni 😂Nem olcsó, de aki benne van ezekbe a burgundis,rózsaszínes színekbe annak ez tuti bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

VeghZsuzska

2019. augusztus 16.

Ez a második UD palettám. Igazából először ezt néztem ki, derábeszéltem magam, hogy a Heat jobban nekem való, mint kezdenék ennyi rózsaszínnel, de....aztán csak elcsábultam😅
És milyen jól tettem. Imádom ezt a palettát, csodálatosak a szinei. Egyáltalán nem Barbie sminkek jönnek ki belőle. Nagyon én vagyok, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

schnau.adelle

2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Imádom, intenzív jól pigmentált színek, tartós viselet. Ajánlom!

Anne74

2019. június 3.

Néhány hete vásároltam s mondhatom az egyik legjobb és legszebb paletta. A színek csodálatosak, jól pigmentáltak.
Imádom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Imádom... :)

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Ma vettem a Douglasban külföldön. Gyönyörű meg minden, de csak engem zavar, hogy ezt a palettát már Kínában gyártották?
És feltűnt, hogy a minősége is gyengébb a többi Naked palettához képest szerintem a csomagolásnak is és maga a púdereknek is. De nyilván ennek ellenére még kipróbálás nélkül is megelőlegezetten 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.