Urban Decay

Ár:   $44   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 1,1 g + 2 x 1,4 g + 2 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Ár:   $44
Kiszerelés:   8 x 1,1 g + 2 x 1,4 g + 2 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az ikonikus Naked paletta 2019-ben megújult kiadása.

A  klasszikus NUDE paletta újrafogalmazása, újrafeltalálása, újradefiniálása. Univerzális paletta, mely minden korosztály számára tökéletes választás nemtől, bőrszíntől függetlenül. Alapvető árnyalatokat tartalmazó paletta a selymes mattoktól és a fémektől az irizáló mikro-csillogós színekig. Ez a 12 sokoldalú árnyalat magában foglalja a mindennapjainkat bársonyos textúrájával, gazdag színeivel és extrém keverékével. A paletta formabontó újdonsága, hogy a szélén lévő 2-2 árnyalat festékedényét megszélesítették, így ez a sokak által használt 4 szín nagyobb mennyiségű. Név szerint: Bribe, Barely baked, Boundaries és Blur árnyalatok. A csomagolása a palettának formabontó, egyedi. Nemcsak a formája, hanem az anyaga is, mely párnázott textília.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

snezi

2020. december 23.

Hú, hát igazából nem is értem a rosszabb értékeléseket a palettánál.
Ez most ellentmondásosnak tűnhet, mert amúgy felraktam eladásra ezt a palettát - mert a Natasha palettámban benne vannak azok a színek, amelyeket használnék ebből - , DE! Szerintem baromi jó. Csomagolás mesés, a színek GYÖNYÖRŰEK és szerintem nagyon könnyen lehet velük dolgozni. Ezeket nem igazán mondanám porolósnak.
Szóval szerintem ez egy tökre könnyen kezelhető paletta még ujjal is. (Kipróbálva.:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Hú, hát igazából nem is értem a rosszabb értékeléseket a palettánál.

Melpa

2019. október 10.

A csomagolás csodaszép, azt le kell szögezni. A színek is nagyon szépek, bár nekem ez már túl sok csillám. Mert a színek jó része olyan igazi már-már glitteres, nem csak shimmering árnyalatok, es sajnos nekem nagyon pereg. Hiába kenek alá akarmilyen bázist (ud, artdeco stb), már próbáltam úgy is,h all nightert fújok az ecsetre és azzal viszem fel, de úgy is potyog rendesen. Hiába locsolom utána is a fixálót.. Az meg nekem olyan kicsinyesnek tűnik, hogy ehhez, cserébe a minimálisan alacsonyabb árért, az UD ad ecsetet. Nem mintha olyan hű de szuperek lennének a naked paletta ecsetek (a 3-ast kivéve), de azért sokszor kényelmesebb lenne, mint ecsetet is túrni reggel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

DNM

2019. augusztus 2.

Nagyon akartam szeretni ezt a palettàt.. A színek szèpek, de iszonyúan porol. Ki van zàrva, hogy szemsmink elött korrektort ès púdert tegyek fel, mert utólag úgyis le kell takarítanom a lepergö szemfestèk miatt. Talàn ez nem zavarna ennyire, ha a Catrice nude palettái kb 1000 forintèrt ugyanezt csinàlnàk.. de nem, azok nem porolnak (pedig a technika, ecset ugyanaz). Szóval annyira utàlok vele dolgozni, hogy elment a kedvem az egèsz palettàtól, ezeket a színeket megkapom màshol is ès nem kell èrte 50-60 eurót adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

nagyheni92

2019. július 29.

Imádom 💋 június elején leptem meg magam vele szülinapomra és a feeluniqueról rendeltem. Minden rendben volt, épségben megkaptam! Ajánlani tudom a Feeluniqueot! Na de, rengeteget vaciláltam, hogy ezt vagy az ABH- Sulrtyt rendeljem meg, de végül ez lett és nagyon örülök neki. Nagyon hétköznapi sminket lehet vele készíteni, de mégis fel lehet maxolni a Dreamweaverrel + a Distilled sötét csillogós színekkel. Világos bőröm van, világos kék szemem és barna hajam. Nagyon érdekes barna árnyalatokat tartalmaz ez a paletta. Én leginkább az End Game és a Bucked szoktam a mélyítő vonalba felkenni és a csillogósakat pedig ujjal szoktam felvinni. Gyorsan meg is van a smink, főleg munka előtt reggel. Nagyon sokat használom, kb már mindennap, amikor munkába megyek vagy amikor csak kimozdulunk. A csomagolása párnázott szövetből van és vékony az egész paletta. Nagyon travel-friendly! Persze porolni azért szokott, na de nem úgy mint egy ABH. Alap darabként funkcionál ez nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.