Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. március 7.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2015 júliusától elérhető paletta 9 vadonatúj színnel illetve 3 - a Vice és Vice2 palettákból - már jól ismert árnyalattal.

Ár: leírásban , Eladó: MakeupMarket
Állapot: új és használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, Foxpost, postán maradó ajánlott küldemény

Babooca

2019. szeptember 25.

A kedvenc Naked palletám. Nem tudta lekörözni sem a Naked, sem a Naked 2. A legtöbbször ezért nyúlok. A csomagolása elképesztően elegáns, szerintem az eddigi legszebb Naked paletta. A színei abszolút passzolnak az én jégkék színű szememhez. Nem kell vele sokat bíbelődnöm, nem porol, a színekből elég egy lágy érintésnyi az ecsetre, mert elég pigmentált. 8 órán át fixen fent szokott maradni a szemhéjamon, bár én szemhéj alapozót is használok. Kár, hogy már nem gyártják, ez az egyetlen paletta, amit újravennék az UD-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Zsuzsek

2018. november 2.

Ebben van számomra minden idők legszebb arany színe. Annyira finom a textúrája, és olyan jól lehet felvinni (előkíszített szemre), hogy az utóbbi időben csak ehhez nyúlok, ha bármilyen kinézethez aranyat akarok. Nem bronzos arany, inkább sárgás, de nagyon jól megy sötét barnához, bordóhoz, stb.
Másik nagy kedvencem a matt barna. Nagyon olyan kevés barna szín van, ami nem válik valahogy fakóvá, szürkévé a szememen. Na, ez megmarad sötét barnának, és ezt imádom.
Nekem ez a két kiugró szín az, ami az összes palettám közül kedvenc a maga színében, pedig millió palettám van, vagyis egyikben sincs jobb arany ill. jobb matt barna, mint ebben - természetesen ez szubjektív. A többi szín átlagosan jó. Nekem a csillámos rózsaszín nagyon poroz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Lulufej

2018. június 8.

Egy hónapja használom, a márkától ez az első termékem és MAC szemhéj púdereket leszámítva még nem volt ilyen kaliberű palettám. Éppen ezért mikor először a kezembe fogtam, kb elakadt a lélegzetem, mert a csomagolás szuper, van benne anyag. :) A tükör és a hozzájáró ecset is szintén remek szolgálatot tesznek.
Szuperek a színek, jól össze vannak válogatva, s bár első pillantásra azt gondolnád, hogy sok a hasonló, mégis mindegyik szürkés/ ezüstös színnek van valami kis stikkje, amitől egyediek lesznek.
Imádom a Password/Whiskey/Combust/Thirteen kvartettet. Ezek a matt színek, és egyszerűen álom velük sminkelni. Szeretem, hogy-a nevéhez hűen- bármit csinálsz, bárhogy válogatod a színeket egyszerűen füstös lesz tőle a look.
Amit viszont nem imádok, hogy nagyon peregnek a nem-matt színek, a csillámosabb árnyalatoknál meg nagy küszködések árán lehet csak a szem alatti részre potyogott glittereket eltakarítani. Fixálóval befújt, vagy sima nedves ecsettel kicsit egyszerűbb a felhordás.
Ez utóbbi miatt csak 4 csillagot adok neki. De így is egy élmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Ez utóbbi miatt csak 4 csillagot adok neki. De így is egy élmény!

Mamamacica

2018. május 23.

Egyszerűen csodálatos, teljes mértékben megéri az árát. A színek gyönyörűek, pigmentáltak, tartósak és különlegesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

lulley93

2018. március 6.

tényleg tökéletes. nagyon szép a csomagolás, igényes. elképesztően jó a kétvégű ecset, amit adnak hozzá. ezzel legalább 10 ezret spórol az ember. és hát a színek... mind tökéletes, szerintem a legtöbb nő számára kihasználható színekkel, nem porzanak, tartósak, magasan pigmentáltak. tökéletes paletta. kár, hogy nem gyártják tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

youdith

2018. február 27.

Már régóta szemeztem vele, a színárnyalatok miatt, nekem ezek a színek állnak jól hétköznapra is, jól kihasználnám, ezért szerettem volna egy jobb minőségűt beszerezni és mivel úgy láttam kiárusítják, nem gyártják tovább, plusz akciós is volt, hát megrendeltem. Nem bántam meg, sőt, azt bántam volna, ha lemaradok róla, mert nekem ezek tényleg alapszíneim és nincs még egy olyan jól kihasználható hideg paletta, mint ez. De. Valahol pont itt olvastam véleményként, hogy száraz, mint a szahara :) jót nevettem rajta és tudtam valahol ebben lesz az igazság, nem is felejtettem el, úgyhogy mikor kipróbáltam, konstatáltam tényleg az. Szóval gyönyörűen pigmentált, nem foltos felvitelkor, de egy krémes szemhéjalap nélkül nem is lehetne használni. Azzal viszont tökéletes. Nekem 5 csillag az erős és az "én" színeim miatt, de minőségben lehetne puhább, és aki csak azért ácsingózik utána, mert "urban decay" és mindenki az egekig magasztalja, szerintem ne vegye meg, mert ahhoz drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon jó szín összetételű paletta, elég változatos sminkeket ki lehet belőle hozni, mindenkinek jó lehet, talán mégis inkább annak lehet praktikus, aki szeret gyakran füstös sminket elkészíteni, hiszen 8 teljesen nude, és 4 erősebb szín található benne, de tényleg mindenhol megállja a helyét. A színek eleinte tényleg picit kemények, a sötétek keményebbek is maradnak, de ez nem igazán szokott problémát jelenteni, bár is nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Blackxentric

2018. január 21.

Az első high end termékem volt. Annyira tetszettek róla a képek, hogy muszáj volt megrendelnem. A csomagolás gyönyörű és a festékek színei is. Csodásan satírozhatóak a színek és rendkívül jól variálhatóak. Megérte beszereznem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Anett0721

2018. január 20.

Nagyon minőségi paletta, pigmentált és csodásan satírozható. Alappal használom (Mac vagy Artdeco), hajnaltól késő estig tart, nem mosódik, nem kopik. Durva bulisminket és nappali no make-up sminket is ugyanúgy el lehet vele készíteni, a legsokoldalúbb palettám. Meleg és hideg szemsmink is kreálható vele, ezüstös-kékes, vagy arany-barna, de füstös fekete vagy légies bézs is. Ha egy palettámat tarthatnám meg, ő lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

kattja

2017. december 9.

A csomagolása gyönyörű szép, masszív. A színei nekem nagyon nem a kedvenceim, ajándék volt a paletta. Pigmentált, tartós, de nekem nem elég "puhák" a színek, kicsit kemény szemhéjpúderekről van szó. Szerintem összességében nem nagy durranás, sokkal olcsóbban is lehet venni bőven ilyen jó palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid