Best of Beauty 2019

Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

12 exkluzív, vadonatúj színből álló paletta, kétvégű ecsettel. Egy kivétellel (Blow) matt árnyalatokat tartalmaz, hideg és meleg tónusúakat is, ezáltal minden bőrtónushoz illeszkedik. A Pigment Infusion System™-nek köszönhetően minden szín bársonyosan krémes formulájú, könnyen eldolgozható.

gaimanna

2019. február 26.

Krémes állagú, jól satírozható, tartós és jól összeválogatott, jól kihasználható színek. Inkább a természetes, natúr sminkek világa, de vannak benne sötétebb színek is, amikkel alkalmibbá lehet tenni a sminket. Bázist használok alá, a végén fixálót, így az egész napot is kibírja. Mostanában csak ezért nyúlok, ha sminkelek. Nekem alappaletta lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. október 24.

Végre nekem is megvan *-* Már nagyon régóta meg akartam venni, és most végre megrendeltem. Hát igen, gyönyörű színek, minőségi ecset, és még tükör is van hozzá..ez A tökéletes paletta. Az összes alap szín benne van, tényleg nem tudok belekötni. Eddig legszebb és legminőségibb palettám. Első termékem az Urban Decaytől, de biztos hogy nem az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 24.

bugeyes

2018. szeptember 17.

Nemrég külföldi út során szereztem be, és nem bántam meg. Nekem ez az első UD palettám és nagyon elégedett vagyok a minőségével, én nem tapasztaltam, hogy porolna a festék, de el kell mondjam, hogy mindegyik palettámnál ügyelek a mennyiség felvételére. A színeket imádom, egyszerűen mindegyik szuperül kihasználható a bézsesebbtől a taupe-osabb vonalig. Nekem nagyon tetszik, hogy a színek pigmentáltak, de nem annyira erősek. Szépen építhetőek, éppen ezért nappali és alkalmi smink elkészítésére is maximálisan alkalmas a paletta. Bázissal és anélkül is nagyon tartós, nagyon könnyen eldolgozható az összes szín. Az ecset is elég jó minőségű, a tükör nagyon jó méretű. Egyedül egy kicsit a műanyag tartó a fura, nem valami elegáns, de ez részletkérdés. Nekem ez egyszerűen szerelem! 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Botiadi

2018. július 21.

Az UD szemhéjpúdereit összességében imádom, ebben a palettában is csupa szép matt mindennapi használatra alkalmas színek vannak. Én nagyon szeretem, az egyetlen negatívum, hogy egy picit porzik.
A színek jól pigmentáltak, tartósak, nem ül bele a ráncokba. Az ára elég borsos, de aki szereti a nude és kizárólag matt árnyalatokat annak egy must have.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

greta333

2018. július 7.

Nem a kedvenc palettám, de jó paletta. Csomagolás gyönyörű, bár műanyag és kicsit olcsó érzete van. Tükör hatalmas, imádom. Ecset számomra használhatatlan. Formula nekem bevált, könnyen satírozható majdnem mindegyik szín(annak ellenére, hogy az Urban Decay matt színei álltalában nekem nem szoktak túl jól működni). Nem túl pigmentáltak a színek, kivéve Extra bitter (a vöröses barna szín). Extra bitternek kiemelkedő a pigmentáltsága ebben a palettában. Mivel nem túl pigmentáltak a színek, így inkább finom szemsminkek elkészítésére alkalmas véleményem szerint. Természetesen építhetők a színek. A legnagyobb problémám az, hogy a világos színek nem pigmentáltak eléggé. Instict is elég gyengén produkál. Nudie és Commando, valamint Faith és Lockout túl hasonló. Inkább rakhattak volna bele 2 teljesen más színt. Ez a full matt paletta elvileg, de Blow-nak van egy kis fénye, amit én nagyon szeretek. Blow az egyik kedvenc színek a palettában, tök pigmentált. Szemzugba,szemöldök alá, vagy akár egész szemhéjra szuper. Én Magnet-ban is látok aprócska csillámokat, de ez annyira nem szembetűnő, szemhéjon mattnak tűnik. A felső sor a kedvencem, imádom a hideg, cool-toned szemhéjpúdereket és ugye az ma már nagy ritkaságnak számít. Igazábol csak ezért nem adtam még tovább a palettán. De valószínűleg egyszer el fogom adni, mert sajnos elég ritkán használom. Naked2 mellé szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

danyadi77

2018. július 3.

Hasonló véleményen vagyok,mint az előttem szólók. Többet vártam. Féláron sikerült hozzájutnom, gondoltam, legyen egy jó minőségű nude palettám, amiben talán nem annyira meleg színek vannak csak. A csomagolása csodás, az ecset sem olyan rossz, bár alapvetően nem ezt használom. A világos színek majdnem egyformák rajtam, nem érzem valami pigmentáltnak sem őket. A sötétebbekkel elégedettebb vagyok, kivéve a szürkét. Az gyengén pigmentált és nem satírozható. Összességében jobb, mint pl. az e.l.f nude (mad for matte) palettája, de ennyi pénzért nem ezt vártam. A tartóssága jónak mondható, csak hiába, ha a világos színek nem látszanak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

lulley93

2018. július 2.

UD imádóként természetesen muszáj volt megvennem. Nem a kedvenc palettám, de gyakran használom, mivel nagyon jó matt alapszínek vannak benne. Pigmentált, tartós, kicsit porol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Timcsi85

2018. július 2.

Nekem is az első UD. Nos, úgy de úgy vágytam rá, míg nemrég a Parndorfi Douglasben megvásároltam. Meseszép a paletta csomagolása, mind a papírdoboz mind a tok. Ebben a rose gold, káprázatos házikóban lelt otthonra az a 12 szín, melyektől már sajnos annyira nem vagyok elámulva. A nude világos színek alulpigmentáltak, a sötétebb árnyalatok viszont tökéletesek. Bár kissé porol, de alappal tartósnak bizonyul mindegy szín.
Valamelyest csalódott vagyok, a swatchok alaján többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Valamelyest csalódott vagyok, a swatchok alaján többet vártam.

Peach01

2018. június 29.

Első UD palettám. Sokáig filóztam, melyiket vegyem az UD paletták sokaságából. A Naked 3 palettán gondolkoztam mèg erősen, de végül nem bántam meg ,hogy az Ultimate Basic-nèl maradtam. Gyönyörű, jól kihasználható, minőségi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

souzanna

2018. június 21.

Elmondani se tudom mióta vágytam már egy UD palettára, viszont látatlanban nem akartam megrendelni netről, így végül Isztambulban a Sephorában sikerült megvennem ezt a palettát.
Őszintén szólva már a paletták kiválasztásánál is kicsit csalódott voltam, élőben egyáltalán nem olyan nagy szám és a színek se kifejezetten tetszettek. Azt mondtam magamnak, hogy ez a paletta még talán tartalmazta a legtöbb színt, amit nagy eséllyel használni is fogok, ugyanis főleg a nude színeket preferálom.

Maga a csomagolás gyönyörű, tetszetős, jól záródik és hatalmas tükör van benne. Az ecset használható, szerintem nem olyan rossz, satírozni már nem lehet vele, a kis ecset pedig nem tud szép, precíz vonalat húzni.

Ami viszont magát a szemhéjfestéket illeti, nem vagyok elégedett. Nálam mindegyik festék azonnal porolódik, szemhéjbázissal nagyjából fent marad, de nagyon nehéz satírozni, egyáltalán nem pigmentált eléggé, ezért nem is látszik túl jól.
Ez azért bosszant, mert ahhoz képest pofátlanul drága.

Az UD imádatomnak vége is, nem fogok több terméket vásárolni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Ez azért bosszant, mert ahhoz képest pofátlanul drága.

Az UD imádatomnak vége is, nem fogok több terméket vásárolni tőlük.

Hidratálók: Caprylyl Glycol