Urban Decay

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Ár:   $29
Kiszerelés:   6 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

CeCeDrake

2020. február 23.

A Basics volt a kedvencem, abból kettőt el is használtam, de úgy, hogy csont üres lett! Azt már nem tudtam újra venni, így ez lett belőle, de nem bántam meg. Sokkal jobb az összeállítás, a Basics igazi szerelem volt, de ez még annál is jobb, hidegebb árnyalatok annál.
A Bobbi Brown Autumn Avenue paletta mellett ezt használom minden nap.
Jól kihasználható, a mindennapi szolid sminkhez és adott esetben esti/alkalmi sminkhez is megfelelő.
Rendkívül jó a minősége. Egy élmény vele dolgozni, sietős reggeleken is, mert tényleg könnyű vele dolgozni, pillanatok alatt el lehet satírozni.
A csomagolása is minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

A Bobbi Brown Autumn Avenue paletta mellett ezt használom minden nap.
A csomagolása is minőségi.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, remek hetkoznapi paletta. A legvilagosabb szin a valaha volt legtokeletesebb highlighter szemoldokcsontra es szemzugba, a matt barnakkal pedig a szemoldokom szoktam sminkelni es mindenki dicseri, hogy milyen szep lett. Meg a szemoldokomon hasznalva is kibir egy hosszu napot, nagyon tartos, es ugyan nem feltetlen gondolom hogy egymaga megallna a helyet a neszeszeremben, szerintem elengedhetetlen kiegeszito paletta, amit mindenkinek kotelezo lenne megvenni. Szamtalanszor teszek a szemhejamra egy csillamosabb pezsgoszint mas palettabol, amit aztan ezzel a matt palettaval satirozok el. Anno sokat vacilaltam a naked basics es ekozott de vegul ezt vettem, mert hidegebb tonusu, es nagyon jo dontes volt, mert nagyon jol kihasznalhato. Masodpercek alatt tokeletesen elsatirozhatoak a festekek, igy eleg jol lehet vele idot is sporolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lucyshyne

2019. július 1.

Tökéletes színek a mindennapi natúr sminkhez, de akár egy kicsit erősebbhez is. A minősege kiváló, könnyen eldolgozható, és nagyon tartós, ahova teszem, az ott is marad (Urban Decay Primer Potiont használok alá).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Bzsofia35

2018. október 7.

Tartós szép mindennapos sminkhez tökéletes választás :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Tartós szép mindennapos sminkhez tökéletes választás :)

boglair

2018. szeptember 7.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba és telitalálat volt. Még sosem volt high-end palettám, csak maybelline és l'oreal termékekhez tudtam hasonlítani - ég és föld. Végre megértettem miért megy olyan könnyen a blending a youtuberek számára. A hozzá való ud primerrel használom, mindig kitart a nap végéig, pedig nekem rejtett szemem van, általában elmaszatolódik a sminkem estére. Ez egy szuper választás, remekül kihasználható és a csomagolásán is érződik a minőség. Kicsi méretéhez képest nagy tükör van benne, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Anheszenamon

2018. augusztus 21.

A hűvösebb tónusai miatt vettem meg ezt a palettát. Nagyon tetszik, hogy ennyire kis kompakt. A színek minősége, pigmentáltsága nagyon jó, mindegyik szín tökéletesen kihasználható, egyik sem felesleges benne. Még a szemöldököm elkészítéséhez is találtam megfelelőt benne, épp emiatt utazáshoz biztosan ezt vinném magammal. Igazi Jolly Joker paletta. Épp úgy készíthetünk vele natúr hétköznapi sminket mint akár estit is. Egyetlen negatívuma, hogy meglehetősen porol, ezért nem árt az ecsetet leütögetni mielőtt felvisszük a színeket. Én Milani alapot használok bármely szemhéjfesték alá, legyen az olcsó vagy high end kategória. Így ezzel a palettával is estig tökéletes a szemsminkem, a színek tartósak, nem kopnak, nem ülnek bele a szemhéjam ráncaiba. Csak azt sajnálom, hogy ilyen sokáig vártam a megvásárlásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Colette221

2018. augusztus 7.

Pár éve megvolt a sima Basics paletta, de azt azért nem szerettem, mert 4 világosabb szín volt benne. El is adtam. Ennek sokkal praktikusabb az összeállítása. Észrevettem, hogy nincs hidegebb tónusú palettám, mivel mostanság a melegebb, "rezesebb" színek jöttek be.
A tartóssága tökéletes, igaz mindig használok alá primert. Pigmentált, a csomagolása egyszerűen fantasztikus, masszív, picike...utazáshoz mindig őt pakolom be a táskámba. Már el is felejtettem, hogy mennyire kiemelik a zöld szemeim a hidegebb tónusú színek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Botiadi

2018. július 21.

Az egyik legkedvesebb palettám, imádom a színeket, nekem még ez a kicsit szürkésebb alaptónus is bejön, sok oldalúan fel lehet használni a színeket, minden benne van, utazáshoz is tökéletes.
A színek jól pigmentáltak tartósak. Ha nem akarsz sok pénzt kiadni a nagy naked2 palettára ez is elegendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

rebecca12

2018. július 12.

Legfőképpen a mérete miatt vettem meg, hiszen utazasokhoz is tokeletes ez a paletta, ha csak egyszerű barna füstös sminekeket szeretünk viselni.
A színek szépek, de elegge porolnak. Nem ez a kedvenc palettam, de utazosnak tokeletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

orsisro

2018. július 12.

Utazós palettának vettem, mérete miatt. A színek szépek, inkább a hidegebb színeket kedvelem. A színek minősége szerintem különböző. Van amelyik nagyon porol van, amelyik kevésbé. Könnyen el lehet dolgozni őket. Kedvezményesen rendeltem az ud oldaláról, 21font volt és ingyenes szállítás (Angliában) így megérte szerinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Methicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.