Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

casa17

2017. augusztus 13.

Az első UD palettám,a mai napig nagy kedvenc. Minőségi,csodálatos színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Az első UD palettám,a mai napig nagy kedvenc. Minőségi,csodálatos színek.

vivuss87

2012. december 30.

Nagyon, nagyon szép színei vannak:) erősen pigmentáltak. Első találkozásom az Urban Decay márkával. Nekem bevált a szemhéjalap, pedig melegben, kocsiban izzadtam benne, és a kék szemfesték még csak meg sem mozdult! Szuper... a cerka is szép, kár, hogy nem túl sokszor használok feketét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Glara

2012. november 6.

Első UD palettám és szerelem utolsó vérig. A Snatch árnyalat egészen különleges, imádni való az egész! A PP is csodás, sokkal jobb (nekem) mint pl. az Artdeco alapja. A szemceruza is klassz, bár van ennél feketébb feketém. Összességében nagyon is ajánlom, káprázatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

citromhab

2011. október 23.

A szemhéjalappal még mindig hadilábon állok, hol jól teljesít, hol nem, de a palettát nagyon szeretem és a szemceruza is a legtartósabb, amit eddig próbáltam, bár nálam így sem bír többet 2-3 óránál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Calo(z)

2011. szeptember 21.

Ez volt az első Urban Decay palettám. Nem épp az én színeimet tartalmazza, de azért szeretem, de azt megjegyezném, hogy én a festéket picit krétásnak érzem. Jól pigmentált, szépen el lehet dolgozni és tartós. A Zero szemceruza is nagyon jó, a primert nem nagyon használtam, mert nem tetszett az applikátora, de ez már tényleg csak személyes preferencia kérdése, a termék ettől még jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

razovairotkiv

2011. szeptember 21.

Nekem is megvan ez a szép kis csomag. Nagyon szeretem, mert erősen pigmentált és tartós. Az primerrel nekem egész nap kitart bármilyen szemhéjfestéket is használok hozzá. Erről készült tesztet: http://justamakeup.blogspot.com/2011/09/szemhej-alapozokat-teszteltem.html.
Nekem a szemceruza nem vált be, elkenődött, a vízvonalról 1 óra után lejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Nekem a szemceruza nem vált be, elkenődött, a vízvonalról 1 óra után lejött.

Babus

2011. szeptember 20.

Sajnos nekem a szemhéjalap nem vált be, de a többi részét imádom!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

evilshedevil

2011. augusztus 29.

Gyönyörű színek, remek pigmentáltság, tartós, szemceruza és szemhéjprimer jár a palettához. Kell ennél több?   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate