Uriage

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Milva07, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a ránctalanító éjszakai krém hat a bőr öregedésének minden jele ellen és véd a károsító, a bőr korai öregedését okozó napi agresszióktól (környezeti szennyezők, stressz, fáradtság stb.). Peeling hatásával éjszakáról éjszakára segíti a bőrszövet megújulását, csökkenti a ráncokat, élénkíti a bőr ragyogását, finomítja a bőr textúráját és enyhíti a foltokat, bőrhibákat.

• Megelőzi és korrigálja a bőröregedés jeleit - Láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat, csökkenti a bőr feszességének vesztését és a teltség hiányát, visszaadja a bőr ragyogását, vitalitását és egységesebbé teszi az arcszínt.
  • Simább bőrt eredményez - A krém AHA tartalmának köszönhető peeling hatásával éjszaka segíti a bőrszövet megújulását, csökkenti a ráncokat, finomítja a bőr textúráját és enyhíti a foltokat, bőrhibákat.
  • Véd az agresszióktól - A bőr méregtelenítő rendszerét támogatva megvédi azt a szennyező hatásoktól.
  • Hidratál - Uriage termálvízben és növényi viaszokban (akác, napraforgó) gazdag összetétele hatásosan hidratálja a bőrt.

Mokusch

2020. május 11.

Tubusos mini kiszerelesben kaptam egy jópárat, éppen ezért nagyon nem is olvastam utána, és hát nem is hatott a placebo mert nem tapasztaltam semmi pozitívat, csak annyit érzékelek az uriage és társai krémeknél h a fejem úgy csillog mint egy diszkógömb, nem hidratált érzete lesz az arcomnak hanem mintha olajjal lekentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

PrincessBell

2020. március 31.

Finom állagú, kellemes illatú, könnyű textúrájú krém, kevés is elég belőle a kombinált/zsírosba hajló bőrömnek.
Felvitel után hagy egy csillogó, olajos felületen a bőrön, amit lassan szívódik fel, így érdemes nem közvetlenül lefekvés előtt felkenni az arcra.
Azért kap 5 csillagot, mert tényleg csodaszer kategória nálam. Nagyon szépen feltölti az arcomat reggelre, puha lesz és sokkal egyenletesebb, tisztább a bőrképem, amióta használom. Heti 3x használatba veszem, a többi éjszaka ennek a termékcsaládnak a detox verzióját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Lorna

2020. január 13.

Nekem is pár napra elegendő mintám volt. Vagy nagyon mázlis napokon teszteltem - bőrügyileg, vagy nagyon hat. A tejsav szerintem szépen dolgozik az arcon, másnapra láthatóan kisimultabban ébredtem, bőr textúráján segített. Magában hidratálásban télen nem elég, a bőröm feszült volt utána, kell egy külön hidratálókrém mellé. De nekem nagyon bejött hatásügyileg. Mondjuk ha én lennék az Uriage PR-osa én inkább ezt egy jó hámlasztónak reklámoznám.
Szívesen kipróbálnám a teljes verziót is. (2020 jan 2.)
2020 jan. 13. Nem tudom hogyan, de még mindig van benne egy kicsi, lehet újratöltödik az 5 ml és szerintem elképesztően jó, konkrétan látszik reggel, ha este felkentem. Még más is észrevette, hogy szép az arcom - pedig alapból nem az, a tinédzserkori akné háborús csatateret hagyott maga után. Nálam a szívesen kipróbálnámból, az egyszer ezt tuti kipróbálom kategóriába lépett át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Szívesen kipróbálnám a teljes verziót is. (2020 jan 2.)

Futureline

2019. október 8.

Nagyon eros az illata, altalaban kerulom az erosen illatositott termekeket az ekcemam miatt. Ebbol mintakat kaptam. 3ml egy minta ami nekem 1 alkalomra volt elegendo arcra es nyakra vekonyan. Nem szeretek sporolni a kremekkel ugyanis a borom jo kinezete a lenyeg. Nem pedig az hogy 10 ml van meg a tegelyben es hu de milyen sokaig eleg lesz meg.... Ahogyan a fenyvedoket is megfelelo vastagsagban, ugyanugy az arckremeket is kello mennyisegben kell felkenni szerintem. Maga a krem jo allagu, vajas jol kenheto. Konnyen beszivodik, olajos fenyes reteg marad utana. Elsore kozepesen hidratalt. Reggelre viszont feszult az arcomon a bor, szaraznak ereztem. Bar friss kipihent borkepet ad, kell melle egy erosebben hidratalo krem. Valamint ez az eros mososzerszeru illat annyira nem kesztet a megvasarlasara. Ha elfogynak a mintaim eldontom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

BlackRose101

2019. április 23.

Par napja hasznalom a termekmintat. Elso tapintasra, allagra egy nehez, testes, igazi krem illatu es allagu kence ez, eloszor meg ia ijedtem, hogy fullasztoan zsiros lesz majd a kombinalt boromnek igy tavasszal... de nem! Igazan taplalo, ertekes, konnyen beszivodo krem, es nagyon pici is elegendo belole, szepen terul. Reggel pedig selymes, puha es matt! borrel ebredtem. Valoszinu meg fogom venni belole a teljes kiszerelest, viszont egy jo vizes kis hyaluron szerumot azert igenyelne ala a borom, hogy a szomjusagat is oltsuk - ha mae a kielegito taplalas megvan😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Aliz99

2019. március 18.

Nagyon finom állagú és hatásos éjszakai krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

Nagyon finom állagú és hatásos éjszakai krém.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate, Polyglycerin-3
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Gombaellenes tartósítószer.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.