Uriage

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultra-gazdag textúrájú, hidratáló, tápláló balzsam, száraz/nagyon száraz arcbőrre. Intenzíven táplál, regenerál és 24 órán keresztül hat. Az Aquaprécis krém segíti a víz sejtekbe áramlását, a bőr ideális nedvességtartalmának helyreállítását és hosszantartó megőrzését.

Kedvező árú utántöltő tégely kiszerelésben is elérhető.

Nem komedogén, hipoallergén, parabenmentes.

Kiszerelés: 50 ml

kjucus

2017. július 24.

Az utóbbi kb. 1 évben ez lett a kedvenc arckrémem. Sokáig kerestem a száraz, hámló arcbőrömre a megfelelő krémet és ez tényleg bevált. A második tégelynél tartok és legközelebb is újra venném, ha nem azt az információt kaptam volna róla a patikában, hogy már nem gyártják....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

ehilda

2017. július 17.

Nekem nagyon vízhiányos bőröm van és két tubussal használtam el belőle. A hatását átlagosnak mondanám az én bőrtipusom esetében. Ez a fajta nem kukacosodik és jó smink alap is. Akciósan éri meg a legjobban. Lehet, hogy még valamikor újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Hanna83

2017. június 30.

Nem vált be, nem szüntette meg a száraz részeket az arcomon. Nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Nem vált be, nem szüntette meg a száraz részeket az arcomon. Nem újravevős.

Timitami

2017. február 14.

Vízhiányos bőrre vettem 2 éve télen először. Kezdetben könnyen beszívódott, kevés is elég volt belőle, de azért elég nehéz krém, picit fénylett a bőröm tőle. Aztán a téli hideg hónapok után egyre kevésbé használtam, mert kezdett hozzászokni a bőröm, illetve a melegben soknak találtam ezt a krémet. Majd következő télen újra vettem, ráadásul akcióban, és már nem volt olyan erős a hatása, mint előző évben. Erre a télre maradt is belőle, de most valamiért alig szívja be a bőröm. Különben ugyanez a problémám volt más termálvíz alapú krémekkel, mint Vichy vagy LRP, hogy az első 1-2 tégelyt még bírta a bőröm, utána meg csak állt rajta a krém. Emiatt is és a korom miatt is arra gondoltam, hogy nemcsak hidratálni kellene a bőröm, hanem fiatalítnai, ránctalanítani, így yves Rocher krémeket vettem karácsonytájt, amelyek azonban sokkal látványosabban javítottak a bőrömön, mint az Uriage. Ez nem biztos, hogy az Uriage krém vagy a márka hibája, hanem valószínűleg a bőrömnek már másra van szüksége ahhoz, hogy szép legyen. Adok 4 csillagot, mert 2 éve igen jól jött ez a krém és nekem nagyon tetszik a csomagolása, kiszerelése, kifejezetten guszta, vetetné magát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

gojibogyo

2016. október 18.

Vízhiányos, hámló száraz bőrre vettem. Kicsit nehéz krém, ennek ellenére hamar beszívódik. Enyhe illata van, szerintem nem tolakodó.
Ami a legfontosabb tényleg szépen hidratál, és megszünteti a szárazságot. Gazdaságos, mert tényleg egy kis vékony rétegben is bőven elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

mnodulus

2016. július 17.

Vízhiányos bőrre vettem, a gazdag textúra ellenére hamar beszívódik, kellemes, könnyed a bőrön. Télen csodát művelt, nyárra könnyedebb gélkrémet vettem, de hiba volt, legközelebb visszaállok erre. Kitűnő termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

sztkata

2016. április 20.

kellemes, könnyen kenhető, hamar beszívódik. véleményem szerint vízhiányos bőröm van és nem száraz - pedig arra javasolják - , mégis tökéletesen táplálja arcbőrömet. illata gyakorlatilag nincs, hatása sokáig érezhető. bőröm sima, feszes lesz tőle, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

hajnalka39

2016. április 19.

Nem értem ,h miért kell parfüm egy elvileg érzékeny bőrűeknek készült koztmetikai cuccba.Egyébként nagyon jó krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 19.

bogczi

2015. június 1.

Mintát sikerült szereznem a gyógyszertárban belőle, most kezdtem használni, szóval nagy eredmény még nincs. Az állaga hiperszuper, nagyon könnyed, ami nekem fontos, mert a nehéz krémek eltömítik a pórusaimat és ragyás leszek. Gyorsan beszívódik, egy diszkrét kis illata van. Nem csapta ki a bőröm, eddig kap 4 csillagot. :)

UPDATE: nekem így nyárra sajnos sok, nap végére fénylik a bőröm és kissé zsíros, ősszel/télen teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

poczaanci

2015. február 27.

Két hét használat után, a télben kiszáradt hiperérzékeny bőrömre gyógyír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 27.

Két hét használat után, a télben kiszáradt hiperérzékeny bőrömre gyógyír.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-4
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions