Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletes arcradír normál és száraz bőrre

PE mikro-gyöngy és hibiszkusz AHA tartalmának köszönhetően gyengéd mechanikus radírozást és mikrohámlasztást biztosít, mélyen kitisztítja a pórusokat, kíméletesen távolít el minden szennyeződést és az elhalt hámsejteket a bőrről, stimulálja a sejtek megújulását, és ragyogóbb, természetesebb arcszínt kölcsönöz.

Hipoallergén. Fiziológiai pH.

kamelia

2019. május 2.

Nagyjából 3 hete használom, mert sajnos amit eddig használtam, már nem kapható.
A patikában ezt ajánlották helyette, gondoltam, adok neki egy esélyt.

Először is kezdem az illatával. Én nagyon kellemesek találom, azonban túl erőteljes. 3 hét után sem utáltam meg, még most is tetszik, de még mindig az a véleményem, hogy visszafogottabbnak kellene lennie.

Az állaga szerintem nagyon jó, elegendő vízzel (ezt ki kell tapasztalni) tökélesen elég egy borsónyi kis mennyiség is.
A szemcséi tökéletesek lennének, ha több lenne belőlük.

Az érzékeny bőröm utána nem húzódik, szépen radíroz és teszi a dolgát.

Az 1 csillagot csupán a szemcsék miatt vonom le, mert én elviselnék belőle többet. Egyébként jó kis termék, de nem tudom, hogy újraveszem-e majd. Mivel az "igazi" már nincs, lehet keresgélek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Nagyjából 3 hete használom, mert sajnos amit eddig használtam, már nem kapható.
A patikában ezt ajánlották helyette, gondoltam, adok neki egy esélyt.

A szemcséi tökéletesek lennének, ha több lenne belőlük.

Az érzékeny bőröm utána nem húzódik, szépen radíroz és teszi a dolgát.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Gombaellenes tartósítószer.