Uriage

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Botond, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Biztonságos napi ápolást nyújt a gyermek száraz, érzékeny bőre számára. Optimálisan hidratált, puha és komfortos bőrt biztosít.

• Hidratáló Uriage termálvíz és glicerin tartalma helyreállítja a bőr komfortját.
  • Tápláló shea és illipe vajban gazdag összetétele védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Az Uriage termálvíz és aloe vera kombinációja megnyugtatja az érzékeny bőrt.

Ár: 500 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Moncsika73

2019. március 8.

A gyerekeknek szükség esetén ha szárazabb a bőrük csak ezt használom. Finom illata van, gyorsan felszívódik, pihe puha bőrük lesz utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

ludri97

2018. augusztus 21.

Balatonfureden szerettem volna a bioderma atoderm klasszik kremjet megvenni, de sajnos minden kivolt fosztva igy vegul ezt vettem meg es nem csalodtam❤️Jo illata van, arban is jo, es a csomagolas is cuki:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

LaNara

2018. augusztus 17.

Az orvos által felírt klasszikus Naturland fürdetőkrémet az összetevőit megnézve nagyon gyorsan elfelejtettem így kerestem egy másikat amit az első percektől kezdve használtunk.
Őszintén szólva amikor én ezt a terméket találtam akkor a leírásában az szerepelt, hogy fürdetőként is használható. Nos ezen felbuzdulva nálunk kétlaki szerepe volt: fürdető és testápoló. Azt kell mondanom, hogy minden területen bevált. Könnyen eloszlatható a kis vízes testén és nagyon könnyű leöblíteni róla. Ami még jó hogy nem lesz tőle a gyerek durván sikamlós. Szépen tisztította a bőrét és soha nem okozott irritációt. Testápolóként is maximálisan bevált: 1-2 pumpálásnyi elég az egész testére és tök jól hamar beszívódik, könnyű kenni és nem marad fehér. Az illata nekem nem tetszik de ízlések és pofonok. A pumpáért külön plusz pont, megkönnyíti az ember dolgát.
A kiszerelése viszont szerintem változhatott mert a miénk teljesen lila és nem 400 hanem 500 ml. Az összetevők viszont változatlanok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.