Uriage

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Botond, az összetevőket feltöltötte: krémkirálynő, Módosítva: 2024. április 7.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2022-ben megújult összetétel!

Biztonságos napi ápolást nyújt a gyermek száraz, érzékeny bőre számára. Optimálisan hidratált, puha és komfortos bőrt biztosít.

• Hidratáló Uriage termálvíz és glicerin tartalma helyreállítja a bőr komfortját.
  • Tápláló shea és illipe vajban gazdag összetétele védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Az Uriage termálvíz és aloe vera kombinációja megnyugtatja az érzékeny bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cremelover

2024. április 20.

Hogy lehet egy babáknak készült testápolóban ennyi parfüm? Émelyítő, napokig érzem a szagát..Ráadásul a hidratáló képességétől se dobtam hátast..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 20.

adrienn.becsei

2023. június 22.

A kislányom bőrén ekcéma szerű száraz foltok jelentek meg azért vettem meg neki. Sajnos azon nem segített, viszont mint testápoló nem rossz. Nem egy nehéz, zsíros krém, könnyen be is szívódik. Az illata valóban elég intenzív, de nekem kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 22.

Fehereszti

2023. április 13.

Hát, egyrészt borzalom erős illata van, erősen parfümös, ami szerintem baba bőr esetében elég nagy mínusz. Másrészt a La Roche posay testápolót váltottam le erre, ez akciós volt, így kevesebb mint féláron jutottam ehhez a La Roche-hoz képest. De nekem annak a közelébe sem ér sajnos. Elkenni is nehéz. Nekem nem nagyon jött be, babára pedig nem használnám. Egyébként rendben van a hidratáló hatása, de sokkal jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 13.

MakaraAdrienn

2022. április 26.

Kisfiam kapta ajándékba babalátogatókor. Bevallom, rá nagyon kevés alkalommal használtam, mert szerintem babákra túl erős illata van.
Magamra viszont használom,.jól beszívódik, kiadós, egy éve nem tudtam elhasználni 😀
4 csillag a számomra túl erős illat miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

4 csillag a számomra túl erős illat miatt

nihilistahedonista

2022. január 10.

Azért ez nem a világ legszebb incije, azt meg kell hagyni, de a hatását tekintve nagyon jó testápoló. Erősen parfümös, nem gyengéd az illata, ahogy előttem írták, nem is lehet gyengéd ha ennyire elől van az összetevők sorában a parfüm. A baba bőre szépen beszivja, nem ragacsos utána, de azt fontos tudni, hogy akinek a szemét egyébként szokták zavarni, csípni krémek, annak ezzel is gondja lehet. Én ilyen ember vagyok, és ha bekentem a babám este; és olyan kézzel az arcomhoz nyomok, akkor nagyon tud csípni. Nem gondolom, hogy ez a legjobb választás érzékeny bőrű pici babáknak. Akkor már inkább egy gyönyörű incijű Mixa Atopiance testápoló.
Az ára egyébként rendben van, már lassan 10 hónapja használjuk mindennapos használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

fffiorella

2021. december 29.

Isteni testápoló nem csak gyerekek számára. Már sokadszorra veszem újra. Eredetileg a gyerekeimnek vettem a gyógyszertáros ajánlására, de mi is rákaptunk. :) Szinte az egész család használja, púderes, gyengéd illata van, szuperül hidratál, hamar beszívódik, nem marad ragadós érzés utána. Ár-érték arányban tökéletes testápoló tej. Mindenkinek ajánlom napi használatra, vagy csak egy-egy pumpálásra a kezekre, arcra. A pumpás adagoló is szuper! Nekem 5 csillag, ha elfogy, mindig venni fogok, lesz belőle itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Kinga023

2020. december 9.

Az arcomra vettem hidratáló krémnek. Nem ragad, nem túl ‘nehéz’. Nekem bevált, szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Kriszta92

2020. november 14.

Magamnak vettem mert érzékeny a bőröm és sokszor viszketek és kiütéses vagyok a víztől. Nagyon szeretem ezt a krémet, nem ragad, kellemes illata van, szépen helyrerakja a bőrömet. Biztos újra veszem ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Moncsika73

2019. március 8.

A gyerekeknek szükség esetén ha szárazabb a bőrük csak ezt használom. Finom illata van, gyorsan felszívódik, pihe puha bőrük lesz utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

ludri97

2018. augusztus 21.

Balatonfureden szerettem volna a bioderma atoderm klasszik kremjet megvenni, de sajnos minden kivolt fosztva igy vegul ezt vettem meg es nem csalodtam❤️Jo illata van, arban is jo, es a csomagolas is cuki:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.