Uriage

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Kizárólag fizikai szűrőket tartalmazó, rendkívül erős fényvédő krém babák és gyerekek érzékeny bőrére. Ajánlott a legérzékenyebb bababőr és gyerekek érzékeny bőrének, továbbá a túlérzékeny, allergiás vagy kémiai szűrőkre érzékeny bőr védelmére. Maximálisan fotostabil, kizárólag fizikai szűrőket tartalmazó komplexének, sejtvédő antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben. Sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával szemben. Nagyon magasan tolerált összetétel. Könnyen kenhető, vízálló. Hipoallergén. Alkohol-, illat-, és parabenmentes.

Rita0126

2021. február 7.

A kémiai fényvédőt nem bírom, ezért gondoltam egy próbát megér. Elsőre megijedtem tőle mert baromi fehér volt és fényes, zsíros hatású lett a bőrömön. Már azon gondolkodtam hogy le is mosom,de otthon voltam egész nap, szóval magamon hagytam. Eltelt pár perc és szépen bemattult, a bőröm nagyon puha lett tőle. Eddig kellemes meglepetés 🙂 de majd még jövök

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Kinga023

2020. december 9.

Az arcomra vettem fényvédőnek. Az első használat után elajándékoztam. Teljesen fehér, sűrű krém. Hiába kentem vékonyan úgy is teljesen fehér volt tőle az arcom. Nekem nem jött be, de nyilván egy babának jó lehet ezért a 3 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Blenheim

2019. április 22.

Regota keresek jo fizikai fenyvedot, ami mindenmentes es nem tul draga. Glamour napok alkalmaval szereztem be.
Nagyon suru, feher krem, viszonylag nehez eloszlatni. Az elso ket nap mikor felkentem nagyon orultem h megtalaltam amit kerestem.
ket problema is akadt vele:
1. Nagyon nehez lemosni (olajos sminklemoso is megkuzd vele)
2. Ami a legjobban zavar, hogy hasznalat utan 2-3 nappal eszrevettem , hogy kiszaritotta(?) az arcom, es olyan érdes fehéres “reteg” alakult ki rajta, amit a foreo luna sem tudott eltuntetni.........
senkinek nem ajanlom ezt a termeket 😡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 22.

ket problema is akadt vele:
1. Nagyon nehez lemosni (olajos sminklemoso is megkuzd vele)
senkinek nem ajanlom ezt a termeket 😡

cufilili

2018. november 17.

Egy minta kipróbálása után, meg is vettem a terméket. A kislányom bőrén nagyon bevállt. Mint általában a baba fényvédők, sűrű állagú, viszont könnyen beszívódik. Víztaszító, és ami még fontos szempont nálunk, nem tapad rá a homok. Természetesen az 50-es faktorszámnak köszönhetően, kitűnően véd a napégés ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

A két éves kisfiamnak vettem nyárra, de annyira fehér és nehéz, sűrű krém, hogy nagyon nehéz eldolgozni a bőrén. Épp emiatt vonok le csillagot, mert borzalmas a használata egy kézzel-lábbal hadakozó gyereknél, ahol a gyorsaság lenne a fő szempont. Mivel nem tudom rendesen elkenni a bőrén, szegénykém úgy néz ki mint egy hófehér szellem. A maradékot azt hiszem elkenem majd magamra, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

LaNara

2018. július 10.

A kislányom kis testére tökéletes. Nagyon sűrű, zsíros krém amit nehéz eldolgozni úgy hogy ne legyen utána fehéres a kis bőre. Nem égett le még soha (habár nem is teszem ki direktben a napra csecsemő lévén meg amúgy sem) de ha kimegyünk így nyáron bármikor akkor ezzel mindig bekenem a biztonság kedvéért. Illata nincs, vagyis nekem nem tűnt fel.
Arcra én sem használnám, ahhoz azért ütős állaga van de a célnak, a babának teljesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nittuska

2018. április 4.

Tényleg egy sűrű fizikai fényvédő ez, sajnos az én kombinált, zsíros bőrömnek sok.
Egyből 2t is rendeltem belőle, kár volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Egyből 2t is rendeltem belőle, kár volt :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.