Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. május 10.

Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Bariéderm CICA Krém Réz (Cu) és Cink (Cu) tartalmával ideális az egész család számára a mindennapokban előforduló bőrsérülések, bőrirritációk kezelésére.

• A szabadalmaztatott Poly-2P komplex láthatatlan védőréteget képezve óvja a sérült bőrfelületet, segíti a seb tisztulását. Szmektit tartalma felszívja a nedvességet, segítve a regenerációhoz kedvező környezet fenntartását. Réz és cink hatóanyagai antimikrobális hatásukkal gátolják az irritációt okozó mikroorganizmusok szaporodását és enyhítik az irritációt.
  • Szabadalmaztatott GF-Repair összetevője stimulálja az új sejtképződést, gyorsítja a regeneráció folyamatát.
  • Csökkenti a viszketést és a kellemetlen húzódást.

Hipoallergén, illatanyagmentes, tartósítószermentes.

Laura888

2019. október 10.

A legjobb. Újra előjött az ekcémàm. Nem akartam szteroidos krémet, nagyon bevàlt. Egyből csillapítja a vuszketést eltünteti a hàmló foltokat. Sebekre, horzsolàsokra is kivàló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Martu0508

2019. szeptember 24.

Anyukámnak ajánlotta a patikus viszkető, gyulladt allergiás kiütésre és bevált neki, ezért vettem én is amikor egy kültéri esemény alkalmával megettek a szúnyogok. A viszketést azonnal megszüntette, és mintha gyorsabban is múltak volna. Azóta használom sebekre, pattanásokra is és elégedett vagyok vele.

Update: Egy utazásom alkalmával magammal vittem, és sajnos kijött az aranyerem. Mivel más nem volt nálam, mi baj lehet alapon este bekentem ezzel a krémmel. Másnap reggelre lehúzta! A kék krémet is leváltja nálam ez a termék. A tubusban kb. a harmada van meg, de tuti újraveszem ezt a kis csodaszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Lina13

2019. szeptember 11.

Macskáim néha kicsit túlzásba viszik a karmolászást amikor játszunk. 🤷🏼‍♀️😅 Betadine után jön a sebekre ez kence és hamar begyógyítja:) Nálunk ez minden értelemben Cica krém 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Mosolyka

2019. július 12.

Nagyon szeretem. Bármilyen hirtelen adódó bőrprobléma esetén bevethető krém. Mindig van itthon és viszem magammal utazás során is. Égéstől a pattanásokig, száraz bőrtől a gyulladásig mindenre használható. Kezemen lévő műtéti sebem gyorsan és láthatatlanul gyógyult használatával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

PKJ

2019. július 9.

Kisfiam ekcémás bőrére használom, szemhéjra is.Nem csodaszer,de ápol,hidratál és nem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

pdorka13

2019. május 21.

Történt az, hogy hegyről lefele egy rosszul bevett kanyarban kedvem támadt az út szélén lévő kavicsos, bokros részen superman-est játszani. A karom, ujjaim, tenyerem eléggé megsínylette a történetet, szerencsére volt otthon ebből a krémből. A mély sebeket nagyon szépen gyógyítja, 1-2 nap alatt heget képez rá, így a gyógyulás is sokkal gyorsabb. Eléggé zsíros krém, a húzódást valóban megszünteti, de sajna egy icipicit csíp, bár ez inkább még mindig a seb hibája, bármit kennék rá, csípne.
Egy szó mint száz, nekem eddig nagyon bevált, kevés is elég belőle, tényleg nagyon szépen gyógyítja a sebeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Gabika21

2019. március 22.

Egy baleset utáni sebekre ajánlotta a gyógyszerész. Ez a krém egy csodaszer. 2 nap alatt begyógyultak a sebeim. Ilyen látványos javulást soha semmi nem okozott. Ez a krém alap egy családban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

vombatszombat

2019. február 28.

Hirtelen piros, viszkető, húzódó, száraz foltok jelentek meg az államon, nyakamon, szemem környékén. Ekcémára hajlamos vagyok, de éppen nem volt gyógyszertári krém otthon, ezért próbálkoztam ezzel a márkával.
A patikában a DS verzót szerettem volna megvenni, de az éppen nem volt, és a gyógyszertáros ajánlotta ezt a krémet, mint amit szteroid helyett szoktak venni. Gondoltam, egy próbát megér, habár korábban sok negatív tapasztalatom volt azokkal, amiket szteroid helyett javasolnak, viszont ez a krém egy éjszaka alatt csodát tett :)
Kellemes állaga van, nem ragad, nagyon hamar beszívódik és kényelmes érzés a bőrömnek, nem érzem, hogy nehéz krém lenne rajta és fuldokolna. Illata gyakorlatilag nincs. Egy éjszaka alatt lehúzta a száraz piros foltokat, megszűnt a viszketés! Eddig ilyet egy sima szteroid mentes krém sem tudott produkálni. Nagyon elégedett vagyok vele, egyelőre 5 csillag, ekcémásoknak mindenképp javaslom a kipróbálást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Evaaaa

2018. december 18.

Ekcémás szemhéjamat kezelem vele pár napja, sikeresen.
Nincs illata, testes, zsíros krém, lassan szívódik be.

Azóta epilálás helyére, intim részen és hónaljamon használtam, ahol könnyen begyullad, sebesedik, és napokig csúnya tud lenni. Órákkal az epilálás után már nem is látszott, és másnapra a fájdalom is elmúlt.
Patti-nyomkodás után is kipróbáltam az arcomon, másnapra nyoma sem volt semminek.

Szuper krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ekcémás szemhéjamat kezelem vele pár napja, sikeresen.
Nincs illata, testes, zsíros krém, lassan szívódik be.

Szuper krém!

Panka86

2018. november 3.

Csalódást okozott, mert sem az arcomon fellépő ekcémára nem vált be (amire vettem), pedig ugyanennek a spray változata bevált. Nem is értem. Kipirosodott babapopi csak romlott a használata alatt. Más bőrproblémára nem próbáltam, ha sikerül másra sikeresen tesztelnem, úgy módosítom a pontozást. Azért nem egy csillag, mert az ekcémám bár nem javult, de nem is romlott a használata alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Triacontanyl PVP, Propanediol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőr idegrendszerére ható (neurocosmetic) dipeptid (kettő amino savból álló peptid). A CosIng besorolás szerint bőrvédő összetevő, az NvWah szerint pedig talán van neuronvédő hatása, de igazából kérdéses, hogy mire is jó ez az összetevő.