Uriage

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extrém erős fényvédelem napsugárzással szemben intoleráns, a legerősebb védelmet igénylő, a napsugárzásnak csak magas kockázattal kitehető bőr számára. UV sugárzás okozta bőrkárosodások megelőzésére. Ajánlott: nagyon világos bőrtípus, pigment-rendellenességek, súlyos napfényérzékenység, napallergia, gyógyszerek okozta fényérzékenység, napfény indukálta bőr-rendellenességek, bőrgyógyászati és kozmetikai beavatkozások után, sebek, hegek védelmére. Könnyen kenhető, illatmentes és vízálló textúra.

Ár: 4999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AkInImOd

2022. március 1.

Trópusi körülmények közé kerestem fényvédőt, ami kompatibilis lehet esküvői sminkkel is. Szépen tette a dolgát, hagytam beszívódni és körülbelül egy-másfél óra után kezdtem rá sminkelni - az orrnyergem így is leégett, ott nem tudom mi történt. A partneremet, aki napallergiás, szépen védte, engem meg a leégéstől óvott az extra erős időszakban is. Jól kenhető volt, hamar beszívódott és nem hagyott foltokat maga után, a fürdőruhákat nem fogta meg.

Szívesen újraveszem hasonló körülmények közé, ugyanakkor ami miatt nem tudok öt csillagot adni, az a kiszerelése: egyrészt ennyi pénzért (7500 forintért) beszerezni, majd 50ml-ként csupán 2,5-3 napra volt elegendő... Ez így húzós. Illetve, a kicsi pumpája egyszercsak megadta magát, így az utolsó morzsákat lehetetlen volt kisajtolni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

zsofi207

2021. december 10.

Tavaly sajnos nagyon leégtem, így elkezdtem nézni extrém erős fényvédelem után. Ezt, illetve a Neutrogénás változatot használom felváltva. Nem csak arcra, hanem nyakra, vállra és mellkasra is ezt kenem, de ha egész nap vízen vagyok akkor inkább mindenhol:-) Irritációt/pattanást nem okoz, sőt nem is szárít. Viszont többszöri újrakenés mellett nem égek le, de mégis szépen barnulok. Extra erősen csíp már a Nap, így inkább hosszútávon vigyázok a bőrömre és beérem egy szép egészséges barna bőrrel.
Közben ezt kenem ebben a hűvös szezonban is, igaz nem nagy mennyiségben, mint nyáron, de szerencsére nálam nem okozott bőrproblémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 10.

Zsakbamacska

2021. november 11.

Régóta érett már ez az értékelés, nagyon lelkesen vettem meg, életem első komolyabb fényvédőjét. Lehet még hosszú lesz az út amíg megtalálom az igazit.
Nyáron kezdtem el használni, számomra nem volt kényelmes viselet. Nem szívódik be, fénylik tőle az arcom mint akinek folyton zsíros a feje, és a melegben csak még jobban izzadok tőle. Hiába próbálom eldolgozni a bőrömön, valahogy mindig marad rész ami fehér foltot hagy. Látszik mennyire nem szeretem mert már lassan féléve megvan de még mindig nem sikerült elhasználni. Mint fényvédő jól funkcionál, a strandon ezzel kentem magam mindenhol hogy fogyjon.
Meg most a hideg időben felrakom, mert jól hidratál és mintha most jobban beszívná a bőröm.
De összességében nem szeretem, kicsit ragacsos érzetet is hagy, és mikor fel kell tenni a maszkot akkor az szörnyű érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Camillala

2021. november 5.

- zsíros bőrt még csillogóbbá, diszkógömbbé teszi
- igazán sosem szívódott be, mindig megül a bőrömön mint egy vaskos zsírréteg
- lemorzsolódik, akármit kenek alá akárhogy cselezek
Legjobban szérum megszáradása után működött, de akkor is úgy, hogy tükörben minden apró részletre ügyelve villámgyorsan kentem szét. De még így is rámszólnak, hogy fehér maradt itt ott.
- Sminkelni nem lehet rá
Esélytelen a smink rá, az ecsettől lemorzsólódik. Én nem kenek alapozót,csak a csillogást megszüntetendő egy kis púdert tennék rá, de attól meg lemorzsolódik

Nagy pénzkidobás volt, ez nem egy kellemes könnyen kezelhető mindennapi fényvédő. Maximum nyáron ha senki nem lát és nem ciki fehér fejjel menni, mert gondolom legalább véd a naptól, ha már ennyire kellemetlen. 3 pattanásom is letg a használata alatt, de nem akarok igazságtalan lenni, lehet nem ettől. Viszont gyanús, mert a jó rutinom óta 1 éve nem volt ennyi csúnya pattanásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

- zsíros bőrt még csillogóbbá, diszkógömbbé teszi
- igazán sosem szívódott be, mindig megül a bőrömön mint egy vaskos zsírréteg
- lemorzsolódik, akármit kenek alá akárhogy cselezek
- Sminkelni nem lehet rá

Birkin22

2021. szeptember 22.

Helyettesítő termékként vettem, mert amit általában használok hiánycikk volt. Viszont ez is nagyon jól bevált, szóval el kell dönteni ragaszkodom-e a régihez még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

MagdaLiza

2021. szeptember 3.

Életem eddigi legjobb fényvédői közé tartozik. Nagyon szeretm. Ma vettem újra, és biztosan újra fogom még venni a jövőben. Szép glowy finishe van, szépen beszívódik, nem ragacsos. Állagra közepes sűrűséget mondanék. Kell neki egy kis idő mire az ember bemaszírozza a bőrébe, nem a nagyon sietős reggelekre ajánlom, nekem arra van egy másik fényvédő alternatívám. Kémiai fényvédő, de egyáltalán nem csípi a szemem. Nagy a szerelem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Sztellus

2021. augusztus 22.

Borzalmas száraz bőrön is, iszonyatosan csípi a szemem, kb 30-40 percig utána könnyezik és vörös lesz. Pedig csak a szemem köré kenem, nem megy bele véletlenül sem. Zsíros, nem akar beszívódni. A sok pozitív vélemény után hatalmas csalódás. Van amikor le is kukacosodik, nem tudom miért, mert mindig ugyant teszem alá-fölé....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

UnicornsOfLove

2021. augusztus 21.

Kicsit (nagyon) csalódtam a sok pozitív vélemény után! Kezdem ott, hogy azt az embertelen "elvi" mennyiséget én sem viszem fel, amit kellene. Ennek ellenére nagyon zsíros (elképesztően zsíros), pedig ha valaki, hát én szeretem a dewy lookot. Sajnos tényleg nagyon csúnyán fénylik, ha egy brutál minimál réteget viszek fel belőle, akkor talán nem fénylik annyira és hordható, de az meg nem jó megoldás. Nem szívódik be, és beleragad a hajam is. Ha a hajam csak kicsit is az arcomhoz ér, már úgy nézek ki, mint aki egy hete nem mosott hajat vagy éppen izzad, mint az őrült. Ha kétszer kenem fel a nap során, olyan furcsa fehéres viaszbabás réteget alkot a bőrömön, és mintha repedezett lenne, nagyon csúnya. Ja és csípi a szememet is. :( A krém állaga és a védelme jó, kevés mennyiség is elég belőle, viszont az ára elég magas és amit a bőrömmel csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

sparksy

2021. augusztus 2.

Az elején nem tetszett, de azóta rájöttem, hogy a legtöbb fényvédő csípi a szemem, aztán megszokom őket idővel. Kicsit zsíros, kicsit fehér, de összességében nem rossz, sosem égtem le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Anne12

2021. július 18.

Számomra ez A fényvédő, zsíros bőrömön viszonylag hamar beszivódik, az elején hagy egy kis fehér réteget de az is hamar elmúlik. Rengeteg fényvédőt kellett kipróbálnom míg megtaláltam az igazit. Ha valaki napérzékeny, vagy napallergiája van akkor ez csodaszer lehet számára is. Nekem minden nyáron előjönnek apró kinyomhatatlan pattanások a homlokomon, eddig ez az egyetlen fényvédő amit képes vagyok elviselni az arcomon és a texturája is kellemes. Ha valakinek fontos tudnia, akkor megjegyzem hogy sminkelni is szuper rá 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.