Uriage

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extrém erős fényvédelem napsugárzással szemben intoleráns, a legerősebb védelmet igénylő, a napsugárzásnak csak magas kockázattal kitehető bőr számára. UV sugárzás okozta bőrkárosodások megelőzésére. Ajánlott: nagyon világos bőrtípus, pigment-rendellenességek, súlyos napfényérzékenység, napallergia, gyógyszerek okozta fényérzékenység, napfény indukálta bőr-rendellenességek, bőrgyógyászati és kozmetikai beavatkozások után, sebek, hegek védelmére. Könnyen kenhető, illatmentes és vízálló textúra.

AKCIÓ 4000.- Uriage Bariésun 100 fényvédő
Ár: 4000 Ft , Eladó: javi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: -, fizetés: Utalás után Foxposttal küldöm

Pappetra99

2021. május 5.

Elsőre szkeptikus voltam vele, mert féltem, hogy nem fog beszívódni kellemetlen és zsíros bőrt kölcsönöz magaután.
Örömmel mondhatom el, hogy tévedtem. Nagyon kellemes állaga van, elég kevés kell belőle az egész arcra, 15 percen belül teljesen beszívódik, semmit nem hagy magaután, se zsíros érzetet, se ragacsosat. Én nem szoktam sminkelni ezért nem tudom smink alá milyen lehet.
Ár érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

Ár érték arányban is kiváló.

sztikke

2021. május 3.

Nem is tudom erről miért nem írtam még véleményt, hiszen már hónapok óta ez a kedvenc arcra való fényvédőm :) Egy szilikon-, alkohol- és parfümmentes fényvédőt kerestem, ami nem irritál és magas fényvédelmet nyújt. A REN fizikai fényvédőjével párhuzamosan kezdtem el használni, de azt vettem észre, hogy az utóbbi időben mindig ehhez nyúlok, mivel ezt sokkal kellemesebb érzés használni, nem szárít egyáltalán, inkább kicsit még hidratál is. Plusz pozitívum, hogy nem csípi a szememet, alapos arctisztítás mellett csak néha okoz pattanásokat, és extra tartós. Adagolása egyszerű, kényelmes és higiénikus. Negatívuma, hogy picit lassan szívódik be, ezért ha sietek, sokszor úgy indulok el otthonról, hogy nem szívódik be teljesen a krém és még látszódik a fehér réteg az arcomon. De egyébként kb 20 perc alatt szinte teljesen beszívódik a bőrbe a krém és a fehér réteg sem lesz olyan látványos. Illetve oktokrilént tartalmaz, amiről nem hallani túl jókat, ezt az egy összetevőt szívem szerint kihagynám belőle, és egy testre való változatot is csinálnék belőle, mert egyébként nagyon szimpatikus az összetevő listája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Lillus96

2021. április 2.

Szuper az összetevő listája, fluid lévén hígabb, könnyed, kenhető állagú. Nem csípi a szememet. Én egy C-vitaminos szérumot szoktam alá felvinni reggel. Sminkelni mostanában nem szoktam, de azt is biztosan lehet rá. A finishe minimálisan fehéres és zsírosabb, de nem fullad alatta a bőröm, viszont azért önmagában fénylik. Aki kedveli a dewy hatást, annak tökéletes lehet. Még mindig jobb, hogy nem meszel full fehérre és nem pereg le darabokban, mert sajnos már ilyen, általánosságban amúgy kedvelt fényvédővel is találkoztam, vagy éppen olyannal, ami alatt tényleg nem kapott levegőt a bőröm és sokkal durvább disco gömböt csinált a fejemből. :D Plusz pozitívuma még a pumpás teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

floorav2

2021. január 23.

Nekem csak 1 szérum fér alá, úgy nem hagy fehér foltot. Ha több szérumot rakok alá morzsolódik. A kombinált bőrömet sajnos nem mattítja. Nem rossz egynek de nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

goldgirl

2021. január 15.

Összességében elégedett vagyok vele, de mégsem 100%-ban, hiszen pont amiatt vettem, hogy írták, hogy matt, lehet rá sminkelni stb.....Hát sminkelni tudok rá, de ez minden csak nem matt, sőt....kifejezetten olajos, könnyen kenhető, de utána 2 kiló púderrel is átfénylik. Előnye, hogy tuti nem szárad ki az arcod a nap végére, de csak annak ajánlom, aki száraz bőrű és szereti az erősen dewy look hatást. A highlightert el lehet felejteni mellette :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Kitsyke

2020. szeptember 2.

6000 forintért vettem, megvagyok elégedve vele.. szememet sem irritálja.. arcon kicsi pöttyökbe érdemes felvinni, lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

pacsalia

2020. augusztus 14.

Tesztelésre nyertem egy játékban. Nagyon örülök mert nem hiszem hogy rátaláltam volna a fényvédőktől roskadozó polcokon...
Nyaralásunk végéhez közeledve elmondhatom, hogy ez a fluid szuperül bevált. Könnyed, híg állag, gyors beszívódás, matt hatás, szinte semmi csillogás.
Az arcom csodálatosan barna, pattanás és zsírmentes, talán sosem volt ilyen szép egy nyaralás után sem. Általában tocsog az arcbőrőm az olajban a napokig tartó fényvédőzéstől, naptejezéstől és az orrom ennek ellenére mindig leégett. Most semmi ilyesmiről nincs szó. És ha picit várok felkenés után hogy beszívódjon, akkor sminkelni is tudok rá. 1000% hogy újraveszem ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

rtunde

2020. július 9.

Nagyon kellemes könnyű textúra,szememet sem csípi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Nagyon kellemes könnyű textúra,szememet sem csípi.

i.napcsi

2020. június 30.

Most ez az új kedvenc,úgytünik hogy tényleg igaz hogy 100 faktoros a fényvédő és erős az UVA ja mert,ugyan annyi időt voltam a kertben a napon és éreztem a szokásos gáz lesz mert kezd forró lenni a fejem de nem pirosodtam ki,és teljesen meggátolta a pigmentfoltok erősödését!A termék kellemes állagú enyhén fehér,nagyon jól kenhető,a szokásos illatmentes de kellemes URIAGE "illatú",nem irritálta a bőröm sehol ,a szemeim körül sem!Annyi hogy úgy tünik ez inkább száraz bőrre a legjobb!Majd még tesztelem!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.