Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. február 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Sötétebb vagy már barnult bőrre, normál napsugárzás esetén.

Mint az Uriage összes fényvédője, a 30 faktoros arckrémje is magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

Kiszerelés: 50 ml

farkas.timeazsofia

2018. december 6.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt őszi-téli időszakban. Nagyon jól véd, ezenkívül elég gyorsan beszívódik, igaz, hagy egy icipici fényes réteget, de én pl. mindig valamilyen szilikonos primert (pl.TO: High-Spreadability Fluid Primer) teszek fölé, és akkor teljesen természetes lesz az összkép. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

ViragS

2018. július 17.

A legnagyobb szeretettel tudom ajánlani ezt a kis csodát! Érzékeny arcra tökéletes, nem pattog ki alatta a bőr, nagyon jól táplál és az olyan makacs, rendszeresen visszatérő ekcémát is eltünteti egy nap alatt, amit amúgy csak a legagresszívabb szteroidos krémek húznak le. Úgyhogy ez egy külön plusz pont nálam, mert nem gondoltam volna, hogy a naptejemet ekcéma krémnek is tudom majd használni. Az arcom is imádja, puha lesz és a patti utáni hegek gyorsan gyógyulnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

ludri97

2018. július 9.

Akciosan jutottam hozza, nagyon kellemes az illata es abszolut nem lesz zsiros tole a borom, jar a max pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

frujee

2018. június 18.

Kellemes illatú, jól beszívódó, könnyen eloszlatható fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Kellemes illatú, jól beszívódó, könnyen eloszlatható fényvédő.

agiagi

2018. május 2.

Múlt héten vettem, így csak néhány napos tapasztalatom van róla. Kellemes naptej illata van, jól beszívódik, nagyon szép barna lett az arcom a használata mellett. Nem tudom, meddig lesz elég, de ha nem bírja a nyarat ki, veszek utánpótlást. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Judy1

2017. június 21.

Az eddig használt naptejektől pattanásos lett az arcom, ezért döntöttem úgy, hogy veszek egy drágább terméket külön az arcomra.A többi Uriage terméket szeretem, ezért esett erre a választásom. Most sem csalódtam. :) Kiváló termék. Az arcomon semmi sem jelenik meg után, napégés ellen kiválóan véd, és még az arcomat is hidratáltnak, puhának érzem miután bekentem. Nem fénylik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

ylexe

2017. június 10.

Felváltva használtam a 15 faktoros eucerinnel, és nagyon megkedveltem. Nem tudom mennyibe kerül (pixiből van), de ha nem drága, biztos veszek, ha elfogy még nyár vége előtt. Erősebb napsugárzás esetén szívesebben választom ezt. Testre is kipróbáltuk, teljesen rendben volt.

UD: Nem fogyott el egy szezon alatt, ezért második szezonban már csomósodott, de végül is túl voltunk a 9 hónapos nyitás utáni lejáraton. :) Szerettem, továbbra is 5 csillag, jövőre is beszerzem, ha még kapható lesz.

UD2: Idén is megvettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

UD2: Idén is megvettem. :)

zoja

2017. április 14.

Futáshoz használom napsütésben, kiválóan működik, jól beszívódik, nem látszik, nem jön le. Általában a naptejektől pattanásos lesz a bőröm, de ettől nem. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, ha működik, nyaraláshoz és strandoláshoz is fogom használni. Az ára viszont elég magas, más márkákból ennyiért 250ml-t adnak, na de azoktól pattanásos leszek. Szóval nem vonhatok le pontot ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

feketebodza

2016. október 27.

Nagyon bejött, minden napra arcra. Normál a bőröm, max kicsit csillog tőle, de amúgy is mindig púderezem. Kicsi eltömíti a pórusokat, de még nem találtam jobbat, ami szintén alkoholmentes és nem katasztrófa az összetétele. Biztos újraveszem.

update: a 2. tubus után már sok lett, leváltottam most a Verattiva 30-as napozójára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Skincaremania

2016. szeptember 9.

Update, 2016.09.09:

Pár napja jöttem haza a tengerparti nyaralásról, nem volt kérdés, hogy jön-e velem. Nagyon sokat segített, minden nap ezt használtam az arcomra, és nem égtem le tőle egyáltalán, szép egyenletes barnulást kaptam tőle. Egy dolog lepett meg a krémmel kapcsolatban, amit eddig nem tapasztaltam, az viszont az, hogy elkezdett csomósodni az eldolgozásnál, és morzsolódni, nehezen tudtam a bőrömbe dolgozni. Nem értem ez mitől lehetett. Kétszer már be sem bírtam kenni az arcom, elég volt egyszer is, de morzsolódott a bőrömön rögtön. Én arra gyanakszom, hogy zsíros a bőröm nagyon, és nem tudta rendesen beszívni, megült rajta. Ettől függetlenül nem vonok le csillagot, mert a fő funkcióját maximálisan ellátja, csak lett egy plusz észrevételem, tapasztalatom vele. :)

Annyira jól tettem, hogy őt vettem meg. Szerelem!!! Bátran kijelenthetem. :) Hámlasztom az arcom, így kellett, hogy keressek egy fényvédőt. Sokat vaciláltam, nem könnyű az élet az én bőrömmel. Zsíros, nehezen kezelhető, kombinált, ha úgy akarja, néha pattis. Tehát problémás. Bár mostanában sokkal jobb a helyzet a Paula hámlasztójának köszönhetően. :) Bevallom féltem az itteni véleményeket olvasva a többi fényvédőről, hogy nehéz a bőrre kenve, a csillogásról nem is beszélve. Akciósan is vettem, 20 %-kal olcsóbban. Valóban nehezebb fehér krémről van szó. A lényeg pedig, hogy "minden" mentes. Most már eljutottam ide is, hogy tudatosan kenek magamra krémeket. Nem nehezíti el a bőröm felkenés után, LRP Effacelar duo hidratáló fölé kenem, és jók együtt. Mindenből mattítót használok, és abszolút szuper az eredmény, egy leheletnyit csillog csak az arcom, de ez még egészséges is igazából. Hajlamos vagyok túlzásba esni a mattítással sajnos. Én imádom, nagyon sokáig elég, mert egy pici kell belőle, de őt fogom újra venni az biztos. Nálam telitalálat!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Update, 2016.09.09:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.