Uriage

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Bariésun arckrém SPF 50+ = extra erős fényvédelem + láthatatlan textúra + kellemes illat.

Mint az Uriage összes fényvédője, az 50 faktoros arckrém is magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló. Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik

A BARIÉSUN az Uriage fényvédő termékcsaládja, melyet úgy fejlesztettek ki, hogy garantálja a maximális biztonságot és kiváló toleranciát a legérzékenyebb bőrtípusok számára is.  A fotostabil, széles spektrumú UVA / UVB szűrőrendszerrel, EU ajánlást meghaladó ultra UVA védelemmel rendelkező termékek különlegesen, két szinten védik a sejteket:

• Szabadalmaztatott Aquaspongin® komplex tartalma véd az UV sugárzás okozta vízvesztéstől.
  • Antioxidáns pajzsot hoz létre, mely véd az UV sugárzás sejtkárosító hatásától.

Pöti

2016. május 6.

Volt belőle mintám, 2 alkalomra volt elég. Elég illatos, aminek én annyira nem örülök, meg kémiai is, ennek a kombónak nem szokott örülni a bőröm. Kevésbé csillog, de rajtam összeveszett a hidratálóval, ami amúgy semmivel se szokott összeveszni, szépen fehéren kukacosodott a bőrömön. Ebből tuti nem veszek nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

cukianyuci

2016. május 6.

Neszeszeres akcióban vettem, kis meretű napozas utani krém és egy kis thermal víz spray jar hozzá ajándékba. Vékony rétegben kell tenni a fenyvedőket es varni egy két percet, hogy beszívódjon, ha nem jol adagoljuk cagy nem varunk akkor minden fenyvedővel meggyűlik a bajunk az a tapasztalatom. Én sminkalapnak fogom hasznalni szeptemberig kb utána mar jo lesz az estee lauder bb- je.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

t.greti

2016. április 12.

márc.29. hideg időben jó volt, mert hidratált. De ahogy melegedett az idő, éreztem, hogy fuldoklik a bőröm, kényelmetlen érzést kelt. Tavaszra nyárra nem lesz jó, valami könnyű textúrájút kell keresnem.
Viszont ha kicsit vastagabban kentem, mire elkentem volna, kukacokban állt az államon... Nem győztem lecsipkedni óvatosan. Úgyhogy nem veszem újra, legalábbis most nem, talán télen újra megpróbálom.

dec.14. Mindig is utáltam a fényvédőket, de mióta elkezdtem hámlasztani, kötelezően kenni kell! Úgyhogy most jóól megszeretjük a fényvédőket :D
Kémiai fényvédő szóba sem jöhetett a rosaceám miatt, fizikai fényvédő meg hogy nem szívódik be, nagyon féltem tőle. DE! Ez szerintem beszívódik, mert nem marad réteg az arcomon. Nem okoz pattanást, sem irritációt, nem zsírosít, csak egy gyenge bőrfény marad.
Viszonylag hamar beszívódik.
Az alapozómat sajnos kicsit csíkosítja, mikor felekenem, ezért ügyelnem kell arra, hogy csak természetes fényben sminkeljek.
Egyelőre 4 csillagot kap, mert még csak egy hete használom. Később jövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Viszonylag hamar beszívódik.
Egyelőre 4 csillagot kap, mert még csak egy hete használom. Később jövök.

Vero

2015. november 1.

Alapvetően nem számítottam sokra, új felhasználó vagyok a tudatosnak mondott arcálpolás tekintetében, ez az első minden napra szánt fényvédőm. Sokat vacilláltam, a keresett krémet azonban nem találtam egy üzletben sem, így helyettesítő terméknek szántam ezt.
A bőröm nagyon érzékeny, mindentől kipattanásosodik, kipirosodik, nem gondoltam, hogy bármitől másként lehetne - meglepődtem. Sem új pattanás, sem új piros foltok. Már emiatt is elégedett vagyok vele, de a lényeg is megvan, nyugodtan mehetek a napra, az arcszínem változatlanul fehér a korábbi húszpercalattrákvörös helyett. A szaga egy picit zavaró (nem túl kellemes és hosszan meg is marad - emiatt a négy csillag), de ezzel együtt felhőtlen a kapcsolatom vele, kellemes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

dorcus89

2015. július 22.

Nagyon bevált, minden reggel ezzel indítom a napot. Szerintem visszafogott, finom, bababőr illata van. Nekem is könnyen kipirosodó, zsírosodó, roseceas bőröm van és eddig nem használtam csak bb krémeket, de nem találtam 50 faktoros bb-t, ezért olvastam utána a fényvédőknek. Én ébredés után kenem be az arcom és míg készülődök be is szívódik. Én már nem alapozok rá, hanem csak bepúderezem az arcom, bronzosító és részemről ennyi a nyári, kánikula smink. Nagyon nyugodt, szép most a bőröm ezért sem zavar, hogy nem alapozom le minden nap, mert végre ez az első nyár amikor már be merem vállalni, hála egy jó arckezelésnek és az azóta megfelelő krémek használatának. (Estére az Uriage Toléderm krémet használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Ildie

2015. június 29.

Miután megküzdöttem a cseppet sem segítőkész eladóval az Allee gyógyszertárban, az igényeimre (zsíros bőrre, illatmentes, lehessen rá sminkelni, tehát nem csak strandra, és gyerekre is legyen jó) ezt adta, bár szerintem csak ez volt legközelebb.
Az tuti, hogy a nap ellenfantasztikusan vég, ebbőla szempontból 6 csillag, mert tényleg olyan fehér az arcom most is, hogy mehetnék hófehérkének.
DE! Ezt zsíros bőrre nem ajánlom. Igazából én még nem találtam olyat, amit zsíros bőrre kenve, arra alapozó és púdert téve még kellemes, kényelmes. ezért is utálom kisit a fényvédőket. Ami megmenti a dolgokat, az a Yamuna ásványi alapozója, mert ebbe a tömény napkrémben jól megtapa, elég jó lesz a fedése, de fullad meg alatt a viselője. Erre a fényvédőre alapozni rendes folyékony alakpozóval még egy hüvösebb napon is halál.
Az illatmentessége oké. Kiütést, ragyát , olyan apró sok fehéret sem okozott, ilyen szempontból nagyon jó.
Összefoglalóan, szerintem ez egy strand darab, de tuti, hogy a görög kánikulát is kibírja. Újrakenni kell, mert a nagy melegben ezt is minden mást, leizzadja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Milne

2014. július 22.

Mintákat kaptam belőle, és nagyon tetszik. Kellemes, könnyű krém, egyáltalán nem irritál, nem okoz pattanásokat, nem fénylik tőle a bőröm, és jól véd a nap ellen. Az illata nekem tetszik, de azért az illatmentest veszem majd meg (abból akartam mintát, csak nem tudtak adni sehol), az összetevői ugyanolyanok, csak az illatanyag hiányzik abból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

lianex

2014. június 7.

Mindig is érzékeny bőröm volt, de ezen a nyáron hiperérzékeny lettem a napra (is). Annyira, hogy egy pár perces, árnyékban elkövetett séta után kivörösödött az arcom, a karom, a dekoltázsom, és még a vörös bőrön kis piros pöttyök is voltak, hogy dizájnosabb legyen. :(

Az Uriage fényvédőket már ajánlották egyszer patikában, de akkor másik márka mellett döntöttem, most egy gyógyszerész ismét ezt ajánlotta, hát megvettem. Csak azért nem csillagos ötös, mert kevésbé tetszik az illata (legközelebb illatmentest veszek). Egyébként jól elkenhető, csak az első pillanatban fehér a krém, aztán eltűnik, nagyon minimálisan éreztem csak a bőrömön (mintha bármilyen krémet, testápolót használtam volna). Teszteltem élesben is, kb. fél órát bírok tűző napon piros folt/pötty nélkül, ami az én esetemben hatalmas dolog. Ennél többet még nem próbáltam, mert amilyen az én formám, napszúrást is kapnék. :p

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.