Uriage

Ár:   5099 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fényvédő krém, mely a csúcsteljesítményű szűrő komplexnek köszönhetően rendkívül erős védelmet nyújt az UVA/UVB sugarakkal szemben. Könnyen felvihető, azonnal, nyomtalanul beszívódik. Kiválóan tolerált, vízálló.

• A legmodernebb fejlesztésű szűrők tökéletes szinergiájának és a hatásukat erősítő fotostabilizáló emollienseknek köszönhetően a krém rendkívül erős védelmet biztosít a nap káros sugaraival szemben.
  • Az Uriage termálvíz, mely minden Bariésun termék alap összetevője, megerősíti a bőr barriert és védi a DNS-t az UV sugárzás káros hatásaitól.
  • Aquaspongin és Uriage termálvíz tartalma intenzív védelmet nyújt a napsugárzás bőrt kiszárító hatásával szemben.
  • Hipoallergén, nem mitesszerképző, illatanyagmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

454szallito

2022. április 26.

Termékminta miatt vettem meg, nekem nagyon bevált. Könnyen beivódik, nem lesz zsíros a bőrőm, szerettem használni, nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Puffancs007

2022. április 15.

5 ml-s termékmintát kaptam, mert nagyon érzékeny a bőrőm és szerettem volna kipróbálni; sajnos nagyon fehér a krém és nehézkes az eldolgozása, valamint egész nap olyan érzésem volt,mintha egy vastag réteg lenne az arcomon. Maradok a Vichy fényvédőjénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

jgrodi

2022. április 2.

Régóta kerestem már hasonló fényvédőt, ami nem pereg le az arcomról illetve lehet rá szépen sminkelni. Egyáltalán nem ragad és ami nekem még fontos volt a választásánál, hogy ne hagyjon fehér réteget. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

doriri

2022. március 20.

1x-2x használtam eddig, az állaga megfelelő arcra, talán csak nagyon picit érzem zsírosabbnak a bőröm utána. Eddig nem okozott irritációt, bízom benne hogy jó lesz, mert bőrgyógyász ajánlotta a zsíros-szeboreás bőrömre. Az illata nem szimpi viszont, olyan tipikus naptejes, mintha strandoláshoz kéne használni, de én akkor is felkenem ha csak boltba megyek.

Az octinoxate-tól kissé tartok, mert károsítja a korallokat, meg ösztrogén hatású összetevő lehet, legalábbis a krémmánia szerint.

UPDATE: Hosszútávú használatnál tocsogóan zsíros fejem lett tőle, illetve pirosas irritáló hatása is volt. Maradok a gyengédebb fizikai fényvédőnél, de ha valakinek bírja a bőre akkor ez is jó lehet. Talán nyáron elhasználom még ami maradt benne, mert még mindig jobb egy kis irritáció, mint leégni, ha nagyon erős napra megyek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

tinkaa_12

2022. február 17.

Sajnos nem vált be. Nem szívta a bőröm, ragacsos hatású maradt. Persze ez még hagyján, de a szemem iszonyúan fájt tőle, nem bírtam egy fél napig sem elviselni az arcomon emiatt, pedig többször is próbálkoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

szgyvr

2022. február 10.

Jól beszivódik, nem bántja a rosaceára hajlamos bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 10.

Jól beszivódik, nem bántja a rosaceára hajlamos bőrömet.

Jazmin01

2022. január 8.

Testes, enyhén rózsaszínes krém. Elég gyorsan beszívódik, hagy egy egy enyhe fényt az arcomon, de nem kényelmetlen és egy kis púderrel korrigálható. Nap közben átfénylik az arcom, de az fényvédő néljül is, és bármi mással is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Pip_

2021. november 11.

Az zsíros bőrre ajánlott fluid verziót használtam eddig a márkától, de így az ősz beköszöntével ez is hiánycikk lett, így erre esett a választásom, és bevallom őszintén nem érzek különbséget, sőt ez illatanyagmentes, amiatt kényelmesebb viselet számomra. A zöld verzióra csak 4 csillagot adtam, mert a matt hatás néhol elmaradt, ez viszont nem ígéri, de ugyanazt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Lulimuli

2021. november 3.

Sok éve csak ezt a fényvédőt használom. Minden téren tökéletes. Nem okozott bőrproblémát, észrevétlen a viselete, könnyű textúra, illatmentes, es teszi a dolgát. Ami meg egy plusz pont, hogy jól lehet rá sminkelni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

n.niki

2021. október 16.

Elég sűrű állaga van, nem vagyok fehér tőle, viszont sajna kissé zsíros érzetet hagy maga után az én bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.