Uriage

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• ​​​​​​SPF 50+ rendkívül erős védelem, világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén.
  • Ajánlott pigmentfoltok és a gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen.
  • Véd a napsugárzás okozta idő elötti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodással szemben.
  • Testre és arcra, Azonnal beszívódik, nem ragad.
  • Oktokrilén, -parabén, -és illatanyag mentes, hipoallergén.

Benedetta88

2020. június 1.

Éppen most rendeltem újra, annyira nagy kedvenc lett. Párommal szabadidős tevékenységből kifolyólag sokat vagyunk vízparton, mind hobbi, mind verseny szinten és hát ez napi több óra napon tartózkodást jelent, ebbe beleértve pont a legkritikusabb időszakot is. Ebből kifolyólag nélkülözhetetlen, hogy magas faktorszámmal védjük magunkat, még úgyis, hogy nem tejfehér vagy szeplős a bőrünk. Könnyen barnulósak vagyunk, de sajnos többször égtünk már le, nekem pedig pár szeplőm is lett. Nagyon könnyed állaga van, könnyen eldolgozható, hamar felszívódik. Egy teljes héten keresztül mindennap napi 9-10 órát a vízparton tartózkodva védett meg minket a leégéstől (hozzáteszem újrakenni a nap folyamán nem állt módunkban) Gyönyörű szép barnaságra tettünk szert az 50 faktorral is!! Akkor bizonyított, így minden verseny szezonra újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Abszolút fehér és érzékeny bőrűként ezt használtam nyaraláskor és abszolút meg vagyok elégedve vele. Könnyen kenhető, kevés kell belőle, nagyon szépen lehet barnulni vele, egyszer sem égtem le (nyilván mértékkel napozva). Hétköznap erős napsütésben az arcra való változatát használom rendszeresebben és az is kiváló. Az Uriage termékekben eddig még nem csalódtam, bár nem a legolcsóbbak ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

KiAn

2019. július 22.

Nagyon jól hozza amit ígér. Egyáltalán nem égtem a használata mellett a nyaraláson. A hivatalos ajánlásában az van, hogy 2 óránként újra kenni kell, ami én meg is tettem. Lágy textúrájú amit könnyű eloszlatni a bőrön. Egész testre és arcra is használtam. Igen az ára kicsit sok, de semmilyen olcsóbb gagyit nem vagyok hajlandó magamra kenni ami nem is véd. Egyetlen egy negatívuma, hogy a fürdőruhát a fehér mintánál halvány sárgára színezte el. Viszont ki lehetett mosni. Ennek ellenére is 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Juliette Cavill

2019. június 18.

A testemre használom fényvédőként már második éve, és eddig ez jött be a legjobban. Nem égtem le sosem, és nem hagyott ragacsos érzetet. Drogériában vannak olcsóbb termékek SPF 50ben, azokat nem próbáltam még, de a flakon nekem teljesen elég volt a szezonra, sokáig tudom használni, így a minősége miatt megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

edusi

2018. október 24.

A 5 éves kisfiamra vettem, nem égett le egyáltalán naponta többször bekentem vele, ennek ellenére szépen barnult a bőre.Minden fürdés után érdemes újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

noriri

2018. szeptember 8.

Tényleg nagyon csillog. Ezt használtam egész tavaly nyáron és minden nap mióta meg van használom arcon. Az viszont elképesztő, hogy másfél év alatt is csak a háromnegyedét tudtam elhasználni. 12 hónapig javasolt használni, így sajnos egy keveset ki kell dobnom. A szórófeje egyébként nem porlaszt, kifújva fehéres/narancsos színe van, de ez nem látszik eloszlatás után. Nem égtem le vele a strandon sem.

Szerk.: újra már a hasonló kinézetű, illatmentes, uriage arcra való 50 faktoros krémet vettem, ami éppen ugyanolyan narancssárgás és a szaguk is megegyezik. Ennek az állaga viszont picit másabb és nem is csillog annyira. Igaz az 50 ml és majdnem ugyanannyiba kerül, mint ez a nagy kiszerelés, de ha valaki csak arcra valót keresne, szerintem megéri inkább azt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Preciosa

2018. július 2.

Nagyon tetszik az állaga, mert hidratál, de nem ragacsos, viszont könnyen oszlatható, szép, pont jó bőrfényt ad. Városban mászkáláshoz használom karra, kézfejre, nyakra, ahol kilóg a ruhából. Napozáshoz nem tudom milyen, mert nem nagyon szoktam napozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Cseniko

2018. április 1.

Sajnos nem vált be. Többszöri újra felvitel mellett is lepirult a bőröm (és a páromé is). Másik márka 30+ faktorosa lényegesen jobban teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Vikcsu98

2017. november 6.

Az összetevői miatt vettem meg, mivel már régóta kerestem egy parfüm és alkohol mentes naptejet. Arcra nekem nem vált be nagyon zsíros érzetet hagyott maga után viszont testre nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

ditke838

2017. november 2.

Működött nyáron, bár 3x-4x újrakentem a vízparton, így nem égtem csak le. Amikor csak 1x indulás előtt kentem be magam és elmentem kirándulni, akkor simán leégtem.

Valóban beszívódik, nem hagy nyomot.
Védelmi skálán UVA/UVB tekintetében elég jó.

Én a gyerek változatot vettem ami nincs fent KM-en, de kb. mindegy: ugyanazok PONTOSAN az összetevők. WTF..

Drága, és pont az szerepel a legelején az INCI-nek, aminek a legvégén kellene vagy egyáltalán nem kellene bele pl. Octinoxate. Ennyi erővel vehetnék Garnier fényvédőt Octocrylene-el,a két összetevő hatásukban, negatívumaikban kb. tesók. Az ösztrogén-hisztériából tanulva igazán lehetne helyettesíteni ezt az összetevőt. Elég sok anyagból tudnak a fényvédő-kutyulók már gazdálkodni. Főleg ennyi pénzért.

Ja, de azt van arc odaírni, hogy Oktokrilén mentes. LOL

No nem baj, legközelebbi vásárlásnál méééég okosabban választok, nem csap be a 20%-os kedvezmény. Egyébként próbáltam volna kerülni az Octocrylene/Octinoxate összetevőket, de becsapódtam, mert az összetevő kémiai neve volt feltüntetve a dobozon "Ethylhexyl methoxycinnamate"... Gondoltam én KM-en a felnőtt verziót bújva, biztos ez gyerek, ebben más van, mint a felnőttben... (Haha). De ugyebár nem vagyok kémikus, és nem álltam neki ott helyben a research-nek, csak utólag okos az ember (megtanultam mik azon a cinnamátok, juhú).

A sok INCI bújóra gondolva okosan kerülik az ismert elnevezéseket a dobozon. Köszi.

Persze nem haltam bele, meg az én hibám, meg végül is egészen védett, de az ára miatt így is sírtam, főleg amikor felfedeztem, hol hibáztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Valóban beszívódik, nem hagy nyomot.
Védelmi skálán UVA/UVB tekintetében elég jó.

Ja, de azt van arc odaírni, hogy Oktokrilén mentes. LOL

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.