Uriage

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MViki9, Módosítva: 2022. április 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2022-ben megújult változat!

Rendkívül erős UVB, UVA és KÉK FÉNY elleni védelem. Könnyű, illatmentes textúra, a bőrön láthatatlan, nem ragad. Arcra/testre, érzékeny bőrre is. Vízálló. Nem irritálja a szemet. Kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és antioxidánsokban. Tudományosan bizonyítottan megerősíti a bőr barriert, hidratálja, nyugtatja és védi a bőrt. Új formulája tiszteledben tartja a korall ökoszisztémát és a planktonokat.

Ár: 5000 Ft , Eladó: MViki9
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost
Ár: 5000 Ft, csere is lehetséges , Eladó: jrknypetra
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PolarFox

2022. szeptember 16.

Mindent tud, amit ígér, egy kivételével, hogy láthatatlan. Sajnos fehér nyomot hagy a bőrön és a tárgyakon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

barbonca

2022. szeptember 9.

Semmi bűzös naptej szag. Futáshoz használtam idén főleg, kar-nyak-váll-lábszár + alkalmanként hétköznap lábfejre is. Erősen izzadva sem tocsogtam a ragacsban. Picit talán fehéres volt az izzadság, de abszolut nem feltűnően vagy zavaróan. És egyszer sem égtem le, pedig világos, szeplősödésre hajlamos bőröm van. Mondjuk színem sem lett, de nem bánom.
Harmadik flakonnal veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

Harmadik flakonnal veszem.

Rose23

2022. augusztus 20.

Bevált, nem égtem le vele. Strandos napon, amikor sminket nem tettem fel, az arcomra is ezt használtam, és az érzékeny bőrömnek semmilyen irritációt nem okozott. Alapvetően zsíros krém, ezért meg se próbálnék sminkelni rá, de nem is arra való :)
Nem olcsó, de tényleg tud, nekem ez a lényeg, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

Nem olcsó, de tényleg tud, nekem ez a lényeg, úgyhogy 5 csillag.

blange

2022. július 3.

Úgy látom, ez már új kiadás, mindenesetre nálam nagy kedvenc lett! Fehér színű, de a bőrre szépen illeszkedik testre (világos bőröm van), kicsit fröcsköl ugyan a pumpás fej, de én a tenyerembe szoktam nyomni. Nekem gyorsan beivódik és nem hagy ragacsos, kellemetlen érzetet maga után és tényleg illatmentes. Kevés is elég belőle, és eddig nem égtem le vele (pedig ezen a héten közel 40°C-ok vannak), egyelőre újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.