Uriage

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• ​​​​​​SPF 50+ rendkívül erős védelem, világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén.
  • Ajánlott pigmentfoltok és a gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen.
  • Véd a napsugárzás okozta idő elötti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodással szemben.
  • Testre és arcra, Azonnal beszívódik, nem ragad.
  • Oktokrilén, -parabén, -és illatanyag mentes, hipoallergén.

hdori23

2021. május 30.

update: sajnos arcra nem vált be, annyira csípte a szemem és könnyezett tőle ..testre viszont tökéletes még mindig

Tavaly már ezt használtam de kizárólag testre. Habár van csak arcra való fényvédőm ( jelenleg a Yadah ) de kipróbáltam oda is. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet ami nekem az egyik legfontosabb. A 200 ml lassan fogy félek hogy hamarabb lejárna az ideje mint hogy a flakon felénél járok így tovább kísérletezek vele hogyan tudok rá jól sminkelni, ha beválik biztos hogy az arcomra is fogom a nagy melegben haszálni. Én mindenképpen ajánlom, mert az árához képest nagy mennyiség és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

AstraNauta

2021. április 17.

Ismét nem csalódtam az Uriage-ban. Mindenképpen octocrylene és illatmentes fényvédőt akartam. Arcra is tökéletes, oda mindig használom, még hidegben is. Kicsit fénylik, de 10 perc múlva, ahogy beszívódik már el is tűnik. Matt nem lesz, de az a pici fény még tetszik is. Maradok ennél, nem is kísérletezem tovább mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

i.napcsi

2021. február 28.

Tengerparti nyaraláshoz évek óta csak ezt használom,még soha nem volt vele gondom:arcra is kenhető nem komedogén,de utcára nem ezt használom a fejemre hanem a 100 as hipoallergén verziót,a szeplős fényérzékeny arcomra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. február 28.

A gyerekeknek szánt verzióját használom tavasztól, arcra is, mert számomra biztonságérzetet nyújt az SPF50-nel és a káros anyagoktól mentes összetevőivel. Könnyen eloszlatható, nem hagy fehér foltot, picit fénylik, de ez engem azért nem zavar, mert alapozó kerül még rá. Nagyon kis enyhe sárgabarack színe van, és illatanyagmentessége ellenére van egy nagyon enyhe "napozószer" illata.
Évek óta használom, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 28.

Évek óta használom, szeretem.

lilaszilva

2020. szeptember 17.

Idén nyáron ezt választottam a családnak. Nem bántam meg. Hozza a megszokott Uriage minőséget, tetszik a spray adagoló rajta, viszont az nem, hogy az átlátszó kupakja többször majdnem elveszett, talán egy tekerős, csavarós megoldással ki lehetne ezt küszöbölni. De maximum ennyi kifogást találok rajta. Szépen oszlik el a bőrön, viszonylag hamar beszívódik, arcra is meglepően kellemes a viselete és (nálunk legalább is) egy flakon egy teljes szezonig kitart. Imádom, hogy illatmentes és maximális védelmet nyújt, meg sem barnultunk vele. Ok, drágább, mint a drogériás társai de a napvédelmen véleményem szerint nem szabad spórolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Benedetta88

2020. június 1.

Éppen most rendeltem újra, annyira nagy kedvenc lett. Párommal szabadidős tevékenységből kifolyólag sokat vagyunk vízparton, mind hobbi, mind verseny szinten és hát ez napi több óra napon tartózkodást jelent, ebbe beleértve pont a legkritikusabb időszakot is. Ebből kifolyólag nélkülözhetetlen, hogy magas faktorszámmal védjük magunkat, még úgyis, hogy nem tejfehér vagy szeplős a bőrünk. Könnyen barnulósak vagyunk, de sajnos többször égtünk már le, nekem pedig pár szeplőm is lett. Nagyon könnyed állaga van, könnyen eldolgozható, hamar felszívódik. Egy teljes héten keresztül mindennap napi 9-10 órát a vízparton tartózkodva védett meg minket a leégéstől (hozzáteszem újrakenni a nap folyamán nem állt módunkban) Gyönyörű szép barnaságra tettünk szert az 50 faktorral is!! Akkor bizonyított, így minden verseny szezonra újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Abszolút fehér és érzékeny bőrűként ezt használtam nyaraláskor és abszolút meg vagyok elégedve vele. Könnyen kenhető, kevés kell belőle, nagyon szépen lehet barnulni vele, egyszer sem égtem le (nyilván mértékkel napozva). Hétköznap erős napsütésben az arcra való változatát használom rendszeresebben és az is kiváló. Az Uriage termékekben eddig még nem csalódtam, bár nem a legolcsóbbak ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

KiAn

2019. július 22.

Nagyon jól hozza amit ígér. Egyáltalán nem égtem a használata mellett a nyaraláson. A hivatalos ajánlásában az van, hogy 2 óránként újra kenni kell, ami én meg is tettem. Lágy textúrájú amit könnyű eloszlatni a bőrön. Egész testre és arcra is használtam. Igen az ára kicsit sok, de semmilyen olcsóbb gagyit nem vagyok hajlandó magamra kenni ami nem is véd. Egyetlen egy negatívuma, hogy a fürdőruhát a fehér mintánál halvány sárgára színezte el. Viszont ki lehetett mosni. Ennek ellenére is 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Juliette Cavill

2019. június 18.

A testemre használom fényvédőként már második éve, és eddig ez jött be a legjobban. Nem égtem le sosem, és nem hagyott ragacsos érzetet. Drogériában vannak olcsóbb termékek SPF 50ben, azokat nem próbáltam még, de a flakon nekem teljesen elég volt a szezonra, sokáig tudom használni, így a minősége miatt megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

edusi

2018. október 24.

A 5 éves kisfiamra vettem, nem égett le egyáltalán naponta többször bekentem vele, ennek ellenére szépen barnult a bőre.Minden fürdés után érdemes újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Trehalose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.