Uriage

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Csúcsteljesítményű védelem gyermekek érzékeny bőrére, 1 éves kortól. Arcra és testre. Erősen vízálló, homokozásálló. 0% Octocrylene, 0% Paraben, 0% illat.

Mint minden Uriage fényvédő, a gyerek tej is magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

A BARIÉSUN az Uriage fényvédő termékcsaládja, melyet úgy fejlesztettek ki, hogy garantálja a maximális biztonságot és kiváló toleranciát a legérzékenyebb bőrtípusok számára is.  A fotostabil, széles spektrumú UVA / UVB szűrőrendszerrel, EU ajánlást meghaladó ultra UVA védelemmel rendelkező termékek különlegesen, két szinten védik a sejteket:

• Szabadalmaztatott Aquaspongin® komplex tartalma véd az UV sugárzás okozta vízvesztéstől.
  • Antioxidáns pajzsot hoz létre, mely véd az UV sugárzás sejtkárosító hatásától.

boczagica

2016. augusztus 29.

Nagyon jó kis termék. Egészségkártyára vásárolható, azért vettem a másik -mineral- helyett. Jól beszívódik. Lehet rá sminkelni. De ez a fő problémám is.Felsültem vele.Lett néhány pigment foltom, mivel hámlasztót is használtam. De ez nem a termék hibája. Ez egy kémiai fényvédő. Legalább 15 perccel előbb fel kell kenni hogy a szabadba megyünk, és 2 óránként újra kenni. Mivel sminkelek, ez nekem így nem az igazi. De strandoláshoz tokéletes.És babáknak készült elsősorban.De arra hogy a kezem védve legyen pl. tokéletes. Pont azért mert jól felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

laural

2016. augusztus 11.

Szuper fényvédő, gyerekre, felnőttre, arcra, testre. Arcra használva picit fénylik, de nem vészes, sminkelni is könnyen lehet rá, nem morzsolódik, nem hófehér. A legnagyobb melegben ásványi púder alapozóval használom (ilyenkor nagyon zsíros a bőröm). Szuperül véd, a pigmentfoltjaim egyáltalán nem sötétedtek, sőt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Freegine77

2016. július 22.

A legjobb naptej nekem és gyermekem számára is. Azonnal hatékony, napallergiám nem jött ki kis mértékben sem, kisfiam (3,5 éves) bőrét tökéletesen fedi. Tudom, nem olcsó, de sokkal jobban megéri az összes neves és hétköznapi márkával szemben. Gyermekünk bőrét feltétlen védjük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

manamana

2016. június 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Másfél éves kislányomnak vettem, akit nem egyszerű bekenni mert állandóan izeg-mozog. Ez a krém viszont nagyon hamar beszívódik ahhoz képest, hogy 50 faktoros és a nap ellen is jól véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. április 10.

Pindurka és Zsófi84 véleményével, és a többiekével is egyetértve, és azokat örömmel hasznosítva a megvásárláshoz, csak dicsérni tudom. Finom, kellemes, a megszokott Uriage minőségben, illatmentesen, ha úgy tetszik, fél áron. Bizonyára jól fog a nagy UV sugárzásos nyári napokban is védeni. Az külön megnyugvás, hogy a régebben általam kiszemelt, ám nehezen és drágán elérhető Avenehez hasonlítja egy Avene rajongó. :-)
Nekem nyárra nem kell feltétlenül egy napvédő arckrémbe a koromnak megfelelő gazdag, ráncellenes, stb. összetevő. Azt megoldom az alá kent hidratáló és nappali krémekkel. Az kell, hogy alá tudjam kenni a saját arckrémemet, hogy jól védjen a nap káros hatása ellen, és a többi, ismert kritériumnak megfeleljen: ne legyen fehér, zsíros, fölé tudjak kenni BB krémet vagy mást, stb. Hát, ez szuper, így, ahogy van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 10.

Makk Zsuzsó

2016. április 10.

Nekem is csak egy mintám van, de abszolut meggyőzött. Ha kifogyok a jelenlegi fényvédőimből, biztos ezt fogom venni.
Nagyon könnyű állagú, kellemes krém, erősen hidratál és puhítja a bőrt. Selymes tapintásúvá teszi, lehet rá sminkelni. Talán még a régi nagy kedvenc, patikákban már nem kapható Avene fluidhoz hasonlít a legjobban, csak ez még a tetejébe illatmentes is, és nagyobb mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Babooca

2015. október 22.

Mintám van belőle, ritkán használom, mert félek, hogy hamar elfogy. Eszméletlenül kellemes volt a használata nyáron, a sminket megtartotta. A 40 fokban néha zsírosodott tőle a bőröm, de olyankor mindentől. Szerintem ha elfogy a sima Bariésun akkor ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

zsófi84

2015. augusztus 24.

Nagyon jónak tartom arcra. Eddig kifejezetten az arcra való fényvédőjüket használtam, ami szintén szuper, és őszintén szólva nem érzem a különbséget a kettő között. Vagyis de. Ebből annyiba kerül 100 ml, mint abból 50. Pacsi az illatmentességért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Fincsodrett

2015. augusztus 22.

meg vagyok vele elégedve, jól működik, tényleg vhogy szebb bőrképet ad. nekem kicsit dolgozni kell az eldolgozásán, de nem vészes. jó ötlet az antioxidáns-tartalom. a 40 fokos napokon meg sem mozdult, örülök, hogy megvettem, ráadásul akció volt, két termék közül az egyik féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

nagyorsolya78

2015. július 11.

Kellemes vislet, nem csillog zsírosan. Sminknek remek bázis. Bár nem színezett, mégis valahogy szebb bőrképet ad. Testre nem pazarlom, arcra remek választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.