Uriage

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

A Bariésun Mineral krém 50+ faktoros fényvédő krém kizárólag fizikai szűrőket tartalmaz, ezért 1 éves kor alatt is alkalmazható. Finoman kenhető, nem ragad. Vízálló, homokozásálló. 0% Octocrylene, 0% Paraben, 0% illat.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

A BARIÉSUN az Uriage fényvédő termékcsaládja, melyet úgy fejlesztettek ki, hogy garantálja a maximális biztonságot és kiváló toleranciát a legérzékenyebb bőrtípusok számára is.  A fotostabil, széles spektrumú UVA / UVB szűrőrendszerrel, EU ajánlást meghaladó ultra UVA védelemmel rendelkező termékek különlegesen, két szinten védik a sejteket:

• Szabadalmaztatott Aquaspongin® komplex tartalma véd az UV sugárzás okozta vízvesztéstől.
  • Antioxidáns pajzsot hoz létre, mely véd az UV sugárzás sejtkárosító hatásától

Minden fényvédő magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló.

Ár: 4.000 , Eladó: vviki95
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Harta, fizetés: előre utalás, postán maradó

Orsi 1234

2016. július 31.

Fehérbőrű kisbabámra ezt használom arcra, testre tavasz óta. Eloszlatni kicsit nehéz, de pl könnyebb mint a dm babylove hasonló fényvédőjét. Akár annyira el lehet kenni, hogy ne maradjon fehér réteg. Kisfiam nem égett le:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 31.

zimmbo

2016. július 27.

Nehezen eloszlatható "vakoló anyag", de atombiztos! Gyerekre csak ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Nehezen eloszlatható "vakoló anyag", de atombiztos! Gyerekre csak ezt!

ViktoriaVrd

2016. július 25.

őszinte leszek, a tököm tele van már a tökéletes fényvédő megtalálásával. érzékeny bőröm miatt csak is fizikai, illat- és alkoholmentes jöhet szóba, és ezeknek a kritériumoknak egyébként alapból tökéletesen megfelel az innisfree minimum sun cream-je, ami spf 25-ös, csakhogy nyáron sokat rohangálok, szabad levegőn dolgozom, nem akartam kockáztatni. ezt vettem meg, mert ez 50-es, de messze nem tökéletes. iszonyatosan izzadós vagyok sajnos, cseppekben folyik a homlokomon a verejték, és persze fehérlik alatta a fényvédő... a munkatársaim gyakran jegyzik meg, de hát ez van. nehezen szívódik be, nagyon sűrű, nagyon fehér, de inkább ez, mint tíz év múlva a bőrrák meg a ráncok.
ami a hatását illeti: nem égek le vele, bár rendes adagot kenek nap elején a sminkem alá, nem spórolok vele. szerintem így is ki fogja húzni egy jó darabig, a melegek végéig legalábbis biztosan, utána szeretnék visszatérni a könnyedebb innisfree-hez, amíg azt ki nem vonják, jee.
3,5-öt adnék szívem szerint, de görbüljön felfelé, mert tudom, hogy nehéz engem boldoggá tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

hessviky666

2016. július 20.

Sokat kerestem a megfelelő fényvédő krémet,amely fizikai fényvédő tulajdonságú, magas faktorszámú, valamint azért nincsen színültig vegyszerekkel, de könnyen hozzájutok. Végül ez lett a választott, nagyban hozzájárultak ismét döntésemhez az itteni tapasztalatok. Lássuk is az én tapasztalataimat:
-megfelelő kiszerelés, elhasználható adag
-el lehet dolgozni megfelelően a sűrű állaga ellenére, azonban kell felkenés után egy 30 percet várni, mielött vízbe mennénk, mert különben lilás festékként ül ki a bőrre
-remek a fényvédő képessége, nem égtem le mellette
-sajnos rettenetesen nehéz levakarni a nap végén, én 3x szappanoztam, de még így is maradt rajtam
-és akkor csak most jöttem rá, hogy a gondos válogatásom ellenére még ez sem tökéletes, mert NANO titanium-dioxidot tartalmaz, ami állítólag ilyen-olyan rákkeltő. Szerintem a levegő is az manapság, de nagyon nehéz minden szempontból megfelelő kozmetikumokat találni, ezért én ezzel nem kívánnék foglalkozni. Összességében érdemes rászánni a pénzt, jó termék a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

-megfelelő kiszerelés, elhasználható adag
-remek a fényvédő képessége, nem égtem le mellette

Sancsa

2016. július 13.

Sűrű, nehéz krém, melyet nehéz szépen elkenni. Fizikai fényvédős, kifejezetten ilyen szerettem volna 1 éves kisfiamnak, de a férjem és én is ezt használjuk (mi kevésbé vagyunk hiúak a fehér foltokra :) ). Illata nincs vagy egyáltalán nem kihívó, ára miatt érdemes akciót nézni. Fizikai jellege miatt napjában érdemes többször felkenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Prnr

2016. június 25.

Mindenképpen fizikai fényvédőt szerettem volna, így erre esett a választásom. A használatával valóban nem égett le a bőröm, sőt mintha még az arcbőrömet is kicsit szebbé varázsolta volna, viszont fehér réteget hagy maga után. Fényvédőből nem kellene spórolni, de ha sokat teszek fel, nagyon fehér tőle az arcom, ami viszont már szerintem vállalhatatlan, ha kevesebbet rakok pedig gondolom nem fejti ki maximálisan a hatását. Mindenesetre az utóbbinál maradtam, az arcom így sem égett le, szóval szerintem nem rossz termék. A későbbiekben viszont még próbálkozni fogok más termékekkel, mert nem az igazi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

viola78.varga

2016. május 31.

Kb.egy hónapja használom reggeli hidratálás után.Kicsit sűrű az állaga nehéz eldolgozni,de szerencsére nagyon hamar felszívja az arcom.Alapozót még nem használtam fölé azt nem tudom milyen,de a bb.krém az működik.Nagyon szépen eloszlik rajta nem fényesedik át.Sportolás közben is használom,nem égtem le vele egyszer sem,szeretem használni futás közben.Kislányomnak nem vált be,mert egyszerűen nem bírja kivárni amíg felkenem olyan sűrű az állaga!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Heloise

2016. május 30.

Lehet, hogy kezdő fényvédősként velem van a baj, de nem hiszem hogy ennyire béna lennék. Merthogy nekem sehogy sem jó ez a krém..Csak akkor ha otthon ülök mondjuk a napfényes kertben smink nélkül. Merthogy sminkkel nekem sehogy sem kompatibilis. Pedig tényleg mindenhogy próbáltam már. A fehér bőröm miatt nekem kifejezetten tetszik, hogy hófehér felkenéskor, még várni is szoktam vele hogy picit beszívja a bőröm. Aztán próbálok rámenni az alapozóval. Ecsettel, ujjbeggyel, lapogatva, beledolgozva... Csúszik, siklik, mászik rajta... Próbáltam már sűrűbb és folyósabb alapozókkal, BB krémmel... de a végeredmény.... Háááát..... És itt most nemcsak az a gond hogy fényesedik... Ha nem fixálom púderrel vagy kukoricakeményítővel akkor is randa, mert a pórusokon átütnek a fehér "pöttyök" és nap végére az egész arcom foltos lesz... Mesterséges fénynél még azt mondom nem feltűnő annyira, de nappali fénynél tényleg vállalhatatlan. Anyukám egyszer meg is kérdezte, hogy mi van a számmal, mert evés után a rúzs feletti rész egyszerűen körben a szám pereménél végig lemált, és úgy nézett ki mikor Joker arcát leönti Vicky Vale azzal a váza vízzel...Visszasírom az időket amikor csak a jó öreg nappali krém és alapozó kombó volt, annyira szép egységes (fotózásra kész) hatása volt.. Kérdezem én miért nincs 40-50 faktoros alapozó? Vagy ha van, hol lehet beszerzni? (Sajnos a koreai BB-k 42 SPF-el sok pattanást csinálnak)

Update: találtam egy köztes megoldást, amivel egész jól használható. A Garnier nagyon folyós BB krémemmel mixelem össze a kézfejemen, és így egyszerre kerül az arcbőrre. Nincs maszatolás, foltok, és mire a smink többi részével végzek a fénylés is alábbhagy, csak kis púderrel kell fixálni és már kész is. A korábbi problémák így a nap folyamán sem jönnek elő, úgyhogy mindenképp felpontozom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Lotheg

2016. április 10.

Hűha, hát nem is tudom, nem akarom nagyon lepontozni, mert a maga nemében szerintem remek termék. Sajnos féltem hogy ez lesz belőle. hogy az én kombinált bőrömnek túl sok lesz egyszerűen, tavaly nyáron matt fényvédőt használtam, a jót pedig könnyű megszokni. A 200 ml-es Uriage fényvédőm pedig elfogyott, gondoltam újítok valamit, olyasmit akartam, amit nem kell esetleg 2 óránként újrakenni, ha mégis akkor sem az van hogy le kell törölni a púderalapozót meg minden és újrakezdeni. Mivel ásványi szűrős nem szívódik fel így, ha nem izzadom le akkor azért tovább kéne tartson egy kémiai fényvédőnél. Viszont nekem rettentő zsíros, szóval emiatt muszáj levonnom. És louhooz hasonlóan vagyok a dologgal mikor felkenem és valahogy próbálom a fehér izét eloszlatni az arcomon, bár meglepően jól bele tudom dolgozni a fehérséget, mondjuk én kb a fallal egybe olvadok olyan fehér vagyok szóval lehet ezért is könnyű a dolgom ilyen szinten, azzal szerencsére nincs bajom. Egyenlőre én transzparens púderrel mattítom (jó sok kell hozzá), így együtt egész jól egységesítik a bőröm, viszont, amitől mostanság elszoktam hogy gyorsan kifényesedik. És sajnos ami miatt gondoltam hogy esetleg mégis jó lehet, hát nem hiszem hogy alkalmas lesz ugyanis kicsit hozzáérek és fehér lesz a kezem vagy akármi más. Következő áldozatom a színezett fényvédője, ami színben szerencsére jó világos és passzolnia kell hozzám, ezt meg addig használgatom, illetve még meglátom. Mindenesetre száraz érzékeny bőrűeknek biztosan jó kis fényvédő :) Viszont zsíros, kombináltra nem igazán ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

lou

2016. március 24.

Húú... Mikor felkenem, mindig megfogalmazódik bennem a kérdés: megéri huszonévesen fényvédővel elcsúfítani, bezsírosítani, természetellenessé tenni a bőrünk azért, hogy 20 év múlva ne legyünk ráncosak? Nagyon nem jött be, képtelen vagyok használni utcára. Csak napozásnál a kerítésen belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.