Uriage

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

A Bariésun Mineral krém 50+ faktoros fényvédő krém kizárólag fizikai szűrőket tartalmaz, ezért 1 éves kor alatt is alkalmazható. Finoman kenhető, nem ragad. Vízálló, homokozásálló. 0% Octocrylene, 0% Paraben, 0% illat.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

A BARIÉSUN az Uriage fényvédő termékcsaládja, melyet úgy fejlesztettek ki, hogy garantálja a maximális biztonságot és kiváló toleranciát a legérzékenyebb bőrtípusok számára is.  A fotostabil, széles spektrumú UVA / UVB szűrőrendszerrel, EU ajánlást meghaladó ultra UVA védelemmel rendelkező termékek különlegesen, két szinten védik a sejteket:

• Szabadalmaztatott Aquaspongin® komplex tartalma véd az UV sugárzás okozta vízvesztéstől.
  • Antioxidáns pajzsot hoz létre, mely véd az UV sugárzás sejtkárosító hatásától

Minden fényvédő magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló.

Ár: 4.000 , Eladó: vviki95
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Harta, fizetés: előre utalás, postán maradó

cila1928

2016. március 18.

Probaltam tenyleg nagyon megszeretni ezt a fenyvedot, de nem sikerult. Zsiros borre egyaltalan nem ajanlom, nagyon nehez erzetet hagy maga utan. En PC olcsobb alternativajakent vettem de ossze sem hasonlithato a ket fenyvedo szoval marad a PC. Esetleg nyaralasra vagy testre tudom ajanlani. Feheriteni pedig feherit, nagyon is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Kardvirág

2016. március 10.

Nagyon sokat gondolkodtam rajta mit írjak róla. Elhasználtam egy tubussal, fél évig elég volt úgy, hogy csak az arcomra használtam. Tehát nagyon megéri az árát. Viszont fehér réteget hagy maga után, így smink nélkül önmagában, emberek közé nem ajánlanám. Nekem nagyon fehér bőröm van, de még azon is meglátszott. Próbáltam a PC hosszú nevű színezett hidratálójával keverve, úgy nagyjából vállalható volt. Egyébként egy sűrű, tartalmas, zsíros krém, zsíros bőrűeknek nem ajánlanám. Száraz bőrre jó, de furcsa módon önmagában picit szárít. Nem lehet elhagyni alóla a hidratálót. Egyszóval azt hiszem ez egy jó fényvédő, újra is fogom venni, de nem arcra fogom használni, hanem testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

missdyke

2016. február 20.

Elég sűrű krém de akinek tényleg érzékeny a bőre csak fizikai fényvédőt használhat mint én. Nehezen szívódik fel és fehér réteget is hagyott a bőrömön ezért kicsit hanyagoltam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

svekits

2015. november 4.

update:
Felkenés után szeretek várni legalább fél órát, mielőtt sminkelek, addigra biztosan beszívódik. Reggelente nyilván nincs ennyi idő, de általában ezt felkenem, és utána állok neki kávét főzni, reggelizni, fogat mosni, és csak azután sminkelek. Rögtön rá nem olyan szép a smink, illetve átfénylik, ragacsos lesz az alapozó (van egy nagyon enyhe zsíros utóérzete a krémnek), szóval érdemes várni legalább 15 percet a sminkeléssel, de aki tud, az többet is. Emiatt én nem vonok le tőle pontot, nagyon szeretem ettől függetlenül.

--------------------------
A Clinique fényvédőmet akartam olcsóbbra cserélni és ezt néztem ki. Nagyon sűrű krém, kicsit nehéz elkenni, de nem lehetetlen, pár perc után a fehér szín is felszívódik és lehet rá sminkelni. Puha lesz tőle a bőröm, ami mondjuk érthető a benne lévő E- és C-vitaminoknak köszönhetően csak az előző fényvédőm után furcsa egy kicsit.Miután beszívódott is van egy enyhe fénye, de nem zavaró, könnyen mattítható púderral, ha arra van igény. Ezt bátrabban kenem a nyakamra, vállamra, mint az előzőt, mivel jóval olcsóbb és nagyobb a kiszerelés is.Még kíséretezgetek vele, csak pár napja használom, de egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

update:

--------------------------

Csicseri

2015. október 29.

Nagyon szeretem, én ezt használom télen nyáron, szóval mindig. Valóban nehéz felkenni, de munkával teljesen jó eldolgozható. Van egy egészséges enyhe selyemfénye, de púderrel mattítható. Nem irritál, nem csíp, a szemem környékére is ezt kenem. Nekem valahogy a bőröm is szebb tőle, mintha lenne valamilyen bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

szabonena

Korcsoport: >54
2015. október 23.

Meg vagyok vele elégedve, pici kell belőle, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 23.

Meg vagyok vele elégedve, pici kell belőle, nekem bevált.

Orsi86

2015. október 9.

Remek krém, bár az elején kissé vegyes volt a viszonyunk, mert nehéz volt elkenni és nagyon fehérre meszelt. Most már viszont mindennap használom, a bőröm sokkal jobb tőle, szerintem a gyulladáscsökkentő hatása miatt. Nagyon sokat nem tudok kenni, így az elvi mennyiséget biztos nem, de kicsit kevesebbel remekül működik. Nagyon napos idő után kezdtem használni MsTindigo blogja miatt, és hámlasztani is azután kezdtem így a fényvédő hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni még, de foltokat nem tapasztaltam. A meszelő hatása miatt négy csillag, de újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

HevesPetra

2015. szeptember 21.

Eleinte csak a karomon és a nyakamon használtam. Nagyon sűrű krém, és igen fehér, de kellő munkával eltüntethető. Szeretem. A színem így szeptember végén pontosan olyan, mint az év elején januárban vagy februárban volt.
A napokban felfedeztem, hogy a PC imádnivalója erősen fogy (nem csoda), így most újabban összekeverem a kettőt, így is tökéletesek. Ez a nyári forróságban tuti, hogy lecsúszott volna az arcomról, ha oda is teszek, de most a hűvösebb időben nagyon komfortosnak érzem. Nem mellesleg a magasabb fényvédő felé hajtott a frissen csiszolt bőröm is.
Valóban jó választás volt, úgy tűnik, hogy nekem piszok nagy szerencsém volt a márkával való első két találkozásomkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

jacint1111

2015. szeptember 16.

Sok utánaolvasás után esett erre a választásom, nyáron a 16 hónapos fiamra használtam. Kicsit tartottam tőle, mert valami "fújósat" akartam venni a könnyebb használhatóság miatt, de ennek is egész jó az állaga, így könnyen kenhető. A célnak megfelelt! Egyetlen dolog, bár ez nem tudom, hogy a naptej, vagy a víz rovására írható, de a hasán és a nyakán (emiatt gondolom, hogy a napvédő inkább) kiszárította a bőrét, de ezt a Babydream extrasensitive ápolókrém gyorsan orvosolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

KezdoManias

2015. július 17.

No, ez aztán lerobbanthatatlan:-) Ok, ez túlzás, viszont a pancsolóban jól látszik a vízben is, hogy hol van még a naptejből. Így nem csak felkenéskor, hanem egy ideig a fürdőzés során is fehér a bőrön. Sűrű, nehezen kenhető, éppen ennek köszönhetően "könnyebb" vastagon felkenni, mert ugye elmozdíthatatlan onnan, ahová felkerül. Kevésbé vicces, mint kék versenytársai, persze lehet, hogy ez az egyik indoka is egyben annak, hogy bőrkímélőbb. A saját arcomon még nem mertem kipróbálni, sajnos a magas faktorszámoktól kipattogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.