Uriage

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Testre és arcra. Azonnal beszívódik, nem ragad.

SPF 50+ rendkívül erős védelem - Világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén. Ajánlott pigmentfoltok és a gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen. Véd a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodásokkal szemben.

svivko

2016. március 4.

Tavaly nyári versenyzőm, soha jobb SPF50+-os popóleégésem nem volt még, mint vele.... Nosztalgia...

Hála a spray-s kiszerelésnek Uriage-ék picikét megkönnyítik ennek a terméknek a felvitelét, hiszen a vízálló olvasztott disznózsír (érzetű) terméket nem lenne könnyű tubusból eloszlatni. De ne bánkódjunk! Így sem maradunk ki a zsíííír buliból, hiszen a termék fehér, és ha nem dörgöljük, simítjuk, masszírozzuk és néha még ütögető mozdulatokkal is rágyúrunk, látszódni fog a fehér csík, folt, és egyéb izgalom. Művészet, kultúra, sosem árt, a testünkön sem!
Nehogy azt hidd, kedves fénytől félő barátom, hogy ezzel "mintha-ott-sem-lenne" érzetet kapsz, hiszen itt konkrét disznózsír-szerű folyadékkal operálunk, jó nehéz érzetet hagy magad után, s ha ez a nájlonzacskó feeling nem lenne elég, felkenés után masszívan fénylik, amennyiben zsíros arcbőrre kened fel, nyugodtan csomagolj magadnak az útra aprított lila hagymát, őrölt pirospaprikával 1-1,5 óra pihentetés és kész a zsírosdeszka az arcodon, gratulálok, igazi konyhatündérség simán az arcunkból tökéletesen imitált ételt kreálni, nemde?!
Amennyiben a vízbe merészkednél jól vigyázz, mert hiába tartod be ennek a zsír, és állítólag vízálló bulinak a játékszabályait és applikálod újra ha a parton, (vagy, ha letelt a játékidő), valószínűleg már paradicsompirosra égtél. Ja, hogy napallergiád van?! Hát, örülj, ha nem jöttek ki a hólyagjaid. Én ebből a körből sajnos kimaradtam, pedig azzal lett volna teljes az élvezet!!! Emellett jó, ha tudod, hogy testeden megelevenedhet a Csillago éj festmény égboltja amint ez a vízálló csoda felázik úgy 3-5 perc alatt, és láthatóvá válnak gondos krémsimító kézvonásaid, igazán impozáns! A legjobb, hogy ha jön egy szakítóhullám, és hipp-hopp 60 méterre a nyílt tengeren / Balaton közepén / strandmedence mély részén találod magad egy pillanat alatt, nem kell aggódni, Uriage-ék gondolnak ezekre az esetekre is, gyönyörű fénylő, olajfolt csíkot hagysz magad után, simán megtalálnak! Ha meg mégsem, a zsírosdeszkával elleszel pár napot....

Hogy érdemben is hozzászóljak a dologhoz, használjatok Bioderma photoderm kid spf 50-et, azzal a fentiek közül "csak" a művészi csíkok fognak a bőrödön megjelenni, de az sem volt ilyen horror mértékű mint az Uriage-nál, megéri azt a plusz ezrest (?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Villango

2015. november 17.

UP2: igy télen nem zavar hogy fényesebb a bőröm tőle, sőt, rájöttem, a mattr alapozást nem is szeretem. Most már EL Double Wear alapozóval használom, nem brutál mód csillogok tőlük, hanem szép bőrfényt adnak együtt, szóval IMMMMÁDOM. :) Van otthon más fényvédő is, de nagyon elégedett vagyok vele, a termál viz benne szerintem plussz jó pont, ahogy az is hogy 50-es faktorú. Alá csakis PC BHA savat kenek, reggel én többet nem hidratálok már, de ahhoz tartom magam hogy egy mattositó hidratáló ártani nem fog alatta (és az alapozó alatt), az biztos. ;)

UP: egy zsíros bőrre való hidratálóval (az enyém a Babé stop akn) a csillogás jelentősen visszavehető. ;)

Megvettem mert kerestem egy igazán jó minőségű naptejet arcra, ami nem komedogén.
Na ezt találtam, és idáig nem csalódtam. Árban nagyon jó, mert 200ml-t kapunk 5500.- ért, én a Róna utcai patikában vettem, nagyon kevés helyen kapni, leginkább neten.
Nagyon vízszerű krém állaga van, könnyű eloszlatni, nagyon kevés kell belőle. Felkenés után az arcon színtelen, de eléggé csillog. Egy Skin79 BB krémet kentem ma rá, plussz egy kis transzparens púdert. és így egész jól tartja magát már ami a mattszerűséget illeti. :) Én arcra vettem ezt a fényvédőt, szerintem jó lesz, rá, nagyon puhává varázsolja az arcbőrt.
Nagyon elégedett vagyok vele. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. ;)

rekag

2015. július 29.

Idén nyaralás alkalmával használtuk, de csak testre. 1 hét alatt 4-en elhasználtunk egy flakonnal, vagyis nem spóroltunk vele. :) Egész nap a napon voltak a gyerekek, sőt néha órákig a medencében játszottak, ahol még könnyebb megégni. 40 fok volt végig, extrém uv sugárzással, szóval 2 óránként vastagon kentem őket és hála ennek a fényvődének, egy ici-picit sem pirultak meg. Sőt a hófehér bőrű nagyobbik gyerkőc nem is barnult vele, úgyogy tényleg nagyon jól véd! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Alice83

2014. október 8.

Parfüm mentes változatot vettem meg..jelenleg még tesztelés alatt áll, igaz eddig tetszik..ami nem az az h nincs doboza..szeretem tudni h egy fényvédős termék dobozban tartott, mert ha rosszul tárolják esetleg(online árusítók) akkor bizony a fényvédelme erősen lecsökkenhet a terméknek (nap, hő hatására)..ez már csak az én paranoiám..de tényleg eddig 5csillag..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.