Uriage

Ár:   2440 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2015. június 13.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Sebgyógyulást segítő hidrokolloid gél.

Bőrgyógyászati beavatkozások után, hámsérülések, otthoni balesetek esetén: horzsolás, vágás, repedések a bőrön, égés, kisebb műtéti sebek. A sebgyógyulás minden fázisában hat. Gyorsítja a sérült bőr gyógyulását. Segíti a seb tisztulását, stimulálja az új sejt képződést.

Hipoallergén.

missmargarita

2017. január 13.

Nagyon lassan gyógyulnak a sebeim, egy normál kis horzsolással, ami másnál egy hét alatt elmúlik, én sokszor még 4-5 hét után is küzdök. Próba-szerencse alapon vettem meg a gélt, és meg vagyok elégedve. A téli nagy hidegben az ekcémás ujjamon berepedt bőr már egy nap után látványosan szebb volt, és sokkal kevésbé fájt, és a bőröm egyáltalán nem irritálta. A lábamon hetek óta éktelenkedő sebet is hamar begyógyította.
Egy hátránya van ennek a kiszerelésnek: erősebben kell nyomni, hogy kijöjjön, és sokszor jóval nagyobb adag jön ki, mint amire szükség lenne (vagy nem hagyja abba és folyik tovább). Én ezért le szoktam tekerni az egész kupakot és nem a kis kinyomóján nyomom (vagy mi a hivatalos neve :D).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

justagirlwithdreams

2016. május 30.

Állandó problémám hogy minden cipő feltöri a lábam, állandóan tele van a bokám nehezen gyógyuló csúnya sebekkel. A patikában ajánlották ezt a krémet és imádom, kb. egy hét után nyom nélkül begyógyultak a sebek, ráadásul nagyon jó az állaga könnyen beszívódik, nem csíp, stb. Próbáltam már acne utáni hegekre és ott is szuperül működik, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

Bibus

2015. június 9.

Imádom! A megmentőm ez a krém, van egy ritka bőrbetegség az ujjaimon, csak ez segített rajta, pedig már mindent rákentem. Sebekre is szoktam használni, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Anna_6

2015. április 2.

Pattanás utáni hegekre használom, több hasonló terméket is kipróbáltam már, nagyjából ugyanazt hozza mint a többi "cica" krém, annyi az egyetlen gond vele hogy kicsit hamarabb bezsírosodik tőle a bőröm, de egyébként egyáltalán nem irritál és valóban segíti a sebgyógyulást. Megérte az árát, szerintem sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

laruci

2015. február 10.

nekem lézeres tetoválás eltávolításom volt. Patikában ezt ajánlották. Nagyon jó. Amint felkentem éreztem hogy kevésbé fáj és kb 30-60 perc elteltével látványosabban szebb volt a seb. Naponta többször kenegettem vele. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ajánlom másnak is. Biztos vagyok benne hogy ha kell máskor is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.