Uriage

Ár:   2580 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Sérült bőr regenerálódását segítő krém. Nyugtat, hidratál, helyreállítja a bőr komfortját.

Parfümmentes, hipoallergén.

rubosnetti

2018. február 20.

A Bepanthent nem tudja legyőzni, ha orrkenőcsként vetem be, de egyébként teszi a dolgát, csak kissé lassabban. Lágyabb krém, könnyű vele bánni.Hegekre, sebekre, pattanásokra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

kneva

2017. szeptember 19.

Álltalában a LRP cicplast-ját szoktam venni, de ez volt jobb árban, így erre esett a választásom. Ennek kicsit hígabb az állaga, jobban kenhető. Nekem mégis a LRP állaga a szimpatikusabb.
Ami nem tetszik, az az illata. Bár azt írja rajta, h illatmentes, valamelyik összetevőjét én igencsak szagosnak találom.
Most lézeres kezelés után használom a bőröm megnyugtatására. De borotválkozás után is nagyon jól helyrehozza az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

VidamRt

2016. május 27.

Hegesedésre használtam, nagyon jól bevált.
Sajnos évek óta rágom a számat, arra is használom éjszakára, hogy begyógyuljon az esküvőmre.
Amit tapasztaltam, hogy nyílt sebre ezt sem célszerű felkenni, mert ahogy a bőrgyógyulást segíti, alatta sötétebb, "bevérzős" réteg marad.
Hegekre viszont nagyon nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Hegesedésre használtam, nagyon jól bevált.
Hegekre viszont nagyon nagyon jól működik.

Hettita

2015. november 10.

Szépészeti beavatkozás után használom, és bevallom, a homlokomon lévő pattikra is pöttyintettem egy kicsit. Magam néztem utána, hogy efféle beavatkozás után mi lehet megfelelő: ez gyógyvizes alapú, erre a célra kifejlesztett, francia krém. Gondoltam, kipróbálom. Főleg éjszakára kenem be vékonyan az arcom adott területeit, reggel csak alig. A vágás helyét gyönyörűen gyógyítja, a sebhely nem hegesedett el, a pattik pedig gyorsan száradnak. Ki érti ezt? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Jenniii92

2015. június 2.

A bőrgyógyászom ajánlotta pattanások után maradt hegekre. Mondanom sem kell, nem csinált velük az égvilágon semmit, sőt fel sem szívódott, csak egy zsíros réteget képzett a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

rekag

2015. május 25.

A bioderma és az lrp cicakrémjei mellett (vagy inkább előtt) a család kedvenc "bibikrémje" lett a cicactive. Gyorsan felszívódik, felgyorsítja a sebgyógyulást, megakadályozza a hegek kialakulását. Állaga a cicabio és a cicaplast b5 között van. Használjuk sebre, csípésre, égésre, arcra, testre, gyerekeken, felnőtteken. :) Szeretjük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Copper PCA

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.