Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: missdyke, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató krém.

Uriage Termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló, gyökfogó tulajdonságú és erősíti a barriert.

Ajánlott csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra és testre. Gyulladt, vörösödő, irritált vagy irritációra hajlamos bőrfelületek kezelésére. Túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre. Pelenka kiütés esetén.Használható a szteroidos bőrgyógyászati kezelés kiváltására vagy kiegészítésére.

Az Uriage CU-ZN+ krém innovatív formulájával azonnal csillapítja a bőrirritációt, gyulladást. Használatával a bőrfelület megnyugszik, újra hidratált, puha és kellemes tapintásúvá válik. A szabadalmaztatott TLR-2 Regul Komplex azonnali gyulladáscsökkentő, viszketést enyhítő hatású, innovatív módon gátolja a gyulladásos folyamatot már a korai fázisban. A réz és cink glükonát antimikrobális hatásának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a fertőzések, mikroorganizmusok ellen, melyek irritációt, gyulladást okozhatnak. Szilikát és Polidecén tartalma védőréteggel látja el az irritált bőrfelszínt. Uriage Termálvíz tartalma és hosszantartóan hidratáló, regeneráló összetétele helyreállítja a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát, puhaságát és erősíti a bőr védőfunkcióját az irritációval és a káros külső hatásokkal szemben.

Magasan tolerált. Tartósítószer-, illat- és színezék-mentes, nem mitesszerképző, hipoallergén.

sziszoka

2019. április 5.

Hatalmas csalódás.Télen ekcémás a kezem mindig,nagyon viszket...Nem akartam bőrgyógyásznál órákig ülni,hogy felírjon valamit.Bementem a patikába,ahol nagyon dícsérték.Elég borsos ára van,de hagytam meggyőzni magam,kár volt...Nekem ez a krém tényleg semmit nem használt,amit csodálok ,hiszen cink van benne,ami tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Katalin1211

2018. november 12.

A legjobb krém, amit valaha használtam a piros, kisebesedett és viszkető arcbőrömre illetve az ekcémás foltokra a kezemen! IMÁDOM! Az árát sokszorosan megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Boji

2018. július 16.

Csodakrém. :) Nyaralás előtt a nyakamon jött ki melegallergiával összeköthető ekcéma-szerű bőrelváltozás, ráadásul elég nagy felületen. Az orvos azt mondta, hogy nincs mit tenni, szteroidos krémet kell használnom, azonban mivel az 2 nap alatt sem segített, valamint azért is, mert napozás során le kellett volna a kezelt területet ragasztani, kipróbáltam ezt a krémet. Egy nap alatt elmúlt a fájdalom, 2 nap alatt leszáradt a seb is. 3 nap múlva már szépen le is barnult a nyakam. Azóta mindig van nálam, főleg nyáron, de hidegallergiára is nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Pelzodora

2018. április 6.

Imádom! Olyan cinkoxidos krém, ami nem ragacsos, könnyen felszívódik és nagyon hatásos.
A pelenkakiütésre, hámsérülésre, ekcémás foltokra ugyanolyan hatásos volt, mint a barátnőm rozaceájára!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Amanina

2018. március 23.

Nagyon hasznos kis krém, imádom! Én szerencsére nem vagyok ekcémás, mi inkább sebekre, gyulladásokra használjuk, de gyakorlatilag bármihez jó lehet, szúnyogcsípésre, pattanásra, gyulladásra, sőt, édesanyám is használta, miután megműtötték a lábán a visszereket. Kért tőlem valami krémet, ami segíti a kis vágások gyógyulását, és láss csodát, kb 1-2 hét kenegetés alatt nagyon nagyon szépen gyógyította a sebeket, rengeteget halványított rajtuk, és a lényeg: a sebgyógyulás folyamatát-idejét lényegesen felgyorsítja!! Nagyon szeretjük, mindig van otthon a gyógyszeres dobozban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Elli09

2018. március 7.

Rengeteg meregdraga kremet kiprobaltam a tulerzekeny rozaceas boromre, de bizton allitatom,hogy egyedul ez segitett normal allapotba hozni az arcomat, szamomra ez egy csodaszer,biztos,hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Mars93

2018. március 2.

Szépen hidratál, az már egyszer biztos. Édesanyám ugyan féláron vette a patikában egy akció keretén belül, de szerintem így is húzós volt az ára. A száraz, kirepedezett bőrt szépen helyrehozza, a pirosságot is lehúzza, de ha duzzanat van, akkor sajnos kevés ez a krém. Kézkrémnek ajánlották, de én most az arcomra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

geucsa

2017. július 20.

Szerintem semmivel sem jobb, mint a sima alapkréme, a Bariéderm, csak dupla annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

hadzsima

2017. március 8.

Komolyan belobbant ekcémát az arcomon nem mulasztja el, de nem is irritálja, az irritált részt szteroid kenőccsel kenem, a többit ezzel a krémmel. Nekem nagyon bejött finom bársonyos érzést kelt, és a száraz hámló részeket az arcomról eltüntette, ezen kívül szeles időben is jól tartja a nedvességet. Most egyenlőre csak mintákat kaptam belőle, de biztos hogy veszek ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

mvikii1995

2016. november 26.

Két hete elég csúnyán, viszketősen fájdalmasan kipirosodott a szemem körüli bőr, majd bebarnult és kisebesedett, amire bőrgygógyász először antihisztamint, majd szteroidos krémet írt fel, egyik sem hatott. Ezek után- mivel hiába fizetem a TB-t, nem lehet bejutni a bőrgyógyászatra - már a patikába sírás közeli állapotban vonultam, hogy adjanak valamit. Ichtiolos szappan, hyrophyl mosakodó (Unguentum hydrophilicum nonionicum Ph.Hg. VII. Naturland) és az uriage hármasával sikerült 1 egész nap alatt a bőrömet teljesen rendbe tenni. Nekem azt tanácsolták, kb 3 hétig ezeket kell használni, aztán a szintfenntartás érdekében váltani hipoallergén mosakodókra, krémekre, sminkre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.