Uriage

Ár:   2869 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

A D.S. HAIR Kímélő sampon lágy tisztító összetevőinek és az Uriage termálvíz hidratáló, nyugtató és bőrflóra egyensúlyt erősítő hatásának köszönhetően óvja a fejbőr hidrolipid rétegét és egészségét. Kivételesen tolerált, szappanmentes összetétele kíméletesen, a bőr irritációja és szárítása nélkül tisztít és alkalmassá teszi minden hajtípus és akár száraz, érzékeny fejbőr ápolására is. Ajánlott gyakori, akár napi használatra vagy érzékeny fejbőr kíméletes tisztítására vagy hajat, fejbőrt érintő kezelésekkel, gyógysamponokkal együtt vagy azokkal felváltva a tünetek visszatérésének megelőzésére.

edinaa225

2019. november 14.

Kímélő sampon.. de nem egy csodaszer.! Másnap zsíros tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Kímélő sampon.. de nem egy csodaszer.! Másnap zsíros tőle a hajam.

svivko

2019. július 8.

Most használtam el egy flakonnal. Megvettem a teljes termékcsaládot, met elég makacs zsíros seborrheám van és jó lenne találni végre valamit, ami működik. Ez a sampon egy valóban -akár- mindennap alkalmazható, jól higítható nyugtató sampon. Jól tiszít, nem irritál, nem indítja be jobban a faggyútermelést a fehérvirágos illata ellenére sem.
Nagyon tudom ajánlani érzékeny, korpás viszkető fejbőrre és bizony jobban máködik, mint a sima DS lemosója a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Lillacskaa

2019. május 28.

Nagyon viszketett és korpásodott a hajam mostanában és a bőrgyógyászom a Bioderma samponját ajánlotta, de pont olyan gyógyszertárba mentem ahol nem volt az és ezt ajánlották helyette. Nagyon örülök hogy ezt vettem, mert ár érték arányban is jobb és nekem nagyon bevált. Első hajmosás után kb majdnem az összes korpám eltűnt és a viszketés teljesen megszűnt. Igen sajnos van benne parfüm, de imádom az illatát. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

anitazs

2019. április 29.

Nagyon régóta küzdök a viszkető fejbőrömmel (ekcéma), miközben gyorsan zsírosodó hajam van. Az eddig leginkább bevált sampon az Alpecin Hypo Sensitiv volt, de egy ideje nem látom sehol, így - bár nem kifejezetten az én problémámra való - gondoltam kipróbálom az Uriage samponját. Az eddigi tapasztalataim alapján a fejbőrt tényleg nyugtatja, közel sem viszket annyit (sőt!). Sajnos a hajamat muszáj megmosnom kétnaponta, de hát nem is zsíros hajra való, ezen nem lepődtem meg. Jó illata van, de jobban örülnék, ha egyáltalán nem lenne benne parfüm. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.