Uriage

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aukszflora, Módosítva: 2019. február 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt. Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát. Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait. Shea vajban gazdag összetétele intenzíven táplál; a bőr visszanyeri kényelmét, rugalmasságát és bársonyos tapintásúvá válik.

Lilium

2021. november 15.

Valóban nem kell belőle sok, különben soha nem szívódik be. Megfelelően hidratál, jó választás télre, viszont nagyon csillog utána a bőr. Én inkább este használom, mindig puha bőrrel ébredek, de ez inkább olyan egynek elmegy krém. Neszesszeres csomagban volt mellette egy nagy kiszerelésű testápoló és egy kézkrém is, plusz maga a neszesszer is elég csini volt. Ráadásul az egész nem sokkal volt drágább, mint maga a krém, így gondolkodás nélkül megvettem. Szerintem hasonló akciókban megéri, de maga a krém nem olyan jó, hogy csakúgy magától újravegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

rekav11

2021. június 1.

Jobb, mint a light változata, egész kellemes az állaga, elég gyorsan beszívódik és én az illatát is szeretem. Igaz, ha nem kerül rá alapozó, akkor elég sokáig csillog, ez annak zavaró lehet, aki csak arckrémet használ, s már szaladna is el otthonról. Plusz van benne szilikon és alkohol, ami nem szimpi, s hidratálhatna jobban. Nekem nem jöttek be a termálvizes krémek, sajna ez sem egy csodaszer. Egy könnyű, nem rossz, de nem is kiemelkedő krém. Ha jó akcióban találkozom vele, akkor egyszer-egyszer megveszem, de keresni biztosan nem fogom. Gondolkodtam a négy csillagon, de szigorú leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

ReginaFilange

2021. március 19.

Nagyon szeretem, kellemes az illata is. Éjszakai és nappali hidratálónak is használom. Kevés is elég belőle, jól beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

marcsi11226

2020. október 12.

Az én vízhiányos bőröm nagyon szereti ezt a gélt. Éjszakára szoktam felkenni általában, de előfordul, hogy nappal is használom. Nagyon jól hidratál. Nemrég kezdtem el a használatát, egyelőre simán újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Nicole0709

2020. június 24.

Jól hidratál, cserében nagyon fénylik tőle a bőröm. Az illatát szeretem, jól kenhető. Inkább estére ajánlom, mint nappali krémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Fannalin

2020. április 30.

Termék mintát kaptam belőle, gazdag krém, de nekem nagyon fényesedik a bőröm tőle. Estére elhasználom azért, de ennyi pénzért már inkább mást fogok legkökzelebb venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

mancs1

2020. március 11.

Valóban "gazdag" állagú krém. Nappalra használtam eleinte, de mivel nehéz érzetet ad, inkább este szoktam arcra kenni. Jó-jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

supercinti5

2020. február 20.

Nagyon szeretem, bár nem szünteti meg a hámlást a száraz arcbőrömön se, radírozás után sem. Az illata tetszik, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

BlankaF

2020. február 5.

Számomra ez a tökéletes arckrém. Használat után szinte azonnal érezhető, hogy sokkal puhább az arcom. Eltűnteti a piros foltokat, egységesíti a bőröm, hihetetlen puha lesz és eltűntek a hámlások.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Cicuka22

2020. január 27.

Egy nagyobb mintát használok belőle pár napja, de eddig nem érzem hatását. Az arcom szélén a száraz részekkel nem csinál semmit, viszont a homlokomon és az orromon zsíros lett a bőr és fénylik. Picit ragacsos is marad utána a bőröm mindenhol. Nekem sajnos nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Trehalose, Urea, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.