Uriage

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Uriage Hyséac termékcsaládját bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki.  A magas hatékonyság, az exkluzív összetevők és az Uriage termálvíz együttes hatásával a mitesszerek, pattanások, bőrhibák és azok visszatérése ellen. Hatékonysága vizsgálatokkal igazolt. Használatával a bőr megszabadul a mitesszerektől, bőrhibáktól, és tisztává, mattá, textúrája finomabbá válik.

Innováció három Uriage szabadalom átfogó hatásával:

• AHA komplex tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja az eltömődött pórusokat, megelőzi a pórusok ismételt eltömődését, a mitesszerek kialakulását.
  • TLR2-Regul hatóanyaga gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
  • Az MPA-Regul szabadalommal az első termék, mely a Mikrobiofilm szabályozásával egyensúlyba hozza a bőrflórát, csökkenti a pattanásokat okozó P.acnes tapadását és túlszaporodását.
  • Pirocton Olamin tartalma megtisztítja a bőrt a P. Acnes baktériumtól.
  • Édesgyökér kivonat tartalma csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának fontos okát a fokozott faggyúképződést.
  • Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
  • Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.
  • Utolsó generációs textúra: könnyű állag, gyors felszívódás, matt, nem olajos felületet.

Ár: 6500 Ft , Eladó: AnnaB18
Állapot: Párszor használtam őket, Helyszín: Győr, fizetés: Utalás után posta vagy személyesen
Ár: 3000 Ft , Eladó: FJV
Állapot: 1-szer próbált, minimális hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsett (időszakosan Budapesten), foxpost (előreutalás esetén +1099 Ft csomagküldési díj)

wunderbaum

2022. január 30.

Az előző véleményeket elolvasva nagyon szkeptikusan álltam hozzá a krémhez, de mégis megvettem, mert gyógyszerész is ajánlotta nekem, és a gyógyszertári krémek közül ez a termék a legolcsóbb a kategóriájában.
Közel 1 hónap használat után egyértelmű javulást látok az arcomon. Simábbá tette a bőröm textúráját, picit jobban hámlok tőle, de nem zavar, mert ezáltal a gyulladt pattanásaim is gyorsabban gyógyulnak. Magam sem hittem volna, hogy egy krém képes látszólag összehúzni a pórusaimat, de ez megtette, bámulatos! Az illatát szeretem, de amikor felkenem, túl tömény, legalább egy órát még érződik az arcomon. A legnagyobb negatívuma, hogy nem igazán mattít. Egyébként is kifejezetten zsíros tipusú a bőröm, használata után kb. 3 órával rettenetesen fénylik tőle a homlokom, de az arcom más tájai is mérsékelten. A frissebb hegeken picit csíp, de gyorsan elmúlik az érzés. Néha észleltem pici kipirosodást miatta, de az is pillanatok alatt eltűnt.
Összeségében én egy igazán jó terméknek tartom, sok éve tart a pattanásos korszakom, és nagyon boldog vagyok, hogy találtam egy relatíve jó árú és hatásos krémet a problémámra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 30.

vrgdo1991

2021. április 21.

Sajnos nem vált be, pedig rengeteg Uriage kencét használok. Vannak napok, amikor csúnyább a bőröm, és akkor szerettem volna egy jó megoldást. Akárhányszor próbáltam használni, sajnos mindig csípte az arcomat és nagyon kellemetlen volt, és a pattanásokat sem mulasztotta el. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Tundesz99

2021. április 14.

Gyógyszertárban ajánlották a la roche posay effaclar duo-ja helyett. Nagy reményeket fűztem hozzá, de annyira nem hatásos mint az LRP.
Hatásosságát 3/5-re értékelem, nem hiszem, hogy újra vásárolom.
A termékcsalád bi-stick-jével jó párost alkotnak, de nem a teljes ígért hatást hozták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Hatásosságát 3/5-re értékelem, nem hiszem, hogy újra vásárolom.

gina23

2021. április 10.

Én nagyon szeretem, mert szépen kordában tartja a pattanásokat, mitesszereket. Inkább estére szoktam felkenni, mert egy maszk réteget képez az arcon, nem szívódik be teljes mértékben, így nappalra nem használom, kivéve, ha nagyon rossz a helyzet. Nekem már sokadik vásárlásom, nem merem elhagyni, mert eddig csak ez vált be a pattanasok visszaszorításában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

macsekocska

2021. április 2.

Jaj, nagyon nem lettünk jóban. Csúnya, mély pattanásokat okozott, és még zsírosabb lett tőle a bőröm, mint előtte volt. Nagyon nagyon irritált, valószínűleg ebben a parfüm is közrejátszott. Sosem fogom újravenni, örülök, hogy csak termékmintát használtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

bongi

2021. január 24.

Kenegettem egy ideig, de nekem semmit nem használt az arcomon pattanások ellen. Az én pattanásaim sajnos nem hatódnak meg egy pár növényi kivonattól és annyi hámlasztótól, amennyi ebbe a krémbe belekerült. Az erős illata is eléggé zavart, úgyhogy nagyrészét végül a hátamra kenegettem el. Ott hatásosabb volt, de ott nyilván nem annyira problémás a bőröm, mint az arcomon. Három féle URIAGE HYSÉAC krémmel próbálkoztam, egyikkel sem jártam sikerrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Kriszta92

2020. november 14.

Nekem ez a krém nagyon nem jött be. Felkenés után kukacosodott, nem szívta be a bőröm. Ahogy hozzá értem az arcomhoz és picit megdörzsöltem kukacokba jött le a felkent krém pedig vékonyan kentem fel. 2-3 alkalom után meguntam és kidobtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Mahoney

2020. október 23.

Úgy akartam hinni az ilyen dermokozmetikai termékekbe de valahogy eggyik sem az igazi az arcomnak. Nem rontott a helyzeten de nem is javított, és ugysnúgy jött ki a használata mellett egy-egy pati, és olyan igazi mélyről jövő, fájdalmasak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

GriseldaB

2020. július 28.

Évek óta használom és nekem nagyon bevált. A pattanások sokkal gyorsabban gyógyulnak, illetve múlnak el. A bőröm faggyú termelését is szépen kordában tartja. Önmagában kevés, de megfelelő termékekkel kiegészítve nekem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Ercs

2020. június 15.

Egy hormonális probléma miatt borzalmasan kinéző gyulladt pattanások borították be a korábban makulátlan arcomat.
Apránként haladva végig zongoráztam mindent, amit csak olvastam, vagy láttam videókban. Drogériás termékek, gyógyszertári készítmények, házi praktikák, általános mindenapi tippek, de semmi. Miután a nőgyógyászom elkezdte a gyógyszeres kezelést, minimálisan volt javulás, de még mindig nagyon csúnya volt, és élénk hegek maradtak egy-egy akne helyén. Felkerestem egy kozmetikust, aki az Uriage Hyséac termékcsaládot javasolta. Először az arctisztító gélt vettem meg és a színezett kémet, amivel elégedett is voltam, de az átütőbb változást ez a krém hozta meg, vagy az is lehet, hogy a három együtt. A lemosót reggel és este használom, a színezett krémet reggel kenem fel, ezt pedig este. Az újonnan keletkező pattanások száma minimálisra vált és azok sem azok a mály, fájó aknék, hanem úgymond "normál" pattanás, (ami az én problémám miatt még valószínűleg lesz is egy darabig). Ezenkívűl a bőröm textúrája is sokat javult, simább lett, és egységesebb, a kisebb hegeket is halványította valamennyire és a korábban tükörfényes homlokomat is szépen mattá varázsolja. Ami a legjobb, hogy kb. már egy hét után látszódott a javulás. Egy tubussal már elfogyott, most készülök venni a következőt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propanediol, Polyglycerin-3 , Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.