Uriage

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív krém pattanásos, aknés, problémás bőr kíméletes kezelésére és napi ápolására

Összetett hatásával a probléma okait és a tünetek kialakulását egyaránt gátolja. A szabadalmaztatott TLR-2 komplex összetett gyulladás gátló hatású. Antimikrobális hatásával megtisztítja a bőrt a gyulladt pattanásokat okozó P. Acnes baktériumtól. Csökkenti a fokozott faggyúképződést. Hidratálja, ápolja a bőrt és mattító hatású.

Tartósítószer- és színezékmentes, hipoallergén

eliffe002

2018. június 4.

Legjobb arckrém amit valaha használtam. Allergiás és hormonális, gyulladt pattanásaim voltak egyaránt. 2 hétig reggel és este használtam teljes arcon és mindegyik elmúlt.(Fontos viszont hogy nem szabad kihagyni egy alkalmat se, ugy a leghatásosabb) Nagyon hálás vagyok ennek a márkának, már régóta küzdöttem pattanásokkal. Drága krém de nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

zimmbo

2017. szeptember 21.

Ud.: Hónapok óta használom lokálisan a gyulladt pattikra, de még egész arcra nem is jutott eszembe kipróbálni. Tegnap estig! Már felkenés után sima bababőr érzete volt az arcomnak, a sebeket érezhetően leszárította, de az arcomat szépen hidratálta, jó érzés volt. Reggel sem volt zsíros tőle a bőröm, de nem is szárította, tetszik a hatása. Több este is teszek próbát, remélem ez egy új szerelem kezdete :)

Jó kis kence! Gyógyszertárban kaptam pici tubusos mintát belőle. Egész arcra nem kentem, de a gyulladt, fájó pattanás kezdeményeket nagyon szépen lehúzza, még azokat is, amiket még jól meg is gyötrök. Nem gyakran van ilyen, de lehet megveszem a teljes kiszerelést vmilyen akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

rimfruaa

2017. augusztus 14.

Azt tapasztalom, hogy tényleg azokra a területekre kenjük, ahol probléma van, mert ahol nincsen gyulladás, ott hámlást is okozhat.
Összeségében nagyon meg vagyok vele elégedve. Hormonproblémák miatt nagyon gyulladt pattanásaim voltak a két orca részemen, amiket 2-3 nap alatt szépen levitt, utána a hegkezelésre kellett csak figyelnem.
Nekem a LRP hasonló krémje borzalmas eredményt okozott, kvázi, rosszabb lett, mint volt, DE ez a krém, ez nekem egy csoda! Biztosan újra fogom venni. Egyébként a krém családjába tartozó hidratáló és 30-as fényvédővel rendelező krémjével használom reggel, este pedig magában.
Ajánlani tudom mindenkinek, aki allergiás mindenre és a gyulladt, problémás területekre megoldást keres!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

macika777

2016. október 28.

Az első pár hétben szépen rendbe tette az arcomat, de aztán csúnyán hámlani kezdett a bőröm és kiütéseim is lettek tőle :( Lehet velem van a baj, de nekem mindegyik hasonló termék ehhez, ha nem is azonnal. de problémát okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

PKitty

2016. augusztus 25.

Nyárra vettem mivel a termékcsaládon belül ezt tűnt a legkíméletesebbnek (nyáron kerülöm az erős hámlasztókat). Korábban próbáltam kémiai hámlasztást, natúr kozmetikumokat, koreai kozmetikumokat bevetni a pattanások ellen, de kb 2 hét után mindegyikkel erős visszaesés következett és állt be a kezdeti sikerek után. Ezzel is vártam egy hónapot ezért a vélemény írásig. Itt is volt kisebb visszaesés, de olyankor reggel és este is használtam a krémet és azt kell mondjam nem reméltem, hogy ennyire hatásos lesz. Maximum 1-2 kisebb gyulladás volt azóta az arcomon, pedig eredetileg rengeteg volt. Szerintem a bőröm egységesíti is. Illata van, ami nem pozitív, de nem zavaró, jó érzés felkenni és hamar beszívódik. Utána használok hidratálót, nekem alapból vannak száraz területeim és ez egy picit szárít szerintem, de hát eleve zsíros bőrre van, szóval ezért nem panaszkodom. Egyszóval nagyon elégedett vagyok, nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

CamomilleRose

2016. július 15.

Ez nekem nem vált be. Nem tudom, hogy melyik összetevő miatt, de pattanásosabb lettem tőle. A La Roche-Posay hasonló kréme nekem hiba nélkül bevált, most újra rájöttem, hogy nem éri meg erre a célra való krémekkel kísérletezni, maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

kgyrk

2016. július 9.

Hidratálókrémnek használom a zsíros-kombinált bőrömre, erre a célra nekem bevált, többször újra is vettem már... :) Pillanatok alatt beszívódik, általában este szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Csilluska

2016. június 18.

Kb. 1 éve fedeztem fel az Uriage márkát, és szépen lassan kipróbálom/kipróbáltam a Hyséac termékcsalád szinte összes tagját. A krémek közül a K18 volt az első, aztán jött a 3-Regul majd az A.I. Talán ez a legkevésbé hatásos számomra. A gyulladt pattanásokkal nálam semmit nem csinált, nem akadályozta meg a kialakulásukat és nem is gyorsította fel a gyógyulásukat. Hidratálónak szuper, nem is fénylik tőle a bőröm, de ez kevés, hiszen a leírása ellenére nem segít a pattanásokon. Valahogy eddig egyik Hyséac krémnek sem tudtam 5 csillagot adni... Mindegyiknek van számomra előnye és hátránya is, de hatását tekintve a K18 vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

VidamRt

2016. május 27.

Az elején nagyon jól teljesített, nappalra használtam a k18 mellett. (Utóbbit éjszakára)
A kisebb pattanásokkal és a nem mélyen lévő gyulladtakkal nagyon szépen bánik, viszont a hormonális eredetű acne-ra nem volt már elegendő.
Ettől eltekintve a többiekkel szépen megküzdött, körülbelül egy hét alatt letakarította a homlokomat, ami hatalmas előrelépés volt!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Heni75

2016. január 23.

Ėn másfėl ėve használom hidratálónak napi kėtszer. Szerintem a legjobb krėm pattanásos bőrre, nekem nagyon bevált. Nagyon sok krėmet kipróbáltam már drágábbnál drágábbakat,de egyik se ėr a közelėbe. Ajánlani tudom mindenkinek aki ilyen problėmákkal küzd!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Gombaellenes tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.