Uriage

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jveronic, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív krém mitesszeres, zsíros, eltömődött pórusokkal rendelkező, problémás bőr kíméletes kezelésére és napi ápolására. Összetett hatásával a probléma okait és a tünetek kialakulását egyaránt gátolja. Kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja a pórusokat anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Antimikrobális hatásával megtisztítja a bőrt a gyulladt pattanásokat okozó P. Acnes baktériumtól. Csökkenti a fokozott faggyúképződést. Hidratálja, ápolja a bőrt és mattító hatású.

Tartósítószer- és színezékmentes, hipoallergén.

Kielemeztük a hónap krémjét: Uriage Hyséac K18 Krém

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kriszta92

2020. november 14.

Jó a krém de csak éjszakára tudom használni mert nem szívja be a bőröm és nagyon fénylik. Nem lett se több se kevesebb pattanás az arcomon mióta használom. Nem rossz de nem is csodaszer. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Xanacska

2020. november 12.

Kettő hete használom ezt a krémet mitesszeres, tág pórusú bőrömre (korábban a 3-as számút használtam ugyanebből, de az nem vált be). Éjszakára kenem fel. A krém tömény, nem szívódik be, reggel is ott ül az orromon. Sokkal szebb az arcbőröm, a pórusaim szemmel láthatóan összehúzódtak, a mitesszereim (alapos kozmetikai tisztítás után kezdtem használni a krémet) kb 70%-a jött csak eddig vissza (korábban a tisztítástól számított 2. héten már mind ott volt -.- ). Gondolom, hogy hosszabb idő alatt fejti ki igazán a hatását, így egy 3 hónapos időszakra rendezkedtem be. Kíváncsian várom, hogy a bőröm megszokja e, vagy továbbra is hatásos marad. Eddigi tapasztalat alapján 4 csillagot adok neki (-1, mert nem szívódik be, tocsog az arcom reggel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

barbika97

2020. november 10.

A tegnapi nap folyamán kértem kettő mintát belőle. Úgy voltam vele, ha beválik, Joy napokon az 50%-os kuponnal pénteken megveszem majd magamnak. Az egyiket még aznap föl kentem az arcomra, a másikat meg ma akartam, de nem! Mint minden gyógyszertári krém, így a LRP és természetesen ez is előhozta az allergiámat! Egész éjszaka könnyeztek a szemeim és folyt tőle az orrom. Sajnálatos módon még most is kínoz! Arról nem is beszélve hogy kibaszott zsíros a krém texturája, főleg nekem olajos bőrűként! Szóval nem! Nem veszem meg! Talán édesanyámat kellene meglepnem egy anti aging krémmel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Queen16

2020. november 7.

Egyik eddigi legjobb hidratálo amit használtam, zsiros tág porosu mitesszeres böröm van, ebbe a krémbe keverem a szérumot amit használok és nagyon jó.
Csak ajánlani tudom megéri a nem túl olcsó árát kb ezt csinált a legnagyobb változást a börömön mint a szar drogériás krémek vagy bioderma krémje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

laruci

2020. október 11.

nekem zsiros, pattanásos az arcom. Nagyon jó a krém. Sokkal szebb a bőröm, arcom. Olyan mint nyáron mikor a nap helyrehozza a bőröm. Esténként használom. Szeretem. Nem kell belőle sokat kenni. Nem nagy a krém, de szerintem sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

GabriellaBodnar

2020. október 8.

Nagyon szeretem, egy éjszaka alatt lehúzza a pattanásokat, sokkal könnyebben gyógyul, ha be van kenve, még a legnagyobb seb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Kovkyra

2020. június 1.

Tizen év alatt nem találtam ezt a csodát a bőrömre, pedig ha tiniként a kezembe adták volna, most is baba bőröm lenne. 8 nap alatt látványosan összehúzódtak a pórusok, ami az egész arcomon van. A homlokomon a bőr egybefüggő lett, az orromon szűk lett minden porus, nem zsíros a bőröm. Legalább 3 csaladtag észrevette a változást 1 hét leforgasa után. Izgatottan várom, milyen lesz hosszútávú hatása. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Viola23

2019. október 16.

Pattanásra tényleg jó, hamarabb gyógyul és kevesebb is jön elő amióta használom. Szépen hidratál. Én csak estére szoktam felkenni, mert nagyon zsíros, nem szívódik be jól. Nappalra, smink alá nem tudnám elképzelni. Ennek ellenére ez egy jó kis termék. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Reance

2019. október 13.

Általában zsíros és száraz is a bőröm, emiatt kerestem olyan terméket, ami pattanásos bőrre való és hidratál. Így esett a választásom erre a krémre. Lassan egy hónapja használom minden este lefekvés előtt az Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír termékkel együtt. Először az arcradírral tisztítom meg az arcomat, majd miután lemostam és szárazra töröltem, bekenem az arcomat Hyséac K18 krémmel. Ennyi idő után azt tapasztalom, hogy sokkal szebb, tisztább lett a bőröm és hidratált. Természetesen pattanások ezután is lesznek, nekem ez leginkább a ciklusomtól függ. Olyankor pedig az Uriage Hyseac SOS Paté Pasztát használom, ami szintén remekül működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

picisuti

2019. szeptember 20.

Elégedett vagyok vele. Szépen kordában tartja a pattiaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Elégedett vagyok vele. Szépen kordában tartja a pattiaim

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.