Uriage

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jveronic, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív krém mitesszeres, zsíros, eltömődött pórusokkal rendelkező, problémás bőr kíméletes kezelésére és napi ápolására. Összetett hatásával a probléma okait és a tünetek kialakulását egyaránt gátolja. Kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja a pórusokat anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Antimikrobális hatásával megtisztítja a bőrt a gyulladt pattanásokat okozó P. Acnes baktériumtól. Csökkenti a fokozott faggyúképződést. Hidratálja, ápolja a bőrt és mattító hatású.

Tartósítószer- és színezékmentes, hipoallergén.

Kielemeztük a hónap krémjét: Uriage Hyséac K18 Krém

Ár: 3000 , Eladó: KoVerocsenko
Állapot: Majdnem tele van, kb 4x használtam belőle mogyorónyi adagokat., Helyszín: Budapest, Westend, fizetés: Személyes átvétel, vagy postán előre utalással
Viola23

2019. október 16.

Pattanásra tényleg jó, hamarabb gyógyul és kevesebb is jön elő amióta használom. Szépen hidratál. Én csak estére szoktam felkenni, mert nagyon zsíros, nem szívódik be jól. Nappalra, smink alá nem tudnám elképzelni. Ennek ellenére ez egy jó kis termék. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Reance

2019. október 13.

Általában zsíros és száraz is a bőröm, emiatt kerestem olyan terméket, ami pattanásos bőrre való és hidratál. Így esett a választásom erre a krémre. Lassan egy hónapja használom minden este lefekvés előtt az Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír termékkel együtt. Először az arcradírral tisztítom meg az arcomat, majd miután lemostam és szárazra töröltem, bekenem az arcomat Hyséac K18 krémmel. Ennyi idő után azt tapasztalom, hogy sokkal szebb, tisztább lett a bőröm és hidratált. Természetesen pattanások ezután is lesznek, nekem ez leginkább a ciklusomtól függ. Olyankor pedig az Uriage Hyseac SOS Paté Pasztát használom, ami szintén remekül működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

picisuti

2019. szeptember 20.

Elégedett vagyok vele. Szépen kordában tartja a pattiaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Elégedett vagyok vele. Szépen kordában tartja a pattiaim

Kvcsdr

2019. április 29.

Már többször is próbáltam, és nem győzött meg teljesen. Nem hidratálta eléggé az arcomat, ezért nap végére enyhén fénylő, zsíros lett. Szerintem nagy mértékben nem csökkentette a mitesszereim mennyiségét, mert azóta, hogy másik krémre váltottam, ugyanolyan gyakran jelennek meg.
Egy próbát megér, mert nekem is voltak időszakok, hogy jó érzés volt a bőrömnek.

Update: Az előző értékelést 5 hónapja írtam,akkor 3 csillagot adtam, azóta egy érzékeny bőrre való krémet kezdtem el használni (Yves Rocher) és azóta fokozatosan csökkent a mély, göbszerű pattanásaim és mitesszereim száma, sokkal nyugodtabb a bőröm, annak ellenére, hogy nem problémás bőrre való arcápoló. Ennek tudatában még kevésbé ajánlom ezt az Uriage krémet. Illetve most Vichy Normaderm Phytosulutiont használok, pár nap alatt látványos javulást értem el vele, míg ez a krém sajnos nem segített hosszabb távon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

bogaaar

2019. március 6.

Bőrgyógyász ajánlotta az aknés, mitesszeres bőrömre, hogy ezzel kezeljem a mitesszereket éjszakára felkenve. Tényleg csak a problémás bőrfelületre szabad felvinni, mert hámlasztó hatása is van, és az egészséges bőrön lehet, hogy többet árt mint használ. Picit zsíros állagú krém, ami nem szívódik be, csak "megszárad", így kerülve el a pórusok eltömődését. Úgyhogy vigyázni kell, mert könnyen letörölheti az ágynemű. Finom az illata, kicsit csíp az első 2 percben, de azért is mert fertőtlenít.
Arra figyeljen akinek problémás a bőre, hogyha gyulladt pattanás kezdeménye van, akkor éjszakára csak a patti felületét Differin-nel kenje be, reggelre lejjebb húzza a gyulladást és napok alatt jóesetben leszárítja. Kerülni kell a pattik nyomkodását, mert az acnes baktérium szétterjed a bőr alatt, újabb pattikat gerjesztve...
Egy másik krémmel együtt használom (URIAGE HYSÉAC 3-REGUL SZÍNEZETT KRÉM SPF30), amit pedig reggel viszek fel az arcomra. Még csak 2 napja használom, úgyhogy később jövök még update-tel. Mindig le van árazva valahol, csak keresni kell, én a Patika24-en vettem. Eddig max csillag, mert eddig bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

mangi21

2018. szeptember 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, vegyesek az érzelmeim. Pattanásaim előbb gyógyulnak, nem olyan zsíros a bőröm mióta használom. De nekem nem hidratálja annyira a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Timkeee

2018. szeptember 17.

Kb. egy hónapja használom. Nekem bevállt. Bár azt nem mondanám, hogy kevesebb pattanásom lenne azóta, de azok gyorsabban gyógyulnak, heg mentesen. Beszívja jól a bőröm, nem ragad, alapozó alá is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

zsalexa

2018. április 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. A pattanásokra, mitesszerekre valóban jó, viszont borzasztóan zsíros a textúrája, így csak smink alá tudom felkenni (azzal legalább nem csomósodik össze). Elhasználom, mert javított a bőrképemen, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

mtina97

2018. február 14.

Az itteni vélemények alapján ruháztam be rá és a habzó arclemosó társára. Ősszel eléggé csúnyán kipattogott a bőröm, több mindent kipróbáltam, ehhez a termékhez is nagy reményeket fűztem. Sajnos csalódnom kellett, egyáltalán nem változtatott semmit sem az arcom állapotán, többször csípett is, illetve nem szívódott be teljesen, ragacsos érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

noradrenalin

2017. december 23.

1 hét alatt rendbe tette az arcomat. Szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

1 hét alatt rendbe tette az arcomat. Szerintem nagyon jó kis termék.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.