Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító, pórusösszehúzó hidratáló krém zsíros és fénylő bőr napi ápolására Uriage termálvizzel és édesgyökér kivonattal. Nem komedóképző, hipoallergén. Édesgyökér kivonat tartalma csökkenti a fokozott faggyútermelést.

Paraben és színezékmentes.

Ár: 1500 , Eladó: papirsarkany88
Állapot: 2 szer próbált, Helyszín: Pécs , fizetés: Személyesen és posta is lehetséges

NeonPink

2019. augusztus 16.

A nagyon zsíros bőrömre vettem mattítóként, amiben elég eredmenyen teljesített. Csodát az én problémáimra nem várok. Mattít, de nem szárít, hidratál.
Negatívum, hogy nagyon fura réteget hagy a bőrön és elviselhetetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Negatívum, hogy nagyon fura réteget hagy a bőrön és elviselhetetlen az illata.

kockasfulu

2019. június 14.

Korrekt állagú és illatú krém. Ár/érték arányban nem rossz. A Biodermás párja forgalomból való kivonása miatt vettem. Aki azt is szerette, annak ez is be fog jönni. A Biodermásnak jobb volt az illata meg az állaga, ez viszont hatásosabb.

Vegyes bőrre teljesen jól működik, kicsit hidratál, kicsit mattít. A szubjektív, rövidtávú élmény a mattításnál nem tűnik olyan erősnek, viszont pár nap alatt nagyon szépen rendbevágta a bőröm. Nekem elég kúraszerűen használnom.

Bőrregerálódást korrektül segíti. Én nagyon megszerettem, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Bőrregerálódást korrektül segíti. Én nagyon megszerettem, tudom ajánlani.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Illata, állaga nagyon jó a krémnek. Nem kell belőle sokat használni, így elég sokáig kitart, ha ügyesen osztja be az ember lánya.

A mattító hatása nekem nem annyira tűnt fel, nagyon rövid ideig hatott. Napközben újra kellett a problémás részeket púdereznem. A pórusaimat sem húzta össze látványosan, legalábbis nekem abban a fél évben, míg használtam, nem igazán tűnt fel különbség. Illetve a hámló orr problémámat sem oldotta meg igazán, így a hidratáló képessége se volt az igazi.

Nehezen találok a kombinált bőrömre jó krémet, mert a zsírosodó részek, eléggé megnehezítik a helyzetemet; a normál/kissé száraz részek pedig örülnek a hidratálásnak általában (nem ott szokott lenni a gond a krémekkel, ahogy ezzel sem).

Lelkesen használtam mindvégig, de sajnos az én problémáimat nem oldotta meg. Egy kevésbé körülményes emberkének viszont jó lehet :)
Nem jó szívvel adom a 3 csillagot, mert tudom, hogy én nem az átlag vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nem jó szívvel adom a 3 csillagot, mert tudom, hogy én nem az átlag vagyok.

papirsarkany88

2018. december 19.

Szépen mattít, poziziv a tapasztalatom viszont az en bőrömre a hidratálása sajnos kevés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Timicy

2018. november 22.

Utolsó szalmaszálként vásároltam meg a krémet a gyógyszerész javaslatára. A bőröm kevert és erősen érzékeny típusú (legrosszabbb párosítás). Ami miatt csak 3 csillagot érdemel, az az, hogy csupán a T vonalamra használhatom. A homlokom és az állam erősen zsírmentes lett tőle, vízhiányosnak tűnt. A Hyséac R típussal kombinálva, viszont használható. Ezt a típust csak akkor vetem be, ha társaságba megyek és fényképek készülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

melinda0704

2018. november 20.

Megvettem sminkalapnak. Olajos bőröm van, tehát az alapozó alatt egy idő után T-vonalban elkezd fényleni a vízhiány miatt. Mattosítani olyan szinten mattosított, hogy szanaszét szárította a bőröm, ami esetemben egyáltalán nem szokott előfordulni ilyen mértékben. Borzalmasan állt rajta az alapozó, egyáltalán nem tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Nem volt rossz, de különösebben jobb sem. Lehet ez azoknak jobban használ ez a készítmény, akiknek kevesebb pattanásuk van, nekem sajnos ez kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

tothbabi

2018. február 14.

Impulzusvásárlás volt, mert matt bőrt ígért. Utólag vettem észre, hogy tele van alkohollal, ami ugye többet árt, mint használ. Ráadásul nagyon illatos is. Elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

agica7

2017. október 28.

Szeretem ezt a krémet.
Este a T-vonalamra használom, és lassan (nagyon lassan) egyre kevesebb mitesszerem van. Én úgy vettem észre, hogy este elkezdi kifejeteni a hatását és egész másnapra kamatoztatja.
egyelőre 5*-ot megelőlegezek neki, jon majd az update kesőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Szeretem ezt a krémet.
egyelőre 5*-ot megelőlegezek neki, jon majd az update kesőbb.

peto.kittus

2017. február 15.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Reggel arctisztítás után smink alá használtam , főleg T-vonalra ahol mindig átfényesedik a bőröm a nap közepére. Eleinte nagyon jó is volt, valóban nem fényesedett ki a bőröm, de 1-2 hét eltelte után szerintem hozzá szokott a bőröm, semmit nem használt, ugyan úgy zsírosodott a bőröm. Hidratáló hatása jó, de ez nem a legjobb krém ami valóban ugyan azt a hatást nyújtja végig még elhasználsz egy tubussal. Egynek jó volt, de tuti hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Gombaellenes tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.