Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Viszketéscsillapító, nyugtató gél a különböző bőrreakciókat kísérő viszketés enyhítésére.

Nem zsíros gél, mely nyugtatja a legyengült vagy irritált bőrt. Magasan tolerált formulája megszünteti a viszketést és azonnali felfrissülést nyújt. Uriage termálvízben és calamine-ban gazdag összetétel. Hipoallergén, illatanyagmentes.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: 2x használt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KezdoManias

2021. október 2.

A kislányom könyökén csúszdázáskor kb. 2 forintosnyi vízhólyag keletkezett. Ez a dörzsölődés miatti kisebb égési sérülés eredménye lett. Két alkalom után (12órán belül) eltűnt a vízhólyag és a fájdalom is, helyén varr szerű felület képződött. (Biztosan hozzájárult ehhez, hogy a gyerekek sebei még gyorsabban gyógyulnak.) Valóban hagy fehér, "odaszáradt krém" foltot, viszont ezt akár védőrétegként is lehet kezelni. A 100 ml pedig nagy adag. Nálunk így jól vizsgázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Viki123456

2021. július 11.

Szőrtelenítés után használom, a piros pöttyök és szőrbenövések megelőzésére. Nekem eddig bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Pagica

2021. július 5.

Csípésre,napégésre használtuk. Napégés okozta húzódást, viszketést csökkentette és szépen bebarnult a bőröm. csípésre szintén jó, csillapítja a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

juditka89

2021. június 26.

Melegkiütésekre használtam, 2 nap alatt eltüntette, elégedett vagyok, viszont kicsit drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

tulip

2021. június 8.

Csípésre és napégésre egyaránt kipróbáltam. Mindkettő enyhítésére jó, de szerintem az utóbbira sokkal jobb hatással volt. Az égett terület bekenése után hamar lehetett látni és érezni is a különbséget. Nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

bleauwsy

2021. május 28.

Nekem leégésre vált be, kellemesen hűsítő a hatása, gyorsan nyugtatta a leégett bőrfelületet, ami másnapra már nem is lett fájdalmas ott ahol bekentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 28.

zs.betti

2021. május 16.

Már rég óta küzdök napallergiával. Sokféle terméket kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban. Felkenés után egy fehér réteget képez a bőrön, azonnal nyugtatja, hűsíti és már nem is viszket annyira. Aki hasonló problémával küzd annak megér egy próbát.😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

annaso12

2020. július 27.

Rám is a patikában tukmálták, Fenistil helyett. Szúnyogcsípésekre kerestem, mert nagyon szeretnek, és egész nyáron tele vagyok, és elvakarom, ha nincs mivel kenegetni. Drágább, ugyan kiszerelésben jobb, de nem érte meg. Fenistil sokkal jobban csillapítja a viszketést és hűsít. Ez sajnos egyiket se vagy csak ha nagyon bebeszélem magamnak, ahogy bármi más krém is a csípésekre kenve is pillanatnyilag csökkenti a viszketést. De ezzel bekenem, és kb. semmi. Tényleg hagy még fehér foltot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Boriskajuliska

2020. június 27.

A patikába PHANTENOL-ért mentem, mint kiderült hiánycikk! Napégésre kerestem alternatívát és ezt is ajánlották sok más termékkel együtt. Nem én használom hanem a férjem, ő viszont nagyon elégedett 1 nap alatt sokat javult a vörösre égett bőre. Viszonylag folyékony és könnyen beszívódó krém. Picit túlárazott de ezért nem vonok le pontot mivel ennél szinte csak drágább alternatíva volt a gyógyszertárba!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

foxgirl

2019. december 27.

A gyógyszertáros beszélt rá, amikor Fenistil krémért betértem hozzá. Gondoltam egy próbát megérhet, de nem is tévedhettem volna nagyobbat.
Nagyon nehezen szívódik be, fehér foltot hagy a bőrömön, ruházaton, ágyneműn. A szúnyogcsípéssel járó viszketést egyáltalán nem enyhítette, nagy pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate