Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Viszketéscsillapító, nyugtató gél a különböző bőrreakciókat kísérő viszketés enyhítésére.

Nem zsíros gél, mely nyugtatja a legyengült vagy irritált bőrt. Magasan tolerált formulája megszünteti a viszketést és azonnali felfrissülést nyújt. Uriage termálvízben és calamine-ban gazdag összetétel. Hipoallergén, illatanyagmentes.

Ár: 2199 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
1500 Ft Uriage Pruriced Gél
Ár: 1500 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Foxpost: 799 Ft. Postán maradó csomag: 1090 Ft. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
SiposDalma

2019. június 12.

Semmi hatás,de legalább drága!
Szúnyogcsípésre ajánlotta a patikus,de semmit nem èr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Semmi hatás,de legalább drága!
Szúnyogcsípésre ajánlotta a patikus,de semmit nem èr.

Cicuka22

2019. május 8.

Pénzkidobás volt részemről is. Terhesség alatt nagyon kiszáradt a bőröm és ezáltal viszketett is, de egyáltalán nem csillapította. Most már szülés után vagyok, de ugyanúgy nem használ száraz, viszkető bőrre. Nekem még átmenetileg sem hatott. Nagyon hamar beszívódik, könnyű állagú krém. (Inkább folyós krém, mint gél). Bőrgyógyász által felírt gyógyszertári krém sokkal többet használt és negyed ennyi sem volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

toxicdoll

2019. január 8.

Eredetileg csípésekre ajánlották a patikában, de arra 0 hatást gyakorolt. Szoli utáni leégésre hatásosabbnak bizonyult,de rendszeresen kenegetni kell vele. Az állaga nagyon híg és fehér foltot hagy a bőrön. Nem éri meg az árát, sokkal jobb termékel vannak erre a célra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

nncsrny

2018. november 13.

Nem készült el idõben a kikeverõs testápolóm, így rámtukmálta a patikus, hogy tökéletes lesz az ekcémás bõrömre. Hát nem. Direkt egy nem sérült helyen próbáltam ki, de bedagadt és csalánkiütéses lett tõle a bõröm, erõs viszketéssel és maróan égetõ érzéssel kombinálva. Mintha 20%-os ecetet kentem volna magamra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

fuge7

2018. augusztus 4.

Semmire nem jó. Rám tukmálta a patikus a Fenistil helyett, megvetette velem és már nagyon bánom, semmit nem használ viszketésre sem és napégésre sem. Mikor felkenem, egy picit hűsít, de 1 perc múlva ugyanúgy ég, kenegethetem én ezt magamra amíg meg nem unom.
PÉNZKIDOBÁS, és sajnos elég drága is volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

PÉNZKIDOBÁS, és sajnos elég drága is volt. :(

csilikebaba

2018. június 20.

A fiamnak ajánlották csalánkiütésre a gyógyszertárban, sajnos nem hogy nem használt, hanem azonnal újra le kellett tusolnia, mert annyira elkezdte irritálni, csípni a bőrét :( Természetesen még egy próbát nem teszünk vele, pedig feltétel nélkül bíztam ebben a krémben :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

wildrose

2018. május 26.

Illatmentes, halvány rózsaszín gél, könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, kellemesen hűsít, de fehér réteget hagy a bőrön, ami megfogja a ruházatot. Mosáskor minden további nélkül kijön, de számolni kell vele. Allergiás bőrkiütésnél viszketéscsillapításra nagyon bevált, szúnyogcsípésre azért van jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

irmacsek

2017. szeptember 30.

Hát nekem se vált be. Napallergiára ajánlották a gyógyszertárban, az ára elég húzós, de megvettem, gondoltam ennyi pénzért csodaszer lehet. Hát nagyot csalódtam, a viszketést csak pillanatnyilag enyhíti. 10 percenként kenegethetném vele magam, de ráadásul még fehér foltot is hagy a bőrön. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Reva03HU

2017. augusztus 3.

Nyaralás alatt kizsörzsölődött a combom, de annyira hogy már lépni is alig tudtam,de ez két nap alatt helyrehozta. Valamint unokahúgom bárányhimlős pöttyein is segìtett. Az ára viszont elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tonhalacska

2017. július 12.

Szúnyogcsípésre ajánlották a gyereknek, nagyon bánom hogy megvettem mert nem sokat használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!