Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Viszketéscsillapító, nyugtató gél a különböző bőrreakciókat kísérő viszketés enyhítésére.

Nem zsíros gél, mely nyugtatja a legyengült vagy irritált bőrt. Magasan tolerált formulája megszünteti a viszketést és azonnali felfrissülést nyújt. Uriage termálvízben és calamine-ban gazdag összetétel. Hipoallergén, illatanyagmentes.

zita98

2020. augusztus 25.

Gyógyszertárban ajánlották nekem is, azt mondták hasonlóan működik mint egy Fenistil meg társai.
Apró kis piros viszkető pöttyökre kerestem valamit és mivel az Uriage Xémose termékcsaládból kiindulva amit szeretek és nagyon nagyon jót tett bőrömnek, úgy voltam vele ez is biztos jó, hagytam hogy rábeszéljenek.
Érdekes egy krém, szinte már nem is krém mert elég rendesen folyik, színre rózsaszínes,szaga kb semmi.
Hamar beszívódik, de volt hogy többször kellett magamra kennem,hogy történjen is valami. Csak később vettem észre,hogy ahova kenem és megszárad, fehér száraz foltot hagy maga után. Viszont pozitívum,hogy 2 nap után enyhültek a pöttyeim. Nem rossz, de nem is annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

annaso12

2020. július 27.

Rám is a patikában tukmálták, Fenistil helyett. Szúnyogcsípésekre kerestem, mert nagyon szeretnek, és egész nyáron tele vagyok, és elvakarom, ha nincs mivel kenegetni. Drágább, ugyan kiszerelésben jobb, de nem érte meg. Fenistil sokkal jobban csillapítja a viszketést és hűsít. Ez sajnos egyiket se vagy csak ha nagyon bebeszélem magamnak, ahogy bármi más krém is a csípésekre kenve is pillanatnyilag csökkenti a viszketést. De ezzel bekenem, és kb. semmi. Tényleg hagy még fehér foltot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Boriskajuliska

2020. június 27.

A patikába PHANTENOL-ért mentem, mint kiderült hiánycikk! Napégésre kerestem alternatívát és ezt is ajánlották sok más termékkel együtt. Nem én használom hanem a férjem, ő viszont nagyon elégedett 1 nap alatt sokat javult a vörösre égett bőre. Viszonylag folyékony és könnyen beszívódó krém. Picit túlárazott de ezért nem vonok le pontot mivel ennél szinte csak drágább alternatíva volt a gyógyszertárba!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

foxgirl

2019. december 27.

A gyógyszertáros beszélt rá, amikor Fenistil krémért betértem hozzá. Gondoltam egy próbát megérhet, de nem is tévedhettem volna nagyobbat.
Nagyon nehezen szívódik be, fehér foltot hagy a bőrömön, ruházaton, ágyneműn. A szúnyogcsípéssel járó viszketést egyáltalán nem enyhítette, nagy pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

krisztinakasza91

2019. szeptember 6.

Én akkor vettem meg mikor egy dezodortól a hónaljam tenyérnyi részen égő és vörös lett. Másnapra a gyulladást jelentősen mérsékelte, következő napra teljesen elmúlt. Azóta napallergiás területekre is használtam. Elég híg krém, szuper gyorsan beszívódik. Fehér foltot valóban hagy maga után de ez nem zavaró szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

vorosz

2019. szeptember 2.

Most nézem, hogy mennyi rosszat írnak róla, pedig nekünk nagyon bevált!
A nyári szúnyoginváziót nem tudom hogyan éltük volna túl nélküle. Azonnal hat, és nem is kell sokszor újra kenni. Kicsit fehér maradt utána a bőrünk, de ez nem okozott gondot. Ruhából kijön. Nem csak csípésre vált be, hanem az órámtól és a nagy melegtől brutál viszkető kis piros csalánkiütésre is szuper! Ár-érték arányban sokkal jobban megéri, mint a Fenistil, azzal ráadásul le is lehet égni. Iszonyú sokat használtuk, és csak félig van, a házipatika must-have darabja lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Most nézem, hogy mennyi rosszat írnak róla, pedig nekünk nagyon bevált!

Clodi

2019. augusztus 19.

A teljes pénzkidobás még enyhe kifejezés. Napégésre, allergiás kiütésre, szúnyogcsípésre... szinte mindenre kipróbáltam és a hatás 0. 😞
Sajnálom, hogy mielőtt ajánlották a patikában nem olvastam a véleményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Sajnálom, hogy mielőtt ajánlották a patikában nem olvastam a véleményeket.

Nesh

2019. augusztus 9.

Annyit ér ez, mint halottnak a beöntés. Valamitől brutál csalánkiütéses lett az arcom, elmentem a gyógyszertárba antihisztaminért és valami spéci gyógyszertári kecncéért. Utóbbi nem volt, ezt ajánlották helyette. Egy rózsaszínű híg lötty, használat után vakolatszerűen rászárad az ember képére, először még viszketett is, utána napokig csak szimplán nem használt. Jó drága, sok is, de legalább nem jó semmire. Mennyi értelmesebb dologra költhettem volna az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Bettu

2019. június 29.

Mindig naív vagyok, és fürdőzéskor nem szeretem bekenni magam, mert úgy is az arnyékban ülünk és a nap sem süt annyira. Nehezen égek le, de ma azért kicsit megfogta a vállam a nap. Kicsit hűsít, de nem tudom még mennyire lesz hatásos. Ilyenekre alapjáraton mást szoktam használni. Viszont ezt lehet használni szúnyogcsípésre is, és még sok másra. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

SiposDalma

2019. június 12.

Semmi hatás,de legalább drága!
Szúnyogcsípésre ajánlotta a patikus,de semmit nem èr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Semmi hatás,de legalább drága!
Szúnyogcsípésre ajánlotta a patikus,de semmit nem èr.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate