Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Viszketéscsillapító, nyugtató gél a különböző bőrreakciókat kísérő viszketés enyhítésére.

Nem zsíros gél, mely nyugtatja a legyengült vagy irritált bőrt. Magasan tolerált formulája megszünteti a viszketést és azonnali felfrissülést nyújt. Uriage termálvízben és calamine-ban gazdag összetétel. Hipoallergén, illatanyagmentes.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: 2x használt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

csilikebaba

2018. június 20.

A fiamnak ajánlották csalánkiütésre a gyógyszertárban, sajnos nem hogy nem használt, hanem azonnal újra le kellett tusolnia, mert annyira elkezdte irritálni, csípni a bőrét :( Természetesen még egy próbát nem teszünk vele, pedig feltétel nélkül bíztam ebben a krémben :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

wildrose

2018. május 26.

Illatmentes, halvány rózsaszín gél, könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, kellemesen hűsít, de fehér réteget hagy a bőrön, ami megfogja a ruházatot. Mosáskor minden további nélkül kijön, de számolni kell vele. Allergiás bőrkiütésnél viszketéscsillapításra nagyon bevált, szúnyogcsípésre azért van jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

irmacsek

2017. szeptember 30.

Hát nekem se vált be. Napallergiára ajánlották a gyógyszertárban, az ára elég húzós, de megvettem, gondoltam ennyi pénzért csodaszer lehet. Hát nagyot csalódtam, a viszketést csak pillanatnyilag enyhíti. 10 percenként kenegethetném vele magam, de ráadásul még fehér foltot is hagy a bőrön. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Reva03HU

2017. augusztus 3.

Nyaralás alatt kizsörzsölődött a combom, de annyira hogy már lépni is alig tudtam,de ez két nap alatt helyrehozta. Valamint unokahúgom bárányhimlős pöttyein is segìtett. Az ára viszont elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tonhalacska

2017. július 12.

Szúnyogcsípésre ajánlották a gyereknek, nagyon bánom hogy megvettem mert nem sokat használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate