Uriage

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 5.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Arctisztító tej érzékeny vagy kivörösödésre hajlamos bőrre, mely kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcról és a szem környékéről. Sárgabarackmag olajban, körömvirág kivonatban és shea vajban gazdag összetétele enyhíti a bőrpírt, nyugtatja, táplálja, puhítja az érzékeny, kivörösödésre hajlamos vagy rosaceas bőrt. Uriage termálvíz tartalma nyugtatja, hidratálja, védi az érzékeny bőrt. Komfortos, friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Magasan tolerált készítmény. Hipoallergén, illat-, szappan-, paraben-, alkohol és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kifejlesztve.

Lills

2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az arcsminket nagyon szépen eltávolítja, illetve mindent a szempillaspirálon kívül (arra viszont muszáj használni olajat, azt csak elkeni). Nekem enyhén rozaceás, elég érzékeny bőröm van, ami a téli hónapokban borzasztó száraz és piros tud lenni. Szerintem nem érdemes azt várni, hogy majd egy arctisztító megszünteti ezt a problémát, mert nem ez a dolga - viszont nem irritál, nem kellemetlen használni, számomra teljesen komfortos, használata után sem érzem olajosnak a bőröm, és minimálisan sem húzódik, nem száraz. Szóval részemről mindent teljesít, amit elvárnék. Elég sokáig elég (bár nem sminkelek minden nap), nem a legolcsóbb, de nem is kell belőle sok egyszerre. Érzékeny, pirosodó bőrre nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Indira

2020. május 27.

Nekem a rozacea-val nem csinált semmit, de egyébként egy nagyon jó állagú, kellenes illatú arclemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

Odriuss

2020. április 17.

Számomra, akinek rozeceás a bőre, ez a termék nélkülözhetetlen, ezzel indítom a napom és ha haza értem ezzel mosom le a sminket és a szennyeződéseket. Nagyon kellemes az állaga, nem hagy maga után ragacsos érzést, könnyed nem szárítja a bőrömet. Reggel a márka rozeceás bőrre való spf 30-as krémjét viszem fel, este pedig a spf nélkülivel hidratálom. Én mindenkinek tudom ajánlani akinek érzékeny és rozeceás a bőre, már majdnem 2 éve használom és biztos, hogy újra fogom venni. Az árát nézve, nekem így a reggel esti használat mellett kb. fél évre elegendő ez a mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.