Uriage

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a selymes, könnyű állagú testápoló tej azonnal hidratálja és táplálja bőrét, mely könnyebben megőrzi rugalmasságát, feszességét. Könnyű, ultra-komfortos textúrája gyorsan felszívódik, nem hagy ragadós érzetet a bőrön, használata után azonnal felöltözhet.

rekav11

2021. január 9.

Csomagban vettem akcióban, amúgy ennyit nem adok ki egy testápolóért. Kellemes állag, jól hidratál, szépen beszívódik, kellemes illat, lehetne rá 5 csillagot adni, de mivel ár-érték arányban nem érzem, hogy annyival, de annyival jobb lenne, mint amire itt 5 csillagot adtam, ezért ennek csak 4-et adok. 4 és felet, de olyan nincs. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Gica81

2020. december 14.

Szerettem ezt a testápolót. Könnyen beszívódott és szép selymes lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Spiritcat78

2020. október 12.

Életemben először fordult elő olyan, hogy előbb elhasználtam egy testápolót, minthogy megavasodott volna. Összetevői alapján talán nem tűnik nagy számnak, de nekem a lábszáramon égtelenkedő ekcémes foltokkal is tud mit kezdeni. Hiába a borsosabb ára, nem merek mást kipróbálni. Jár az öt csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

bongi

2020. október 9.

Jól hidratás, sima és semlymes lesz tőle a bőröm, úgy is, hogy nem használom naponta. A mínusz egy csillag a papírragasztóra emlékeztető illat miatt van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Kellemes, könnyed textúrájú testápoló. Az illata diszkrét. Könnyen beszívódik, jól hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

b5bea

2020. július 25.

Kissé folyékony, illatmentes termék. Borotválkozás után katasztrófa, csípte a lábamat. Tényleg hamar beszívódik, nem ragad, de este zuhanyzáskor érzem a plusz réteget magamon. Őszintén szólva mást vártam ettől a terméktől, valami pluszt, ami kisebb csodát művel :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

doradora8998

2020. július 1.

Lágy textúrájú könnyed krém, ami hamar felszívódik és valóban ad egy simább bőrérzetet használat után. A tökéletes nyári testápoló számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Collien

2020. június 28.

Az elmúlt 1 évben szépen lassan áttértem a gyógyszertári kozmetikai termékekre a sok csalódás, és kidobott pénz után, amit a drogériás termékeknél tapasztaltam. Az URIAGE márka az egyik kedvencem közülük.
Egyik alkalommal ez a testápoló jött velem haza, és nagy szerelem lett. Gyönyörűen hidratál, bársonyos lesz a bőröm, könnyű, gyorsan beszívódó krém. Az elején, az első 1-2 hónapban, mindennap kentem. Most újabban észrevettem, hogy 2 naponta is elég használni, olyan jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Benedetta88

2020. június 1.

Tavasszal és nyáron szoktam ezt a testápolót használni, mert könnyed állagú, hamar felszívódik. Szinte beissza a bőröm. Kellemes diszkrét illata van és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

wildrose

2020. március 12.

Enyhe illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és nyom nélkül felszívódik, és csodásan táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.