Uriage

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a selymes, könnyű állagú testápoló tej azonnal hidratálja és táplálja bőrét, mely könnyebben megőrzi rugalmasságát, feszességét. Könnyű, ultra-komfortos textúrája gyorsan felszívódik, nem hagy ragadós érzetet a bőrön, használata után azonnal felöltözhet.

1800 - Uriage Silky Body Testápoló Tej
Ár: 1800 , Eladó: Nomchy
Állapot: Új, Helyszín: Szigetmonostor, fizetés: Posta előre utalás után vagy személyes átvétel Pesten előre megbeszélés után.
Ár: 2500 Ft irányár , Eladó: MartiWindisch
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel készpénzes fizetéssel Budapesten, postázás esetén előreutalás.
maczkovivien

2019. december 29.

Szuper, gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál. Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Szuper, gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál. Ajánlom mindenkinek! :)

felicity94

2019. december 3.

Nagy Uriage kedvelőként, az állandó termékkészletem mellett természetesen mindig kihasználom a kupon napok 50%-os akcióit újabb kísérletezgetésekre, ezt a testápolót is így választottam ki :D soha nem csalódtam még egyik termékükben sem, mindegyik hozza amit ígér. ez most is igaz. könnyed, vizes állagú folyósabb krém, meglepően könnyű elkenni. enyhe nagyon kellemes, friss, tisztaság illata van és kellemes bőrérzetet nyújt. esténként a lábaimra, kezeimre használom, de előfordult már hogy lusta voltam az éjszakai arckrémért nyúlni és merészeltem az egyébként feszülően száraz, hiperérzékeny kipirosodós arcbőrömre is kenni belőle. és hatalmas plusz! nem hogy nem ártott, kb sokkal jobb mint az arckrémem :D könnyed állagú, de mégis szuperül hidratál. imádja az arcom is, reggelre pihepuha lesz :) egyszerűen csodás termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Virvatuli

2019. szeptember 7.

Nyári testápolónak remekül bevált, napozás után is ezt használtam,. Könnyű krém, gyorsan beszívódik, nem izzadom le, jól hidratál, sokáig elég. Az illata kellemes, nem túl erős, eleinte nagyon szerettem, de a végére meguntam. Nem valószínű, hogy újraveszem, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

avalanche

2019. augusztus 1.

Szuper testápoló, gyorsan beszívódik. Bár nem szeretem az illatos krémeket, kozmetikumokat, de ennek odavagyok az illatáért. Legszívesebben megfürdenék benne tetőtől talpig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

umpalumpa

2019. július 20.

Ez a testápoló menti most a nyaralás alatt leamortizálódott bőrömet. Kezdődik azzal, hogy nem fiatal, aztán nem szoktam kenni, sós víz, napsütés dögivel és napi 2-3 zuhanyozás nagyon kemény vízben, amit ivásra nem is ajánlanak. Úgy nézett ki, mint egy múmiának. Heti 2x radírozom és kenem ezzel a finomsággal. Nagyon szépen tölti vissza a nedvességet, újra van élet a testem bőrében. Kellemes az illata, nagyon jó az állaga és szuperül beszívódik épp leheletnyi réteget hagyva, ami jó érzés.
Ha nem a KM dobozból lenne, nem vettem volna, mert drágállom. Örülök, hogy találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

AlexandraGaspar

2019. június 4.

A második tubust használom. Nyári testápolónak tökéletesen megfelel. Könnyed, gyorsan beszívódik, nem hagy maga utan ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

pevi89

2019. május 23.

kellemes az illata, csodabőrt csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

kellemes az illata, csodabőrt csinál.

Szanszi

2019. május 18.

Nagyon sok testápolót halmoztam fel az elmúlt 1 év során, de ezt használom a legtöbbet úgyhogy szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobának.
Nagyon könnyű, selymes kis krém, kellően hidratál, finom az illata. Ami nagyon tetszik benne, hogy pikk-pakk beszívódik és nem csúszkálok este a lepedőn mert azt eléggé utalom! 😁 Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Csiimi

2019. május 7.

Imádom! Nagy kiszerelés, megfelelő ápolás és kellemes illat. Jól beszívódik és nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Ronika83

2019. március 27.

Nagyon szeretem az illatát és hogy nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Kis feszesítő hatást is véltem felfedezni és jól hidratálja még a téli hónapokban is a száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.