Uriage

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Ár:   3499 Ft és 4779 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a selymes, könnyű állagú testápoló tej azonnal hidratálja és táplálja bőrét, mely könnyebben megőrzi rugalmasságát, feszességét. Könnyű, ultra-komfortos textúrája gyorsan felszívódik, nem hagy ragadós érzetet a bőrön, használata után azonnal felöltözhet.

Ár: 2500Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten; előre utalás után postával a vevő terhére
pevi89

2019. május 23.

kellemes az illata, csodabőrt csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

kellemes az illata, csodabőrt csinál.

Szanszi

2019. május 18.

Nagyon sok testápolót halmoztam fel az elmúlt 1 év során, de ezt használom a legtöbbet úgyhogy szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobának.
Nagyon könnyű, selymes kis krém, kellően hidratál, finom az illata. Ami nagyon tetszik benne, hogy pikk-pakk beszívódik és nem csúszkálok este a lepedőn mert azt eléggé utalom! 😁 Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Csiimi

2019. május 7.

Imádom! Nagy kiszerelés, megfelelő ápolás és kellemes illat. Jól beszívódik és nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Ronika83

2019. március 27.

Nagyon szeretem az illatát és hogy nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Kis feszesítő hatást is véltem felfedezni és jól hidratálja még a téli hónapokban is a száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

SpinnerCat

2019. március 25.

Talán a legkellemesebb KM beauty boxos csalódásom. Magamtól biztos nem vettem volna semmit a márkától, no nem mintha kifogásom lenne vele, de valamiért emellett az ár mellett nem fogott meg. De ezek után lehet, hogy kipróbálok mást is. Az illata kellemes, lábamon is gyorsan, kellemetlen utóérzet nélkül beszívódik, puha bőrt hagyva maga után. Kezemre nem használom,ott nem elég, de lábon tényleg nagyon finom. Meglepett, hogy vizes alapú, általában az nem szokott bejönni, de ezt az előítéletet lehet, hogy el is felejthetem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Amanina

2019. február 20.

Nagyon szeretem.
Kifejezetten nagyon sázraz bőrre kevés lehet, arra jobb a Xémose pumpás változata az Uriagenak, mert az még sűrűbb, szinte vazelin állagú.
Ez könnyebb, tejes, sikamlós. Hamarabb beszippantja a bőr, én elsőre beleszerettem.
Tényleg illatmentes, ne várjon tőle senki áradozó rózsaillatot.
Cserébe viszont nem irritál :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon szeretem.
Tényleg illatmentes, ne várjon tőle senki áradozó rózsaillatot.
Cserébe viszont nem irritál :-)

szaszus

2019. február 11.

KM boxban kaptam meg én is ezt a terméket. Legelőször találkoztam ezzel a márkával, de nekem tetszik ez a termálvizes téma. Száraz kézfejemen próbáltam ki először, szinte azonnal megszüntette a a szárazságot. Teljes testápolásra is használtam. Könnyen beivódik, nem ragad és számomra az illata is nagyon kellemes. Magas ára miatt inkább csak "kiegészítőként" fogom használni ha nagyon száraz lesz a bőröm, vagy csak kézre. De ajánlom azoknak, akiknek a hideg időben hajlamos kiszáradni a bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

laurahorvath95

2019. február 11.

Nagyon kellemes krém, előnye, hogy nem ragad, hamar beszívódik. És körülbelül ennyi is a pozitívum, én magamtól nem vásárolnám meg. Inkább akkor egy Cerave, mert nem elég a téli száraz bőr hidratálásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

dunaimano

2019. február 10.

Én is KM boxban találtam ezt a csudiszupi testápolót. Nagyon gyorsan beszívódik, ezért szinte azonnal fel is lehet öltözni utána. Edzés utáni tusolások után használom ezt a testápolót, nem szeretem fürdés után kihagyni a hidratálást, de edzések után ezelőtt mindig csak otthon volt rá alkalmam. Ez viszont remekül megoldja a problémát. Látszatra sűrű krém, mégis könnyen eloszlatható, és tényleg azonnal felszívódik. Én úgy érzem, hogy a télen gyakran vízhiányos bőrömet megfelelően hidratálja. Nekem ez az árkategória kicsit magas, így még nem tudom eldönteni, hogy újravásárolnám-e, de maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

fdorottya

2019. január 23.

Többet vártam tőle, sokkal többet. Száraz bőrre kevés, normál bőrre jó. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Tetszik az illatmentessége is. Újravenni nem fogom. Ja és drága!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.