Uriage

Ár:   1529 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnaragnes1982, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hosszantartó hatású ajakápoló stift kiszáradt, károsodott, érzékeny ajkak ápolására. Védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben. Értékes borágó olaj, avokádó kivonat és shea vaj tartalma tápláló, regeneráló, hidratáló hatásúak.

Hipoallergén.

pancsi88

2019. december 8.

Biodermával felváltva használom. Reggel este elég kennem. Sok különbség nincs köztük. Jól hidratál,illatuk szinte semmi. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Annamary7

2019. október 24.

Nagy kedvenc, amióta rátaláltam, nem is használok mást. Szuperül hidratál, gyorsan beszívódik, az illata visszafogott. Télen is tökéletes, éjszakára szoktam főleg használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Nymphea

2019. szeptember 29.

Ha van egy mániám, az az ajakápolók gyűjtése, mely abból az okból fakad, hogy az Uriage előtt nem találtam az igazit. Egy véresre hámlott és szétpiszkált száj után döntöttem mellette, remélve, hogy segít. Imádom az illatát, az állagát. Elképesztően jó cucc, alig fogy, éjszakára használom csupán, bármit rendbehoz. Amióta megvan, rá sem nézek más ajakápolókra. Ha megint kuponos napok lesznek, azt hiszem beszerzek egyet, hogy legyen egy tartalékba nálam. Csakis 5****, de legszívesebben 1000-t adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

pacsalia

2019. szeptember 3.

Gyarapítom az ötcsillagos véleményeket. Az illata visszafogott de nagyon finom, kellemes érzés az ajkakon, és nem okoz érzékenységet ahogy nekem nagyon sok minden sajnos. Megéri az árát! :) Ezerszer inkább ez 2000-ért mint 10 másik 10ezerért, amiből kb egy sem válik be. Ezentúl csak ezt fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Sparklingdiamond

2019. július 30.

Szintén, én is gyógyszert szedek az arcbőrömre,és semmi nem segített már rajta a carmex sem.
Mióta rátaláltam,nem is kísérletezgetek,sosem találkoztam ennyire hatásos ajakápolóval!
Mindig ott lapul egy a táskámban, egy otthon illetve tartalékba is van sosem lehet tudni..😂
Ha lehetne,10 csillagot adnék ennek a terméknek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Ha lehetne,10 csillagot adnék ennek a terméknek!

bekefiedina

2019. június 21.

Felkenéskor jól hidratálja az ajkakat, ami viszont elmúlik amint érintkezik a száj bármivel lehet az csak egy pohár akár. Biztosan azért van mert erősen vizes hatású az ajakápoló a szájon. Rúzs alá szerintem nem jó, elfolyik felette a rúzs, bár ez szerintem szinte minden ajakápolóval így van úgyhogy nem vonok le érte. Illata gyakorlatilag nincs, egy nagyon enyhe, nem túl kellemes "patikaikrém szag" jár vele. Összességében nem rossz, de létezik jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Agnyecko

2019. május 12.

Hááát, nekem azért nem az igazi, mert bár tényleg puhítja az ajkat, és a használata után tényleg hidratált a szám, mégis sokszor újra kell kennem, mert az a kellemesen csúszós érzet, amit én a felkenéskor szeretek, gyorsan elmúlik, utána már csak egy kis viaszos, nem terülős réteget dörzsölgetek a számmal, amit viszont utálok. Van egy szaga is ennek a stiftnek, én azt sem szeretem, de ezért nem vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

eisenhauer_virginia

2019. március 24.

Szuper termék. Ez a kedvencem. Tökéletesen ápolja az ajkakat, és stabilan fennmarad a helyén, vagyis nem kell állandóan újra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

marsala

2019. február 20.

Tipikus retro szőlőzsír stílus, nincs szaga, kemény, kb 3x átkenem vele a számat mert nem igazán érzem hogy rajta van-e, a carmex után furcsa mert ott érzem. Viszont valóban hidratálja az ajkakat, amikor carmexet használtam gyakran volt kicserepesedett a szám napi többszöri kenés ellenére is, amióta ezt használom nincs ilyen gondom, szóval megy rá az öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Gerdi

2019. január 22.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Se Carmex se semmi nem tette rendbe a számat. Már szinte véresen ki volt száradva. Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2