Uriage

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnaragnes1982, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó hatású ajakápoló stift kiszáradt, károsodott, érzékeny ajkak ápolására. Védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben. Értékes borágó olaj, avokádó kivonat és shea vaj tartalma tápláló, regeneráló, hidratáló hatásúak.

Hipoallergén

balkanfan

2021. október 25.

Kellemes kis "cucc", kíváncsi vagyok, hogy a téli szeles, hideg időben milyen lesz - ezt eddig még ne tudtam tesztelni.
Eddig teszi a dolgát: kellemes az állaga, hidratál, nincs kellemetlen íze, nyáron sem volt "túl sok".
Ha nem is azonnal de biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

Ha nem is azonnal de biztosan újra fogom vásárolni.

rozsaszin

2021. szeptember 24.

Megéri az árát, nem zsírkrétás, nem hagy kellemetlen érzetet. Ha éjszakára kenem sem hagy reggelre kellemetlen érzetet, teljesen beszívódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

DeTi

2021. május 10.

A legjobb, amit valaha próbáltam minden szempontból. A magasabb ára ellenére csak ezt fogom megvásárolni, amíg elérhető. AZ ajakápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Medve21

2021. április 12.

A gyógyszertári dekorkozmetikumokra esküszöm és ez most sincs másképp. Sok mindent kipróbáltam már de ez az egyik legjobb mindközül. Ápol, enyhe természetes fényt ad, az illat is kellemes. Nem hagy fura réteget az ajkakon. Nem olcsó de sokáig elég és tényleg egy remek terméket kapunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

fatime

2021. április 10.

Sokat elhasznaltam belőle. Nekem ő AZ ajakápoló. Naponta elég maximum kétszer újra kenni. Van egy picike fénye, ha nagyon enyhe nude sminket viselek en rúzs és szájfény helyett is ezt kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

betty23

2021. március 27.

Ez a termék kellemes csalódást okozott. Gyerekkorom óta szenvedek a száraz cserepes ajkaimmal, de eddig mindig drogériás termékekkel próbálkoztam kevesebb sikerrel. Már úgy elfajult a helyzet, hogy vérzett is. Így mikor leadtam egy rendelést egy online patikában, próba-szerencse alapon bedobtam őt is a kosárba, mivel akciós volt és jó véleményeket olvastam itt.
1 hét alatt olyan szinten rendbe tette az ajkaimat, mintha soha nem is lettek volna problémáim. Reggel és este szoktam használni, és bár ugyan kicsit lassan szívódik be, engem nem zavar. Az illata amúgy nagyon neutrális, de csak enyhén érezhető, egyáltalán nem zavaró. Határozottan újravevős kategória. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

lilaszilva

2020. október 13.

5 vagy inkább 50 csillagot érdemel! Évek óta használom, a legjobbak egyike. Sokszor éjszakára kenem fel, reggelre pedig csodát művel. Ja és ami a legjobb benne számomra, hogy nem szokik hozzá a bőröm, vagyis ezredik felkenésnél is ugyan azt a hatást adja. Az ára bizony magas de abszolút megéri! Remélem sosem szüntetik meg a gyártását! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Szofi

2020. augusztus 16.

Kellemes termék, de számomra nem nyújtott többet, mint a harmadennyibe kerülő társai, igaz, nem is hajlamosak kicserepesedésre az ajkaim. Az én ízlésemnek egy kicsit zsíros, elég sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

narancsdzsem

2020. július 4.

Nem jobb,mint a drogériás ajakápolók,nem érdemes a márka miatt többet várni tőle. Visszatértem a Carmexhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

katajambor

2020. május 6.

Az állandóan száraz, repedezett, hámló ajkamon semmilyen drogériás ajakápoló még csak picit sem segített, így úgy döntöttem az itteni vélemények alapján, hogy beruházok erre. Az ára elég borsos volt, nem tudom mikori az itteni ár, de én 2400 forintért tudtam patikában venni, de maximálisan megérte! egy éjszaka alatt puha lett, nem repedezik véresre, és a hámlás is megszűnt. Imádom. Egyetlen problémám, hogy van benne illatanyag, de alacsonyan az INCI listán, így még belefér, ilyen hatás mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2