Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Uriage termál szérum a bőr tubusba zárt „termálfürdője”. Revitalizálja a legvízhiányosabb bőrt is és feltölti azt egy különleges, magas koncentrációjú, hármas hatású hidratáló komplex (Uriage termálvíz + H2O Patch + Aquaxyl) segítségével. Uriage Termál krémekkel együtt használva felerősíti azok hidratáló hatását. Használatával a bőr feltöltött, bársonyos, hidratált, revitalizált és ragyogóbb, teltebbnek látszó lesz.

• Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát.
  • Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait.

Odinnaf

2019. október 3.

kb. 1 hónapos használat után nálam kiütéseket okozott, pedig jó kis géles állagú krémnek tűnt. Sminkelni nem igazán lehet rá, mert kukacosodik, valamint egy enyhe fényt is ad az arcnak, így olajosabb bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Futureline

2019. szeptember 24.

Enyhen hidratalo, konnyu allagu, gyorsan beszivodo szerum. Szep borfenyt ad viszont sminkelni nem valami jo ra mert kukacokban pergett le a Bioderma szinezett fenyvedom is rola, raadasul a Vichy alapozomat is nagyon ovatosan kell felvinnem, mert ugyanez a jelenseg fogad. Utoljara kb. 1 honapja nyultam hozza, azota mar annyit emelkedett a homerseklet itt hogy nappalra mar sok lenne a fenyesseg amit hagy.

Update: Alig varom hogy elfogyjon, ujra nem veszem az fix. Minden alapozo, BB, szinezett fenyvedo, korrektor, kukacokban pereg le rola. Csak onmagaban lehet hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Mirabylia

2019. július 6.

Édesanyámét próbáltam ki, aztán vettem magamnak is. Csomagban, mert úgy jobban megéri.
Nagyon szeretem, mert extra könnyű, gyorsan beszívódó, kellemes az illata, jó érzés a bőrömnek. Nekem remekül hidratál és szépen kisimul tőle az arcom (pedig csak hidratáló). Önmagában és a hidratáló krém alá is szeretem. Tuti veszek még!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

timeadombi

2019. június 13.

Könnyed az állaga és hidratál. Azt teljesíti amit ígér is. Nme tudom még eldönteni újravegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Kellemes, friss illata van. Puha tőle az arcom, de nem hidratál annyira még krémekkel együtt sem. Alapozó és bb krém alá szerettem, primer helyett. Akciósan vásároltam az éjszakai maszkkal együtt. Nem rossz termék, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

papramona

2018. június 3.

Kaptam a patikában 3 mintát belőle, nagyon szuper, este fürdés után a micellás tisztítás után kentem fel. Fehér géles-krémes állagú, pillanatok alatt beissza a bőröm és sokkal frissebbnek tűnik reggelre. A sima hidratáló krém riche változata nekem nagy csalódás volt, így nagyon megörültem hogy ettől nem olyan a bőröm, mintha zsíros vödörbe mártottam volna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Rpbogi

2018. május 19.

Egy hónapja használom. Géles vizes állagú könnyen kenhető és rendkívűl gyorsan beszívja a bőröm. Az illata remek nem tolakodó, és én még körülbelül fél óráig érzem, szóval erős, de én szeretem. Mindig használok fölé arckrémet és/vagy alapozót. Így nem vettem észre semmi extrát, de ha nem használom, rögtön megérzem a hiányát és bőrömön meglátszik. Ha elfogy akkor mindenkép újravásárolom. Bár az első ráncokra való szérumot is szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

zuzmara2018

2018. május 4.

Kellemes az állaga, nem hagy zsíros érzetet felkenés után, gyorsan beszívódik. Az arcom hajlamos nagyon kiszáradni, ilyenkor nem egységes a bőrképem. Szeretném megszüntetni ezt a problémát, de nem ez a termék lesz a megoldás. Esténként a már megtisztított arcomra kentem két pumpálásnyit. Sajnos nem tapasztaltam pozitív változást az arcom hidratáltságával kapcsolatban, reggel újra megjelennek a száraz foltok. Nem veszem újra, kipróbálok más készítményeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

oti78

2018. április 13.

Krémjével együtt használom. Könnyű felvinni, kellemes a bőrömnek. Nem tartom csodaszernek, de újravenném, ha nem lenne olyan erős az illata:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Yushika

2018. április 10.

Vizes arcra kenem 50%-os arányban egy natúr szérummal, isteni hatásuk van együtt. Hetek alatt helyretették az arcomat. Natúr szappant használok arcmosáshoz, két szérumot és utána még krémet is (az is Uriage vízhiányos bőrre való krém). A bőröm nem feszül, kellemes színe lett, táplált, boldog, így én is az vagyok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Glucose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.