Uriage

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál, feltölt, segít megőrizni a mikrobiom egyensúlyát, ragyogóvá teszi a bőrt. Uriage termálvízzel. 24h hidratáció. Termálvíz koncentrátum, mely exkluzív formulájában az Uriage termálvíz minden hidratáló erejét ásványi esszenciaként tartalmazza, és ezt hialuronsavval, Aquaxyl hidratáló boosterrel, prebiotikumokkal és ásványi anyagokkal, nyomelemekkel kombinálva intenzíven tölti fel vízzel a bőrt, kiegyensúlyozza annak hidratáltságát, kisimítja a dehidratáltság okozta finom vonalakat, megerősíti a bőr barriert és segít megőrizni a mikrobiom egyensúlyát. Selyemfa kivonat tartalmával fokozza az arc ragyogását. Intenzíven hidratálva bőre felfedi fiatalosságát és természetes fényét. Könnyű, láthatatlan állaga miatt férfiak számára is ideális.

Uriage Termál Hidratáló Water Essence 100 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, biztonsági zárással , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, szem. átvétel, posta
Ár: 3000 , Eladó: madri
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Elore utalas, revolut vagy szemelyes talalkozas soran. Atveteli lehetoseg a Mom park kornyeken, vagy postazom.

d.anett89

2022. április 28.

Én lemosonak is használom. Amúgy géles,nem kell belőle sok. Az illata teszik,a bőröm hamar beszivja. Hidratáló hatása van,az arcom szereti.
Nem hagy ragacsos érzetet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Nem hagy ragacsos érzetet

madri

2022. március 29.

Én ezt a terméket nem értem. Valahol a hidratáló és a lemosó között, de hidratálni kevés. kellemes érzés a bőrön, de nekem hidratálónak kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

CandyCurses

2022. február 22.

Magában nem lenne elég, talán nyáron, de érezhetően javít a hidratáltságon.

Az illatát nagyon szeretem, szerintem cukros, mint a régi, menzás, túlcukrozott teák illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

Magában nem lenne elég, talán nyáron, de érezhetően javít a hidratáltságon.

candy7

2022. január 17.

Vízhiányos bőrömre önmagában kevés, de krém alá szuper hidratálás. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Vízhiányos bőrömre önmagában kevés, de krém alá szuper hidratálás. Szeretem.

erasm98

2022. január 14.

Ma reggel használtam először, akciósan tudtam hozzájutni, gondoltam kipróbálom. Picit ragadt miután felvittem, de kb. fél óra alatt teljesen beszívta a bőröm. Tetszik, hogy ez egy kicsit töményebb, valahol a toner és géles szérumok között van az állaga. A parfümöt leszámítva tetszenek az összetevők, majd jövök updatelni, mert ma olyan babapopsi bőrrel keltem, ami régen volt, így pedig nehéz nem elfogultan írni a termékről :D. De tény,chogy hozzáadott a ma reggeli glow up-hoz ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

KozmaNikolett2001

2021. október 22.

Tesztelésre kaptam a terméket. :) Innen is köszönöm szépen. Általában amikor használom magában szoktam felvinni a terméket. Sajnos én egy ragadós réteget érzek felvitel után ami nem szívódik be teljesen. Nyáron nem szerettem használni mivel felvitel után nekem nagyon melegítő érzést hagy maga után. DE most, hogy beköszöntött a hideg idő kimondottan jól esik a használata. A hidratáló hatása nekem nagyon szuperül bevált, reggelre pihepuha arcbőrrel ébredek. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 22.

Medve21

2021. augusztus 4.

Első benyomásra teljesen olyan illatra(barackos) és hatásra mintha a water jelly terméket hígították volna fel, nem mintha ez gond lenne mert az a kréme is kiváló az Uriagenak. Nagyon szépen feltölti a bőrt és hidratál de biztosan nem elég annak akinek száraz a bőre. Gazdaságos,sokáig elég lesz és árban jobban megéri mint a 40 ml hidratálói a márkának. Mindenképp újra veszem ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

agiP

(!)
2021. július 1.

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki:) bevált, már hipp-hopp beszívódik, könnyű. Legtöbbször hidratálóba keverem. Sajnos nem érzek átütő hidratálást, ezért vonok le egy csillagot, de szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

danyadi77

2021. június 28.

Nagyon szeretem. 3 cseppet teszek a tenyerembe, azt oszlatom el, arc, nyak, esetleg dekoltázs. Ennyi még nem ragad, de érezni, hogy rajtam van, és be is szívódik. Jó érzés használni, vagy ezt vagy a Vichy mineral boosterét minden nap használom, különben hiányolja az arcom a nedvességet. Szerintem ice tea illata van:), kicsit lehetne enhyébb is, vagy inkább lehetne illatmentes, de számomra nem zavaró és bírja a bőröm az illatanyagot is. Nem olcsó, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 28.

adrienn20

2021. június 25.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Simává, puhává varázsolja az arcbőrömet, egységesíti azt. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Calcium Gluconate, Glucose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.